Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Olymposss canım inşallahh adet olmazsın ve tetsin pozitif çıkarr dualarım seninle inşallah pembe listeye geçersin.O zaman gel gör halayıııı

:teytey::teytey:

Olymposss canım inşallahh adet olmazsın ve tetsin pozitif çıkarr dualarım seninle inşallah pembe listeye geçersin.O zaman gel gör halayıııı

:teytey::teytey:

Halay ne demek , yıkacaz ortalığı. :dance: :sm_cool: :1rolleyes: Alt topictekiler polis (mod) çağıracak gürültüden rahatsız olup. :roflol: :roflol: :roflol:

]

Evet sekercim, Ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım ve bizim tek şansımız microinjeksiyondu. Allah yüzümüze baktı ve hamile kaldım. İstiyorumki isteyen herkes bebek sahibi olsun. Allah sana en hayırlısını verecek buna inan.

iyi dileklerin icin tesekkur ederim ealsnas
doktor bana asilama tapmak istemiyordu aslinda asilamada cogul gebelik riskim varmis
dorduz besiz oyle dedi
micro yapmak daha iyi senin icin dediama kilom oldugu icin yapmayalim dedi
asilamam tutmasa bile uzulmuycem tamam belki biraz dagilirim ama kendimi guclu tutucam
allahtan umit kesilmedikce benimde umudum bitmiyceka.s.

Halay ne demek , yıkacaz ortalığı. :dance: :sm_cool: :1rolleyes: Alt topictekiler polis (mod) çağıracak gürültüden rahatsız olup. :roflol: :roflol: :roflol:

öhöm öhöm nevro hanım bizimle merkeze geleceksiniz şikayet var :1closedeyes:
hadi yavyum önden önden yürü gidioz şakkıdıkaydirigubbakcemile

Canum nevromm aşkitom nasılsınn hoşgeldinnnn özledik seniii .Bugüm rosme gelmedi kara tahtaya yazılıcakk sonrasında:mymeka:
Nevrom ben pembe listeye yazılıcam biliyormusun delürdümmm iyice:roflol::roflol::roflol:

Nasıl yani kızzzzzz? :1shok:
Üç tane yumurtan mı var? :lepi: :dance: :dance: :dance:

aynen öyle yavyum :1closedeyes: demekki neymiş doğal yollada yumoş büyüyebiliyormuş süprizzzzz glucophage kullanıyorum belki onunda etkisi olabilir. yanlız feci mide bulandırıyor bu hap. sabah akşam alıyorum ama sürekli bulantı ve kusma yapıo öyyyk -tatlicadiarzu-

slm kızlar, yine birikmiş sayfalar hızlıca geçtim.
derendeniz hamileymiş, çok sevindim.Bu ay ne güzel arka arkaya haberler geldi.İnşallah hep bu hızla devam ederiz.
aymes çok geçmiş olsun canım.
Eşim çinkoyu bıraktı, bi vitamine başlasın istiyorum, tavsiye ederseniz sevinirim.

Canım ben multivitamin kullandırıyorum. Bunun içinde çinko da var selenyum da , A da B de C de D de. Ne ararsan var yani. Dengelenmiş biçimde. Besin takviyesi olarak. beta-karoten var mesela. Havuç , domatesin içerdiği antidoksanlar mevcut. Folik asit de var. Günde 2 tane eşim içiyor bir tane de ben içiyorum. İçtiğim zamandan itibaren ayaklarımın şişliği indi. Dolaşımım hızlandı sanırım. İçinde 41 çeşit vitamin , mineral , aktidoksan ve bitki enzimleri var canım. Geçmiş mesajlarda içeriğini yazmıştım. Adı Ultra Mega Gold. :lepi:

öhöm öhöm nevro hanım bizimle merkeze geleceksiniz şikayet var :1closedeyes:
hadi yavyum önden önden yürü gidioz şakkıdıkaydirigubbakcemile

GELİRİM ELBETTE. ADALETTEN KAÇILMAZ.

PİŞMAN DEĞİLİM. GENE OLSA GENE YAPARIM.

