Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kizlar bu gun benim dogun gunum
27. yasima bastim artik
insallah seneye bu gun kucagimda yavrum olur
Rabb'im hayirlisiyla saglikli hayirli evlatlar nasib eder butun istiyenlere icindede bizlere ve bana

27. yasima bastim artik
Rabb'im hayirlisiyla saglikli hayirli evlatlar nasib eder butun istiyenlere icindede bizlere ve bana

İnşallah canım, benim de doğum günüm yakın!
Doğum günün kutlu olsun,Allahım bütün dileklerini kabul etsin İnşallah...

27. yasima bastim artik

doğum günün kutlu olsun canım.inş bir dahakine ikiz bebişlerin olurda doğum günün falan aklına düşmez,şu mübarek günlerin hürmetine rabbim duamı kabul eder inş

Son düzenleme:
İyi geceler melankolik topik ....
İyi kide girmemişim bugünlerde, en son ihtiyacım olan şey hüzün şu günlerde...
Vakti zamanı gelince olacak, şu yalan dünyaya yiyecek maması,içecek suyu yollandığı an gelecek dünyaya...
Üzülüpte akabinde stres kaynaklı başka hastalıklar sahibi olmaya gerek yok diye düşünüyorum ( zira sadece düşünüyorum , yapabiliyor muyum o ayrı :bbo: )

Bende bugun hastaneye gittim en sonunda, 18 ine gün aldım dosya açtırıp ilk tahlillere başlayacagım artık....
Hastaneye girerken bile cok heyecanlandım, sanki hamileymişimde kontrole gidiyormuşum gibi hissettim... hatta odaların önünden gecerken ( hani yeni doğan odalarında kapılara mavi-pembe süsler asılıyorlar ya ) eşime ben bunun pembesinden istiyorum unutma sakın dedim :kedi: ama kesinlikle düşünmeden aniden agzımdan cıktı, cok fena kaptırmışım kendimi, sonra da içim sızladı sadece %30-40 hamile kalabilme ihtimalimin olduugnu düşünüp.... Hayırlısı bakalım, ilk ve kesin adımı attık bugun... RABBİM yardımcımız olsun ohaoldumsmile eyvahedigeldismile

tedavin hayırlı olsun canım bebişinin gelmesine vesile olsun inş..

Mutlu yıllar canımmm..:nazar:

İnşallah canım, benim de doğum günüm yakın!
Doğum günün kutlu olsun,Allahım bütün dileklerini kabul etsin İnşallah...

doğum günün kutlu olsun canım.inş bir dahakine ikiz bebişlerin olurda doğum günün falan aklına düşmez,şu mübarek günlerin hürmetine rabbim duamı kabul eder inş

cok tesekkurler canlarim
Allah dualarimizi kabul eder insallah
hepimize nasib etsinde seneye bu zamanlar bebislerimizden konusalim:emir_bebek:

27. yasima bastim artik

Mutlu yıllar canım doğum günün kutlu olsun
bende 28 yaşımda hamile haberimi aldım
inşallah sanada seneye nasip olur

27. yasima bastim artik
doğum günün kutlu olsun canımopuyorumnanaktan
nice mutlu huzurlu senelere inş...

babybuw- 6 temmuz- 1 aşılama 1 tüp bebek başarısız- morfoloji %1
hoşgeldina.s.
sanırımlisteye girmek istiyorsun...

herkese hayırlı cumalar kendımı gecen gun mısafır gelcek dıye paraladım galıba bıraz rahatsızlandım evde dınlenıyorum kahverengı pembe arası akıntım gelmıstı ınsallah sorun yaratmaz bebısımın kalp sesını henuz duyamadım 6+6 gunluk oldum dua edın ınsallah duyabıleyım:gitme:
canım inş duyarsın...
inş akıntıda durur...
rabbim bebişinizi sağsalim size bağışlasın....

73 numara doğurdu yav,değiştir artık istersen:kedi:
tamam şekeropuyorumnanaktan

27. yasima bastim artik

canım doğum günün kutlu olsun, inşallah bu bebeğinsiz son doğum günün olur allah sağlıklı ömür versin sevdiklerinle inşallahŞeniz

kızlar çok saçma gelecek ama geçenlerde bir fala baktıdık beni tanıyan biri bebek isteyen biri var agustosda kucagında hemde erkek dedi ay birde gerçek oluyormu güldüm ama ne biliyim belki şimdş bekliyorum bakalım geri kafalı demeyin umut dünyası güldürrüyüm dedim sizi biraz anne adaycıklarım

kızlar çok saçma gelecek ama geçenlerde bir fala baktıdık beni tanıyan biri bebek isteyen biri var agustosda kucagında hemde erkek dedi ay birde gerçek oluyormu güldüm ama ne biliyim belki şimdş bekliyorum bakalım geri kafalı demeyin umut dünyası güldürrüyüm dedim sizi biraz anne adaycıklarım

inşalah olur canım geri kafalılık değilki umut dünyası falda bile olsa hamile olacağımızı bilmek bizi sevindiriyo..senağlama

minoşum doğum günün kutlu olsun..
sevdiklerin ve doğacak çocuklarınla sağlıklı uzun senelere.. Şeniz

mafoldumbenbugün çok hastayım kızlar karnım davul gibi şişti belim kasıklarım da çok ağrı var birde idrar yaparken yanma oluyo yaşayan varmı bunları kendimi çok kötü hissediyorum

günaydın kızlarrrr....yaban gülüm canım ne güzel yazmışsın yaşadıklarını....kızlar ne olursa olsun umutsuzluga düşmeyelim ltf,hem kendimiz hemde mucizelerimiz için güçlü olmalıyız ne olursa olsun.eşim tahlil verdi sonuç sıfır ameliyatla alacaklar o kadar kullandığımız kürler boşaymış bende ağustosta tedaviye başlıyayım diyordum durum böyle olunca eşimin morali daha da bozuldu,sperm sayımız 700 bin ,400 bin 200 bin derken biz sıfırladık.ama içim de garip tuhaf bir duygu var üzülmem gerekli eşim gibi ama hiç üzülmüyorum belkide rabbim veriyor serinliği ama ben inanıyorum bu tedavide rabbim mucizemi gönderecek bana.mevlananın bir sözünü okudum dün sizlerlede paylaşmak istiyorum.''Hayat sana ardı ardına dikenlerini gösteriyorsa üzülme,aksine sevin çok yakında gülünüde gösterecektir.'sevgiyle ve umutla kalın inş

canım allahtan ümit kesilmez, helal olsun sana takdir ettim seni ümidini kaybetmiyorsun.kazanan sen olacaksın emin ol bu sabrınla işallah.sonuçta 1 sperm 1 yumurta değilmi gerekli olan.valla ne ümitsizler hamile kaldı:CüvCüv:

X