Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkese günaydın siteyi bugün ben açayım dedim nilay,balım,heja,sabırsız,umutlu,xvyz,badem,dıptıs,aymes,elchin,gülsu,minos,gaye,ceren ve adını yazamadıklarım varsa özür dilerim dilekleriniz için teşekkürler allahh sizlere de bir an önce göstersinnnnnnnn

günaydıııınn,
dün akşam gelemedim, olympossun sonucunu merak ediyordum.Hemen heyecanla sayfaları geçtim veeeeeeeeeeeee muhteşem bir haber.Tebrik ederim canım, çok sevindim.Allah sağlıklı bir hamilelik geçirip,bebişine kavuşmanı nasip etsin.Harika bir anne olucaksın.Bir kez de sen umut oldun bizlere, teşekkürler.

günaydııııın ... çok alıştık artık hamiş haberlerine inşallah bugünde gelir güzel haberler.... hepinizi öpüyorum...

günaydın kızlar
site nin izin verdiği sürece gelebiliyoruz artık
karın ağrısından uyuyamadım bende yaa

herkese hayırlı pazarlara.s.

vestacım sağolasın, smsh aynen deli etti sabah bile aslında donup kalmıştı sayfa ama şimdi girince gördümki yazdıklarımyayınlanmış ,allahtan dıptıs moralimizi düzeltti bu kedi süper ya

Nevroskicim, mesajını aldım buradayım demek için ama sabahtan beri bu mesajı arıyorum!! Ben yazdığımda gönderilmedi demişti bende sonra gene yollarım demiştim. Sonrada siteye giremedim bi türlü, sanırım sorun vardı. Meğersem sen beni listelere eklemişsinkaydirigubbakcemile3 canım çoookkkk teşekkürlerkaydirigubbakcemile5.

Bu listelerin uğuruna inanıyorum, inşallaaaahhh bekleyen herkes bebişine bir an önce kavuşur. Bundan sonra hergün girip bende varım demek istiyoruma.s.

vestacım sağolasın, smsh aynen deli etti sabah bile aslında donup kalmıştı sayfa ama şimdi girince gördümki yazdıklarımyayınlanmış ,allahtan dıptıs moralimizi düzeltti bu kedi süper ya

Olymposs, tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin inşallaaaahhhhhh!

hihoyyytKızlar çıldırın çıldırın çıldırın Olymposs için Çıldırııınnnnnhihoyyyt

ben fenerbahçeliyim :lepi: ama neyse cimbom marşı eşliğinde de çıldırabilirim hihoyyyt sağol birebira darısı başınıza:CüvCüv::Saruboceq:

günaydın kızlar nasılsınız ben iyyiim sağolsun DıptısDıptıs arkadaşımız sabah sabah iyi güldürdü kaydirigubbakcemile3 hepinizi öpüyorum a.s. biraz işim var ara sıra uğrarım bena.s.

günaydın kızlar hepinize evet dıptıscımın sayesinde güne ii bi başalngıç yaptık hehe

tünaydın kızlar.nasılsınız.YOKMU
YENİ BİR HAMİŞ HABERİ ALIŞTIK HERGÜN BİTANE.işallah güzel haberler alırız yine.

OLYMPOSSSSSSSSSS canım tebrikler. ne güzel bi haber yaaaaaa
her girdiğim de güzel bi haber alıyorum. yeni bi umut filizleniyor içimde. demek ki yaptığımız duaları ne kadar içten yapmışız rabbim de kabul etmiş.
olymposss canım inşallah sağlıcakla bebişinize kavuşursunuz. eşini de tebrik ediyorum.

Ben geldim kızlar. hihoyyyt Boğazım şişti. Eccük hasta oldum. O yüzden yattım dinlendim bugün. Ancaj gelebildim. Sizler iyisinizdir inşallah. Hepinizi öpüyorum. Şeniz

slm kızlar
hepinize iyi hafta sonları.....
biliyorum sizleri çok ihmal ettim belki bir süre daha böyle olacak ama telafi edeceğim hepsini a.s.
bütün hamişleri tüm kalbimle kutluyorum :teytey::teytey: hihoyyytrabbim hepimize gösterir inşallah o günleri
dün 13 de transferim oldu.herkesten dua bekliyorum öncelikle hamişlerden:Saruboceq:

günaydııııın ... çok alıştık artık hamiş haberlerine inşallah bugünde gelir güzel haberler.... hepinizi öpüyorum...

günaydın kızlar
site nin izin verdiği sürece gelebiliyoruz artık
karın ağrısından uyuyamadım bende yaa

herkese hayırlı pazarlara.s.

günaydın kızlar nasılsınız ben iyyiim sağolsun DıptısDıptıs arkadaşımız sabah sabah iyi güldürdü kaydirigubbakcemile3 hepinizi öpüyorum a.s. biraz işim var ara sıra uğrarım ben

günaydın kızlar hepinize evet dıptıscımın sayesinde güne ii bi başalngıç yaptık hehe

tünaydın kızlar.nasılsınız.YOKMU
YENİ BİR HAMİŞ HABERİ ALIŞTIK HERGÜN BİTANE.işallah güzel haberler alırız yine.

Canlarım hepinize tünaydın. :1hug: Sizleri kocaman öpüyorummmmm. Şeniz Herkesler merakla güzel haberler bekliyor. :dance: Alıştık tabi. Allah artırsın inşallah. :Saruboceq: Hepimizin güzel haberleri burada yankılanacak Allahın izniyle. :teytey: :teytey: :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…