Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet canım benim iş yerimde iler çok rahat çok nadir olarak yoğunluk olyor ayda 1-2 gün bende başımda çok iş olmadağı için sürekli hamilemiyim eğilmiyim diye strese girer dururdum.buras umut oldu.güzel haberleri alınca hep kedim gibi çığlıklar attım.Hamile ise kesinlikle sizlerin sayesinde canlarım.Allah heimize nasip eder inşallah anne olmayı.bu güzel duyguyu.Ben banyo yapacağım yarın görüşürüz arkadaşlar iyi geceler.hepinizi çok öpüyorum.güzel haberlerle geeceğim inşallah.

evet canım benim iş yerimde iler çok rahat çok nadir olarak yoğunluk olyor ayda 1-2 gün bende başımda çok iş olmadağı için sürekli hamilemiyim eğilmiyim diye strese girer dururdum.buras umut oldu.güzel haberleri alınca hep kedim gibi çığlıklar attım.Hamile ise kesinlikle sizlerin sayesinde canlarım.Allah heimize nasip eder inşallah anne olmayı.bu güzel duyguyu.Ben banyo yapacağım yarın görüşürüz arkadaşlar iyi geceler.hepinizi çok öpüyorum.güzel haberlerle geeceğim inşallah.

Tamam bitanem. İyi geceler sana. Yarın görüşürüz. Kendine iyi bak. İyi uykular. a.s.

selam arkadaşlar benide bu bu listeye alırmısınız lütfeeeen.bende aranıza katılmak istiyorum

Canım erkek infertilitesi ise sorununuz tabiki alırız listemize. Değilse de başka listemiz var ona alırız. Yeterki sen bizlerle olmak iste. :1hug: Sorununuz nedir canım? Muhtemel adet tarihin nedir?

ayyy süper olur valla zeynepcim.izmit şimdi daha güzel.

Canım umutlanmak değil de ümit ediyorsun haliyle. Hepimiz ediyoruz. Bazen farketmediğimiz değişiklikler oluyor. Belki daha önce de oluyor da biz yeni farkediyoruz. Ama inşallah bu sefer o farkettiklerin hamişliktendir canım. İnşallah sen de geldiğin ilk aydan geçersin pembe köşemize. :Saruboceq: :CüvCüv:

aslında ben kendimde kolay kolay belirti aramam ama bu balsurat benimde dengemi bozdu delü ne olacak...:roflol::roflol: zate akıl var mantık var bu kadar erken başlayan belirtimi olur.:roflol:.delümüyüm neyüm...kafamçokkarıştı

BTRKLC ; canım inşallah yarın testin sonucu pozitif çıkar ve dünyalar senin olur. :Saruboceq: :CüvCüv: :sm_cool: Heyecanın nasıl? :dance:

ealsnas , nur82 ; canlarım sizler de bugün uğramışsınız. Dönemedim sizlere. Kusura bakmayın. Güzel hamişlerimiz ; keyifler , sağlık iyidir inşallah. :nazar: :nazar:

Nevroski cim beni de alırmısınız listeye, şimdilik tedavi yok, dengeli beslenme ile Ocak ayına kadar deneyip olmazsa eşim ameliyat olacak. Gerçi eşim herhalükarda ameliyat olacak ama o zamana kadar türkiyeye gidemeyeceğimiz için mecburen bekleyeceğiz. Beklenmeyen regl tarihim 27 ekim. Bakalım artık hepimizin hakkında hayırlısııı..

Ayrıca demin bir programda izledim camkemik hastalığı olan, boyu 52 cm olan bir kadının normal yoldan iki tane bebeği olmuş!! Allah ım sen nelere kadirsin, bizlere de hayırlısıyla bu duyguyu tattırır inşallaaaahhh!!

selam nevrosky benide hamile kalmak isteyenler listesine eklermisiniz.benimde eşimde varikosel rahatsızlığı var ve sperm sayısı düşük.1 ay önce ameliyat oldu.Allah hepimize hayırlı evlatlat nasip etsin işallah.

umutlu99 ; canım verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Hepsini toplayıp bizlere sundun , Allah razı olsun. a.s. Canımsınnnn. :asigim: Ama sadece yoklamalara gelmekle olmaz. Seni daha çok görmek istiyorum burada. yerimseniben

Canım arkadaşım özçeliksena'ya da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. a.s.

selam nevrosky benide hamile kalmak isteyenler listesine eklermisiniz.benimde eşimde varikosel rahatsızlığı var ve sperm sayısı düşük.1 ay önce ameliyat oldu.Allah hepimize hayırlı evlatlat nasip etsin işallah.

Merhaba canım. Alırım ancak biraz daha bilgiye ihtiyacım var. Muhtemel adet tarihin ne zaman? Yani ne zaman hastalanacaksın (inşallah hastalanmazsın)

Eşine uyguladığınız kür , ilaç falan var mı?

Bir de spermiogram sonucunu yazarmısın , bakalım değerlere. Sayı , hareket , morfoloji?? Ona göre ekleyelim. a.s.

