Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrosky cim heryere eklemişsin beni saol cicim ya çok saol böle ismimi biyerlerde ii insanlarla beraber görünce mutlu oluyommm vallahiiii

nevrosky cim heryere eklemişsin beni saol cicim ya çok saol böle ismimi biyerlerde ii insanlarla beraber görünce mutlu oluyommm vallahiiii

Ne demek canım benim. İnşallah hamiş kalırsın da ; sizin küçük listenzide senin için güzel şeyler yazabilirim. Şeniz

Ne demek canım benim. İnşallah hamiş kalırsın da ; sizin küçük listenzide senin için güzel şeyler yazabilirim. Şeniz

öle valla sizin listenizin yanında ne güzel ne ayrıntılı ne ilgili ne hassas liste o öle valla helal olsun sizeee ne güzel bi aile olmuşsunuz bende geldim çok sevindimmm

allah hayırlısıyla hepimizi en kısa zamanda güldürür anna olmayı nasip eder inşallahhh

slm arkadaşlar slm nevrosky cım nasılsınız bakalım. şu siteye tama adam akıllı giremiyorum donuyo kalıyo.kaç saattir uğraşıyorum ancak girebildi.

Evettttt.. 12.000. mesaj sahibi umutlu99 ; neler hissediyorsunuz şu an. Çok ahenkli bir mesaja imza attınız. kaydirigubbakcemile3

WALLA CANIMM ÇOOKK ŞAŞIRDIM İSTESEM TUTTURAMAZDIM
İNŞALLAH BUNDAN SONRA 12000 DEĞİLDE HEP ONİKİDEN VURURUM kaydirigubbakcemile3
EEE BİR KUTLAMAYI DA HAKKETTİM DEĞİLMİ :teytey:hihoyyyt

Canım valla ailemiz çok büyüktür , çok güzel ve sıcacıktır. Övünürüm yani ailemizleeeee. Sen de geldin , biraz daha büyüdük. Sen de neşeni , sıcaklığını getirdin. :1hug: Ne mutlu bize.

Bu pozitiflik ve birliktelikle ; bol bol dua edip , üzerimize düşenleri de yaparak , inşallah tez zamanda hamiş kalırız canım. :Saruboceq: :CüvCüv: :lepi:

slm arkadaşlar slm nevrosky cım nasılsınız bakalım. şu siteye tama adam akıllı giremiyorum donuyo kalıyo.kaç saattir uğraşıyorum ancak girebildi.

Merhaba canımmmm. İyiyiz çok şükür. Halaylar çekiyorduk. Ama sen girmekte baya zorlanıyorsun. Halaylara da yetişemedin. Şeniz

WALLA CANIMM ÇOOKK ŞAŞIRDIM İSTESEM TUTTURAMAZDIM
İNŞALLAH BUNDAN SONRA 12000 DEĞİLDE HEP ONİKİDEN VURURUM kaydirigubbakcemile3
EEE BİR KUTLAMAYI DA HAKKETTİM DEĞİLMİ :teytey:hihoyyyt

Güzelim inşallah 12'den vurursun , çok güzel dedin. :lepi: Tabiki biz çekilelim , seni piste alalım. İstediğin gibi kutla , patlat havai fişekleri :dance: :sm_cool:

miktar :3cc
görünüm:gri beyaz
cinsel perhiz:3gün
ph:8.0
likefaksiyon:30dk(normail 40 dk olmalıymış)
mikroskobik inceleme
hiperkinetik:%50
hipokinetik:%20
morfoloji
normal başlı:%70
çiftbaşlı:%4
büyük/küçük baş:%4
inamtür:%6
uzun-yuvarlak baş:%4
başsız:%4
sayı(1ml de):23milyon

canım işte tahlil bu kociş dışardayken yazam dedimmm nedir durumumuzzzz
hı bende pko var ama hormonlarım gayet normal adet döngüm uzun sadece 35gnde birr regl oluyom

kasım 18 de 1 sene olcak evleneli hiç orunmadık ben 24 yaşında eşim 37....
bu kadar cicim benim hikayemm

Merhaba canımmmm. İyiyiz çok şükür. Halaylar çekiyorduk. Ama sen girmekte baya zorlanıyorsun. Halaylara da yetişemedin. Şeniz

ne yapayım bende sonra dan tek başıma çekerim artık.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ya kızlar size birşey sormak istiyorum.benim bugün ovulasyon günümdü.çamaşıra birkaçdamla kahvemsi gibi kırmızımsı lekelenme olmuş nedir acaba sebebi bilen varmı.msi

ya kızlar size birşey sormak istiyorum.benim bugün ovulasyon günümdü.çamaşıra birkaçdamla kahvemsi gibi kırmızımsı lekelenme olmuş nedir acaba sebebi bilen varmı.msi

merhaba canım benim dr um çatlama yumurtada bi kanama yapar dedi kimi zaman bu dışarı atılabilir böle bişey olursa korkma dedi hatta benim 2nci ayda yumurta kendini tamir etmeye çalışıyodu bu bile oolabilirmiş neyseki başaramadı ama tutmadıda hehe işte böle

kızlar herkeze iyi geceler.yarın çok ağır misafirim gelecek (kayınvalide:mymeka:)giremiyebilirimumarım geldiğimde hamişler çoğalır.:CüvCüv::CüvCüv:

teşekkür ederim canım ama hiç böyle bişey olmamıştı.anlyamadım yani neden olduğunu.

iyi geceler kızlar ya ben bu gün hiç siteye giremedim bir türlü açılmıyordu nevroscum yani mazeretim var yoklamaya gelemediğim için a.s.

OLYMPOSSSSS
canım tebrik ediyorum seni rabbim sağlıklı doğumlar nasib etsin sana :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

olympos arkadaşım tebrikler canım çokkk sevindim allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin :hooray: kendine dikkat et darısı bizlerin başına :Saruboceq:

Bende aksam giremedim. Mazeret degilmi? Ayrica benim saatim daha 12 olmadi.yerimseniben

Olymposs, ilk senin haberini aldim. Daha önceki sayfalari okuyamadim.
Canim insallah hersey yolunda gider. Cok sevindim senin icin.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…