Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

CANIM İNŞŞŞ:Saruboceq: POZİTİFDİR İNŞŞŞŞŞ:Saruboceq:
SENİDE HAMİŞLEİMİZİN:CüvCüv: ARASINDA GÖRÜRÜZ

[B]kızlar hayırlı sabahlar keyifli bi pazar günü diliyorum hepimiz için
Özlemciğimin bebeğine de sağlık sıhhat diliyorum
nesrinsavaş arkadaşım hamişsindir sen merak etme benim ilk testim çok silik çıkmıştı [/B]

arkadaslar merhaba. Bayagidir yazamadim sizlere Esimle ilgileniyorum.
Bugun idrarda gebelik testi yaptim ve ikinci cizgi gorunuyor silik olarak. Negatifte hic gozukmezmi 2.cizgi

inşallah pozitiftir ama bence pozitif...:Saruboceq:
2 petek bal üstüne dağ havası yaramıştır, maşallah...kaydirigubbakcemile3

ÖZLEM arkadaşımız benim hiç aklımdan çıkmıyor...
Anne kız uzun bir ömür yaşasınlar inşallah....

hayırlı pazarlar canlar

nesrin inşallah pozitifdir canım cok sıkıntı cektin buda mukafatı olur inşllah yetercim nerelerdesin özledik yahuu

herkes iyidir umarım

özlem cim hep aklımızdasın kızın seni bırakmamıştır rabbım inşallah sana ve eşine bağışlar bebişinizi

Hayırlı pazarlar..
gülümsemeyle dıolu bir gün diliyorum...
AKşam maçda da ocaman güler,aırız finali de inş.
Özlem benmde aklımda hep inanın..
Ama inanıyroum ki hiç bişey olmayacak diger bebegine...sağlıkla cıkacak hastaneden...

Nesrinde hamiledir umarım..1 haftaya kalmaz hamileyim diye yazarda,
eşinin çektiği sıkıntılar mutlu günleri getirmiş olur.

slm kizlar nasilsiniz ben iyiyim allaha sukur hastaneye gidip geliyorum her gun pek firsat bulamiyorum girmeye kizlarim da iyiler allaha sukur daha hastanede ne kadar kalicaklar belli degil
allahim ozleme sabir versin kizinada guc versin insallah saglikla evlerine gelmeyi nasip etsin

rabbim kısa zamanda sağlıcakla kavuşmanızı nasip etsin canım...
senin içinde zor ama sağlıklı olsunlarda
elbet evede gelirler...

GÜle güle Yeter..
hayırlı haberlerle gel inş. bi dahaki gelişine..

Fatıma snei görüdm aşağıda..
nasılsın..??
nasıldı bayram..?

arkadaşlar merhaba
eşim tekrar sperm testi yaptırcak
biz daha evvel özel bir laboratuarda yaptırmıştık
size sorum acaba devlet hastanesi yada özel laboratuar
yada tüp bebek merkezi hangisine gitmemizi tavsiye edersiniz
ben genelde tüp bebek merkezinde yapılan testlerin daha doğru olduğunu duyuyorum
ne dersiniz?

biz özelde de yaptırdık devlettede üni. hastanesinde de
hepsi yakın cıktı birbirine...
yani üçkağıtcı dğelse gideceğiniz özle hastane bi sorun cıkmaz aynı cıkar ...
hani bazen düşük cıkarıp sayıyı ve morfolojiyi falan tüp bebege yönlendiriyolarmış diye duydum ronyacım ama bziim sonuçlar hep yakındı biribirine deidğim gibi ...
hayırlısı olsun..
olumlu cıksın test sonucunuz inş.

Bugun idrarda gebelik testi yaptim ve ikinci cizgi gorunuyor silik olarak. Negatifte hic gozukmezmi 2.cizgi

selam arkadaşlar nesrincim benim ilk testimde varla yok arası bişeydi ikinci çizgi okadar siliktiki gözükmüyodu nerdeyse ama hamileymişim inşallah seninde öyledir çektiğiniz sıkıntıların mükafatını alırsınız inşallah

slm arkadaslar, insallah hersey yolundadir herkes icin....

nesrincim silikte olsa cikmis insallah sonucu kesin pozitiftir, bunca zorluktan sonra harika bi haber olur, simdiden allah tamamina erdirsin...

slm kızlar nesrın canım inşşşşşşşşş hamılesındır :Saruboceq:
fadık canım yarın sabah gıtem dr bu ay kullanmıycam ovulasyon testını mıde için mg yuksek ılaçlar kullanıyorum yarında bobrkler için ilaç verırlerse tamammım yanı neyse hayırlısı olsunopuyorumnanaktan

tüp bebek merkezi olan hastanede test daha iyi olur...
ama elfidanın dediği gibi bazı özellerler sırf çıkarları için sonuçları yanlış gösterebiliyor...
bana kalırsa en güvenili tüp bebek merkezi olan devlet yada üniv....

bence doğru karar vermişisn canım...
öncelikle sağlık sorunların hallolsun daha sonra ovulasyon testlerine başla...
inş kısa zamanda sağlığına kavuşursun......

nesrin canim insallah bebis vardir
guzel haberlerle gel insallah

merhaba kizlar opuyorumnanaktan

günaydın kızlarr geçmiş bayramınız kutlu olsun inş...bayramdan sonra tekrar tedaviye başladım fadiğim canım arkadaşım lütfen beni tedavi olanlar listesinede ekle olurmu şeker yeni tarihim ise 12 eylül canım...kızlar sizleri çok özledim....nesrinim canım arkadaşım inş sonuç hepimizin umdugu gibi olur...hadi inş....yarın ilk randevum var dua edin lütfen kızlar banada............

canım benim nete giremdiğini yazmışsın bebeğim msn dede pek karşılaşamıyoruz kızlarının iyi olduğuna sevindim mutluluğun daim olsun meleğim kızlarını öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese
referandum sonuçları türkiye için hayırlı olur inşallah Allah her zaman hakkımızda hyırlısını nasip etsin
sidelyacım tedavin hayırlı olsun canım başlamışsın inşallah sonunda yüzün güler:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…