Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesine İyi Gelecek Bilimsel Araştırmalar,Doktor Tavsiyeleri,Haberler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba Cumartesi gunu esimde varikosel ameliyati oldu hicte korkulacak bir ameilyat degil girmesi ile cikmasi 40 dakika surdu genel anestesi yapilmasina karsin. 1 gece hastanede kaldik zorunlu degil dedi doctor ama yinede kalmakta fayda var. Bunun yaninda 1 aydir kullandigi bitkisel ilaclara (proxeed plus + L`arginine,ginseng+proposal karisimi bir bitkisel ilac + keci boynuzu ozu her gun Sabah aksam 1 er kasik ) basladik 1 ay once basladigimiz bu ilaclar sayesinde oncelikle gecen yil yaptirmis oldugumuz karaciger yaglanmasi ve enzim yuksekligi vardi ameilyata girmeden once yeniden tahlil yaptirdik tum degerleri normal sinira dusmus hangisine baglasam bilemedim saniyorum keci boynuzu ozunden olabilir.3 ay sonra sperm testi yaptiracagiz. Nasip hakkimizda hayirlisini versin Rabbim....Sevgiler hepinize bir ance bebisleri almaya nasip etsin kucagimiza Yaradan.

mrb bayanlar antalya merkez için hastane doktor tavsiyeniz olabilirmi acaba spermiogram için ... yakın zamanda bu test yaptıranlar ne kadar ödediler acaba son olarak benimde eşimle birliktemi gitmem lazım yoksa eşim yanlız mı gitmeli ... yardımlarınıza ihtiyacım var güneşli antalyadan sımsıcak selamlar hepinize...

Bu incir kürünü eşimde uygulayabilir mi?

Eklentiler

• DSC_0007.JPG
    DSC_0007.JPG
    74,2 KB · Görüntüleme: 227
Merhaba Cumartesi gunu esimde varikosel ameliyati oldu hicte korkulacak bir ameilyat degil girmesi ile cikmasi 40 dakika surdu genel anestesi yapilmasina karsin. 1 gece hastanede kaldik zorunlu degil dedi doctor ama yinede kalmakta fayda var. Bunun yaninda 1 aydir kullandigi bitkisel ilaclara (proxeed plus + L`arginine,ginseng+proposal karisimi bir bitkisel ilac + keci boynuzu ozu her gun Sabah aksam 1 er kasik ) basladik 1 ay once basladigimiz bu ilaclar sayesinde oncelikle gecen yil yaptirmis oldugumuz karaciger yaglanmasi ve enzim yuksekligi vardi ameilyata girmeden once yeniden tahlil yaptirdik tum degerleri normal sinira dusmus hangisine baglasam bilemedim saniyorum keci boynuzu ozunden olabilir.3 ay sonra sperm testi yaptiracagiz. Nasip hakkimizda hayirlisini versin Rabbim....Sevgiler hepinize bir ance bebisleri almaya nasip etsin kucagimiza Yaradan.
Merhabalar ;geçmiş olsun öncelikle Allah tez zamana nasip etsin..Nerde ameliyat oldu caba eşiniz.. Bizdede aynı problem var...

Arkadaşlar keçi boynuzu kürünü yabana atmayın lütfen.3ay aralıksız üşenmeden her gün taze taze yapıp uygulayın lütfen.Aynı şeyleri yaşadığım aynı yollardan geçtiğim için tavsiyede bulunmak istedim...Eşimin de değerleri yanlış hatırlamıyorsam 13 milyon civarıydı varikosel ameliyatı oldu.Bu kürü de 3ay aralıksız uyguladım değeri 90milyon civarına çıkmıştı.Avakodoyu da unutmayın o da faydalı.Haziran ayında gebe kaldım çok şükür.

Arkadaşlar keçi boynuzu kürünü yabana atmayın lütfen.3ay aralıksız üşenmeden her gün taze taze yapıp uygulayın lütfen.Aynı şeyleri yaşadığım aynı yollardan geçtiğim için tavsiyede bulunmak istedim...Eşimin de değerleri yanlış hatırlamıyorsam 13 milyon civarıydı varikosel ameliyatı oldu.Bu kürü de 3ay aralıksız uyguladım değeri 90milyon civarına çıkmıştı.Avakodoyu da unutmayın o da faydalı.Haziran ayında gebe kaldım çok şükür.
Merhaba Avakadoyu nasıl yaptınız ? nasıl tüketilmesi gerekiyor yani :)

merhaba hanimlar.esime 3 sene once azoospermi dediler . ameliyat sonrasi. bunun bir tedavisi varmi.azoospermi olup nerde tedavi oluncak

Merhaba arkadaşlar. Jinekologum eşimin spermiyogram testini beğenmedi sonuçları ve ürolojiye görünsün dedi. Biz İstanbul Fatih'te oturuyoruz. Buralarda bir Üroloji Dr tavsiyeniz varmı? Mesela medicalpark Fatih deki ürolog nasıl acaba?