AİLEM İÇİN YAPTIM. AİLEMİN MUTLULUĞU İÇİN. ÇOK DA GÜZEL OLDU.

KISKANANLAR ÇATLASINNNNNNN. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 lülülülülülü

sırnaşık şeysırnaşık şeyDıptıss sesimizi duydu geldi ne etcez şimdii nevrommkaydirigubbakcemile5:roflol:

Canum nevromm aşkitom nasılsınn hoşgeldinnnn özledik seniii .Bugüm rosme gelmedi kara tahtaya yazılıcakk sonrasında:mymeka:
Nevrom ben pembe listeye yazılıcam biliyormusun delürdümmm iyice:roflol:

Balımmmmmmmmmm. :asigim: Canımmmmmmmmm. :asigim: Bitanemmmmmmm. :asigim: Ben de sizleri çok özledim. :eek:

O Rose Maria artık yandı ki ne yandı. Tasdikname vericem , atıcam topicten. :roflol:

Yazılacaksın tabi bitanem. Hem de bu ay di mi? :dance: :teytey: İnşallah canımmmm benimmmmm. :Saruboceq:

aynen öyle yavyum :1closedeyes: demekki neymiş doğal yollada yumoş büyüyebiliyormuş süprizzzzz glucophage kullanıyorum belki onunda etkisi olabilir. yanlız feci mide bulandırıyor bu hap. sabah akşam alıyorum ama sürekli bulantı ve kusma yapıo öyyyk -tatlicadiarzu-

Canım ben sana büyür demedim mi? yerimseniben Allaha şükürler olsun valla. :Saruboceq: Ne sebep oluyorsa olsun. Ben anlamam. Benim bildiğim şey Allahın izniyle bu iş olacak. Allahım yürü ya kulum diyor galiba. Siz de yürüyün artık. Hatta koşun kız koşunnnnnnnnnn. kaydirigubbakcemile :teytey: a.s.

ula herkez burda msn kapalı oklava geliyo iyi geceler bayanlar nasılsınız

İyi geceler canımmm. Bir balımmm vardı , bir de ballım geldi. Tadından yenmez bu gece bu topic artık. :icecream:

Çok iyiyiz canım , çok şükür. Sen nasılsın? İyisindir inşallah. Bebiş baya büyümüş maşallah. :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bitanem. :Saruboceq: :ecrin_bebek: a.s.

Arkadaslar merhaba. Ben bu hafta pek giremiyorum internete. Ama ne zaman pc nin basina otursam, ilk size bakiyorum. Inaninki cok alistim sizlere. Insallah hepiniz iyisinizdir.

Daha sonra yine gelirim, simdilik iyi sohbetler size...

Merhaba canım. :1hug: Farkındayım ancak yoklamalardan geri kalmıyorsun maşallah. :nazar: a.s.

Allah razı olsun. Kalbin bizimle biliyoruz. :asigim:

İyiyiz canım çok şükür. İnşallah sen de iyisindir. Görüşürüz bitanem. Şeniz

Balımmmmmmmmmm. :asigim: Canımmmmmmmmm. :asigim: Bitanemmmmmmm. :asigim: Ben de sizleri çok özledim. :eek:

O Rose Maria artık yandı ki ne yandı. Tasdikname vericem , atıcam topicten. :roflol:

Yazılacaksın tabi bitanem. Hem de bu ay di mi? :dance: :teytey: İnşallah canımmmm benimmmmm. :Saruboceq:

Rose maria demek koptum ya akşam akşam iyi geldii .Bu arada rosme bizi geberticek dönüştee:roflol:
Evet bu ay sende bende yazılıcazzz inşallahh.
Ben şimdik biraz çıkıyorum kızlarrr eşim oyun oynucakmış pcyi istedii uyuzzkötükedihüso
ÖPÜYORUMM SİZİ SONRA GÖRÜŞÜRÜKK

dıptıss çok güzel ya çok sevindim senin için:eek:
sadece rosem değil ki süngere de bi haller oldu artık eskisi gibi uğramıyor :eek:klava:

X