çok teşekkür ederim canım eşim varikosel ameliyatı oldu bir ay önce.sayı düşük bizim 3,5 milyon hareketlilik iyi %65 bakalım hayırlısı.eşime keçiboynuzu kürü uyguluyorum ayrıca pekmezinide yedireceğim.muhtemel adet tarihim 26 ekim bakalım işallah Allah hepimize nasip eder.Rabbim istedikten sonra herşey olur yeterki o istesin.

Nevroski cim beni de alırmısınız listeye, şimdilik tedavi yok, dengeli beslenme ile Ocak ayına kadar deneyip olmazsa eşim ameliyat olacak. Gerçi eşim herhalükarda ameliyat olacak ama o zamana kadar türkiyeye gidemeyeceğimiz için mecburen bekleyeceğiz. Beklenmeyen regl tarihim 27 ekim. Bakalım artık hepimizin hakkında hayırlısııı..

Ayrıca demin bir programda izledim camkemik hastalığı olan, boyu 52 cm olan bir kadının normal yoldan iki tane bebeği olmuş!! Allah ım sen nelere kadirsin, bizlere de hayırlısıyla bu duyguyu tattırır inşallaaaahhh!!

Canım hoşgeldin. Spermiogram sonuçları nasıldı canım? Yazmıştın sanırım geöen gün. Tekrar yazarmısın , ona göre sorunu ekleyeceğim listeye.

Topiğimizde hergün yoklama alınır. Öyle kaydolup kaçmak yok ona göre :eek:klava: :roflol: Şeniz

selam ben geldım gece 1 olmadan geldım.NEVROCUM MISAFIR AKININA UGRADIM.BIDE İŞDE VAR.YORGUN DUSUYORUM.HEMENDE YATIYORUM.AMA YOKLAMADAN SINIFTA KALMAK ISTEMIYORUM.GUNLUK HABERLERI ALIYORUM.İŞLERİ TOPARLAYIM.DAHA SIK GELCEM İNSALLAH.guzel haberlerı aldımcok sevındım..YARIN DIGER HAMISLER MUJDEYI VERECEK ASILAMA OLAN ARKADSLARDAN HABER BEKLIYORUM.ONLARDA HAMISTIR İNSALLH.
YENI ARAMIZA KATILAN ARKADSLARE SIZLERDE HOSGELDINIZ TOPICIMIZE..
RAPUNZELLL BURDAAAAAAAAAAA
NAREN SENI VE ESINI TEBRIK EDERIM....

çok teşekkür ederim canım eşim varikosel ameliyatı oldu bir ay önce.sayı düşük bizim 3,5 milyon hareketlilik iyi %65 bakalım hayırlısı.eşime keçiboynuzu kürü uyguluyorum ayrıca pekmezinide yedireceğim.muhtemel adet tarihim 26 ekim bakalım işallah Allah hepimize nasip eder.Rabbim istedikten sonra herşey olur yeterki o istesin.

Tamam bitanem. Bu bilgilere göre ekleyeceğim. Peki morfoloji nasıl? Normal morfoloji , anormal diye birşeyler yazar , o nasıl? :uhm:

selam ben geldım gece 1 olmadan geldım.NEVROCUM MISAFIR AKININA UGRADIM.BIDE İŞDE VAR.YORGUN DUSUYORUM.HEMENDE YATIYORUM.AMA YOKLAMADAN SINIFTA KALMAK ISTEMIYORUM.GUNLUK HABERLERI ALIYORUM.İŞLERİ TOPARLAYIM.DAHA SIK GELCEM İNSALLAH.guzel haberlerı aldımcok sevındım..YARIN DIGER HAMISLER MUJDEYI VERECEK ASILAMA OLAN ARKADSLARDAN HABER BEKLIYORUM.ONLARDA HAMISTIR İNSALLH.
YENI ARAMIZA KATILAN ARKADSLARE SIZLERDE HOSGELDINIZ TOPICIMIZE..
RAPUNZELLL BURDAAAAAAAAAAA
NAREN SENI VE ESINI TEBRIK EDERIM....

Canım hoşgeldinnnnnn. :asigim: Yetiştin valla yoklamaya , eferim sana. a.s. İşleri toparla ve seni daha sık görelim canım. Özletme kendini. Görüşürüz. :1hug:

nisafidan hoş geldin aramıza umarım tez zamanda bebişine kavuşursun a.s.

eşimin spermiogramında morfolijiyle alakalı bişey yazmıyor.ama sana sonuçları yazayım.belki başlka bişe şekilde yazıyordur.bu arada hareketliliği yanlış yazmışım az önce düzeltiyorum.
sayı:3,500,000cc
1 saatte %75 hareketli %5 az hareketli %20 hareketsiz
2 saatte %55 hareketli %10 az hareketli %35 hareketsiz
Otoaglütinasyon yok
şekil anomolisi %12-13
anomoli uzun kuyruk şeklinde
likefiye zmanı 45dk

X