Merhaba arkadaşlar. Jinekologum eşimin spermiyogram testini beğenmedi sonuçları ve ürolojiye görünsün dedi. Biz İstanbul Fatih'te oturuyoruz. Buralarda bir Üroloji Dr tavsiyeniz varmı? Mesela medicalpark Fatih deki ürolog nasıl acaba?

Emre Bakırcıoğlu biz kaan Aydos da tedavideyiz ama istanbula yakın olsaydık kesinlikle emre bey olurdu tercihimzi

Kizlar mrb oncelikle 7 aydir korunmuyrz ama maalesef bebis gelmiyr bn butun kontrollerimi yaptrdim sukur bnde hicbir problem cikmadi bu durumda acaba esimde bir problem mi var die yarin test yaptrcaz esimin psikolojisi bozulmaya basladi sende bir problem olmadigina gore kesin bende die kara kara dusunuyor bende surekli onu motive etmek adina sende de bsey yoktur zamanini gelmemistir die ikna etmeye calisiyrm ama inanin hem cok heyecanli hemde cok stresliyim umarim guzel cikar

Kizlar mrb oncelikle 7 aydir korunmuyrz ama maalesef bebis gelmiyr bn butun kontrollerimi yaptrdim sukur bnde hicbir problem cikmadi bu durumda acaba esimde bir problem mi var die yarin test yaptrcaz esimin psikolojisi bozulmaya basladi sende bir problem olmadigina gore kesin bende die kara kara dusunuyor bende surekli onu motive etmek adina sende de bsey yoktur zamanini gelmemistir die ikna etmeye calisiyrm ama inanin hem cok heyecanli hemde cok stresliyim umarim guzel cikar
İnşallah eşinde de sorun çıkmaz arkadaşım. Illa bişey çıkacak diye bir şey yok. Sebepsiz infertilite de olabilir

Mrb kızlar evicap ile birlikte balık yağı keçi boynuzu pekmezi bunların hepsi bi arada kullanmanın zararı olurmu

Mrb kızlar evicap ile birlikte balık yağı keçi boynuzu pekmezi bunların hepsi bi arada kullanmanın zararı olurmu
arsinli seninle hep karşılaşıyoruz benzer forum sayfalarında bilmem beni hatırladın mı :KK19: aynı yollardan geçiyoruz farkında olmadan, benim aşılamam tutmadı seninki de tutmadı sanırım hala çareler aradığına göre... Allah yardımcımız olsun ben artık eşime kürler hazırlamıyorum, en son havuç suyu içirdim bir müddet:110: adam da bıktı artık çünkü faydası olmuyor, değerler yükseliyor tabi sayı arttı mı hız azalıyor hız arttı mı sayı azalıyor niyeyse :KK14: çok dertliyim çooook netice hep hüsran... martta tüp bebek için hastaneye gideceğiz yaza da kısmetse tüp bebek yapacağız. soruna verecek cevabım yok inşallah siz faydasını görürsünüz.... yalnız okuyanlara önerim şu, şimdiki aklım olsa kürlere harcadığım emeği, parayı ve zamanı tüp bebeğe harcardım... eğer erkek infertilitesiyse yolun sonu çoğunlukla tüp bebeğe çıkıyor....dilerim mucizeler sizinle olsun, Allaha emanet...

Canim avakadoyu nasil tukettin cayi falanda var o sekilde mi bulundugum yerde avakado yok da

arkadaşlar merhaba
eşimin azospermi olduğunu yeni öğrendik kaan aydosla ilk randevumuz eylül 'de .değerlerimiz ne yazık ki sıfır . bazen hiç yol kattettemeyeceğimizi düşünüyorum yavaş yavaş psikolojim de bozuluyor özellikle hamile haberleri duyduğumda tedaviye başlamamamıza rağmen evlat edinmek istiyorum . kaan aydosla değerleri sıfır olup da hamile kalanlar var mı?
şimdiden teşekkür ederim

Sperm DNA Hasarı: 26.62

FSH: 0.83

Total Testesteron: 27.11

PSA: 0.485

AFP: 2.16

E2: 32

LH: 4.39

GGT: 15

Sperm Sayısı: 98 mlyn

Toplam Sperm Sayısı: 343 mlyn

Motolite: 78

Hızlı: 30

Yavaş: 36

Yerinde hareketli: 12

Morfoloji: 8

Kızlar merhaba. Ağustos ayında tüp bebek tedavisine başlıyacam. Eşimin Dna hasar sonucu yeni geldi. FSH düşük sanırım. eşimin sperm vermesine tahmini 3 hafta var. bu süre zarfında yapabileceğimiz bişey varmı. yardımınıza çok ihtiyacım var. kaan hoca ekime randevu veriyor. çok çaresizim, 6 seneden beri çocuk istiyorum.

X