Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Benim eşimde hipogonadizm hastası hormonlar düşük hiç sperm yok. Allah bizim yuzumuzede güler inşallah ...

kızlar ileri hareket için ne kullanmalıyım eşimin ileri hareketi biraz düşük sizler neler yaptınız hareketi için cvp verirseniz cok sevinirimmm şimmdiden tşkler

Herşey bebişerimiz için .. Daha neler yaşıcaz ne acılar umarım doğup büyüdüklerinde kıymetini bilip anne babalarına ,özellikle annnelere ,babalar hiç bozulmasın valla dayanamayıp söylicem arkadaşlar biz daha çok çekiyoruz yaa:) allah herşeyi kadınlara vermiş.. Doğum, adet, yuva kurma,evlat büyütme.. Cennet ayaklarımızın altında ama o kıvama gelene kadarda sırtımızda kambur ellerimizde nasırla büyüyoruz.. Yaşasın anneler! Babalarıda seviyoruz ama anneler önce gelir :))

Çok güzel yazmışsin.. hasret dolu ama pozitif. Çok oldu ama ben yinede yazmak istedim.

Bebeğini kucağına alabildin mi inşallah?

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım..benim eşimin sperm durumu sorun var..sperm sayisi 10milyon .Morfolojisi 3.. 3 yillik Evliyim hic korunmadik..ama bebek olmuyor. ..benim değerlerim normal ...esim sigara iciyor..sigaradan dolayi sperm deferleri kötü diyor doktorlar..aylardır icmedigimiz vitamin kalmadi..ama hic faydasi yok..keci boynuzu iciyor esim yine faydasi yok...2 defa Aşılama yaptırdık ama sonuc yine tutmadi...gitmedigimiz doktor kalmadi..cok kötüyüm kizlar cokkkk

Hayırlı olsun canım. Rabbim sağlıklı bir gebelik ve doğum nasip etsin. Nasıl gebe kaldın ne kullandınız. Tedaviyle mi oldu?

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım..benim eşimin sperm durumu sorun var..sperm sayisi 10milyon .Morfolojisi 3.. 3 yillik Evliyim hic korunmadik..ama bebek olmuyor. ..benim değerlerim normal ...esim sigara iciyor..sigaradan dolayi sperm deferleri kötü diyor doktorlar..aylardır icmedigimiz vitamin kalmadi..ama hic faydasi yok..keci boynuzu iciyor esim yine faydasi yok...2 defa Aşılama yaptırdık ama sonuc yine tutmadi...gitmedigimiz doktor kalmadi..cok kötüyüm kizlar cokkkk
mrb iyi aksamlar aynı sorun bizdede var 3.5 senelik evliyim ve halen ugrasmaktayım 1 asılama ve 2 tüp bebek yaptırdım ama malesef olmadı çözüm bulmaya calışıyorum sizin degerlerde yükselme varmı

Kızlar benm eşimde hiç bişey yok hareketli sayısı yüksek fakat agutinasyon +++ çıktı sizde eşi olan varmı hamile kalan

Canım bizde de hiç çıkmamıştı şimdi önereceklerini dikkat et m igrostan var bak aldım propolisli 51 tl sabah akşam yatarken 2 kasik tahtta kaşıkla ver kecibouynuzu kaynat 7 8 tane i csin sabahları kivi maydanoz 2 tane havuç ve yesil alma verdim çok şükür 2 test yaptırmıştı çıkmamıştı son testinde çıktı doldurdular çok dua et herşey allahtan sabırla umutla bekleyin rabbim hayirlisini versin

Kızlar benm eşimde hiç bişey yok hareketli sayısı yüksek fakat agutinasyon +++ çıktı sizde eşi olan varmı hamile kalan
Canım bizde de hiç çıkmamıştı şimdi önereceklerini dikkat et m igrostan var bak aldım fer bal propolisli 51 tl sabah akşam yatarken 2 kasik tahtta kaşıkla ver kecibouynuzu kaynat 7 8 tane i csin sabahları kivi maydanoz 2 tane havuç ve yesil alma verdim çok şükür 2 test yaptırmıştı çıkmamıştı son testinde çıktı doldurdular çok dua et herşey allahtan sabırla umutla bekleyin rabbim hayirlisini versin

Canım bizde de hiç çıkmamıştı şimdi önereceklerini dikkat et m igrostan var bak aldım fer bal propolisli 51 tl sabah akşam yatarken 2 kasik tahtta kaşıkla ver kecibouynuzu kaynat 7 8 tane i csin sabahları kivi maydanoz 2 tane havuç ve yesil alma verdim çok şükür 2 test yaptırmıştı çıkmamıştı son testinde çıktı doldurdular çok dua et herşey allahtan sabırla umutla bekleyin rabbim hayirlisini versin
Alkol ve sigara
Sizin oldumu bebişiniz bişey daha sorucam aynı gün içindemi yaptınız hepsini anlamadım pek :oops:
Canım yok hayır bizim henüz olmadı biz çok yeni öğrendik hemen istanbula gittik esime gobekten iğne verdi 3 tane bir de test yapıldı canlı hücre bulursak hemen donduracagiz dediler ve canlı hücre çıkmış dondurdular ignelerinden sonra tekrar gideceğiz doktora
Yukarda yazdığım yiyecekleri evet hala hergün düzenli yapıyorum içiyor bilmiyorum ama düzenli besle

Alkol ve sigara

Canım yok hayır bizim henüz olmadı biz çok yeni öğrendik hemen istanbula gittik esime gobekten iğne verdi 3 tane bir de test yapıldı canlı hücre bulursak hemen donduracagiz dediler ve canlı hücre çıkmış dondurdular ignelerinden sonra tekrar gideceğiz doktora
Yukarda yazdığım yiyecekleri evet hala hergün düzenli yapıyorum içiyor bilmiyorum ama düzenli besle
Ayrıca sigara alkol en az sigara çok etkili

X