Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nevrosky sen olmasan bu site bir hiiiçççç.... Seni çooooooooooookkk seviyoooorruuuuuzzzzzz.kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar folic asit kullanıyor musunuz? Benim bitmişti 4-5 aydır da kullanmadım. Ama tekrar alıp başlamak istiyorum. Siz ne kullanıyorsunuz?

canim ben kullanmiyorum 3 degisik dr a gitmistim bebek istegimi bildikleri halde vermediler
bu seferki dr um tup bebek merkezinde kasimda tup bebek yapicaz allah izin verirse yinede vermediler sana tam olarak neden vermislerdi bilmiyorum benim icin neden gerek gormediler:uhm:

Amin canımmmm. :Saruboceq: Nasılsın bu arada birtanem? İyimisin? a.s.

Çok şükür canım artık iyiyim.Biraz evvel bahsetmiştim bilmem okudunmu arkadasın evliliğine sorun vardı die.O haloldu cok sükür.Artık bende rahatladım. kaydirigubbakcemile5 İnsan herkes mutlu olsun istiyo ama hayat zor

Valla doktorlar fazla ilgilenmek istemiyolar gibi geliyo bana. Bende 1 sene önce bi doktora gitmiştim, bana hiç kullan yada kullanma demedi. Bundan 3 ay önce bi doktora gittim o da hiç lafını bile etmedi.Ben kendim söyledim.Ben folic asit kullanıyorum dedim. Ha iyi tamam devam et dedi. Bizim sormadan onların vermesi lazım aslında.Çünkü folik asit çok önemli hamile kalmak isteyenler için.Sen gene de diğer arkadaşlarada sor istersen onlar kullanıyo mu acaba. Ayrıca doktoruna da bi sor bence.

Kızlar bana şimdilik müsade aksama kuzenin nişanı var.Hazırlık yapayım.Hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile3

ARKADAŞLAR FOLIKASIT TAVSIYE EDILIYO AMA ÖNCEKI GIBI DEĞİL. BENDE SORDUM DOKTORA GEREK YOK DEDI MIKRO TEDAVISINDE TRANSFERDEN SONRA VERMIŞTI YANI ÇOK KAFAYA TAKMAYIN BU DAHA ÇOK KOLAY HAMILE KALANLAR İÇİN KALMAK ISTEDIKLERI AY VEYA BIRKAÇ AY ÖNCE BAŞLİYOLAR AMA BIZIM ÖYLE DEĞIL İÇERSEK BU BUTUN YIL OLABILIR ONADA GEREK YOK.. ZATEN HAMILE KALDIĞINIZI ANLADIĞINIZ AN BAŞLAMAK YETERLI........ BEBEĞİN GELIŞIMI İÇİN........ RABBIM HERKESE SAĞLIKLI TATLI BEBİŞLER VERSIN İNŞ YETERKI HAMİŞ KALALIM HEMEN KULLANMAYA BAŞLARIZ ..................:teytey:

haklisin canim pek bizim icin degil
arkadaslar kendinize iyi bakin bende cikiyim artik kocis yarin evde oldugu icin giremiyorum sizi ozliycem topige iyi bakin kacamak yapip belki girerim herkese iyi aksamlar insallah donuste guzel haberler bulurum....

teşekkür ederim kızıma bir kardeş istedim ama olmadı biraz üzgünüm ama allahtan hayırlısını diliyorum allah kızıma ve bütün çocuklara sağlıklı ömür versin
SELAM CANIM ......... BENIMDE TEDAVIYLE BI OĞUM VAR BENDE KARDEŞİ OLS ÇOK ISTEDIM AMA BI DUŞUK BI ERKEN DOGUM OLDU BU AŞAMALAR GERÇEKTEN ÇOK ZOR OĞLUM ŞU AN 13 YAŞINDA ARTIK BUYUDU DIYECEĞİM YINEDE ZAMANI ÇOK GEÇİRME . ZAMAN GEÇIYOR VE BEN SINIRA DAYANDIM SON KEZ DENEYIP BU PERDEYI KAPICAM . YAŞIN GEÇMEDEN DENE CANIM RABBIM HERKESIN GÖNLUNE GORE VERSIN ARATMASIN ZORDA BIRAKMASIN BURDA NE KADAR ARZU EDEN VARSA HEPSINE İNŞ SIRAYLA BEBİŞLER VERSIN............ÇALLHA ÇOK ŞUKUR KI BIRER TANE VAR RABBIM HERKESE ENAZINDAN BI TANE TATTTIRSIN .EN KISA ZAMANDA.............DUA İLE................a.s.

arkadaşlar bende listenin başlarındayım adet tarihim geçti haber veremedim çünkü hala adet olmadım.adetimden 8 gün önce şiddetli bir karın ağrım olmuştu.bende kan verdim ogün .o sırada bhcg de baktırmıştım.malum negatif çıktı.sonrada bayramın ilk günü çok hastalandım ateşlendim sebepsiz yere.haplar iğneler birçok şey kullandım.sonra bayramın 3.ügnü idrarda gebelik testi yaptım evde malum yine tek çizgi.işte şimdi bekliyorum.muhtemelen bugün yarın olurum.bu arada eşim arife günü tekrar bir sperm tahlili verdi.(sayı totalde 45 milyona ileri hızlı hareketlide %0 a düşmüş.morfoloji %4.neyse hiç üzülmedim allaha şükürler olsun.milyonlarca spermimiz var dedim.ya hiç spermi olmayanlar ne yapsın dedim.şimdilik bu kadar .herkese iyi bayramlar.biraz geç te olsa:)adet olunca haber veririm...sevgiyle kalın....

arkadaşlar ramazan bitti şevvaldeyiz..........inş bu guzel aydada guzel haberler alir seviniriz hep beraber.........inş bol boll dua edelim...............

arkadaşlar ramazan bitti şevvaldeyiz..........inş bu guzel aydada guzel haberler alir seviniriz hep beraber.........inş bol boll dua edelim...............

ahhh canım inşallah ben hicri takvime göre şevval aynın 17 sinde doğmuşum.umarım doğum günü hjediyem olur bu haber.hihoyyythihoyyyt:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

slm kızlar,
misafirlerim vardı giremedim,adet olmadım henüz ama belirtilerim var bu akşam ya da sabah olurum sanırım ramazandan sonra böyle olması normaldir,olunca kesin size bildireceğim,öptüm hepinzi canlarım...

inşallah olmassın benimde salı günü adet tarihim.hamilelik ile adet belirtileribirbirinin aynı.ama bende 15 aydır hamileyim diyorum ama maalesef hep adet belirtisi oldu yaşadıklarım.ben geçen ay aşılama yaptırmıştım 12 günü test yaptırdım negatif çıktı adetia 6 gün vardı daha.ben kendimi dinlemeyi bıraktığım için hiç belirtim olmadı adet oldum.aslında evlenmedeğen öncede hiç bir belirtim olmaz sadece adet olacağım gün sabah yatktan kalkarken bel ağısı oluyordu.hepsi buyd.ama 15 aydır 10 gün önceden belirti hissediyorum.kısaca inşallah yaşadıklarımız adet belirtisi değildir.ama ben bu ay çok rahatım hiç sanmıyorm hamile olduğumu.

Nevrosky sen olmasan bu site bir hiiiçççç.... Seni çooooooooooookkk seviyoooorruuuuuzzzzzz.kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 Şımarıcam bak sevcancım böyle şeyler söylemeeee. şutarafagitti yerimseniben Şeniz :asigim:

Canım geç girdim , mesajını geç okuyorum. Dediğin mesajı görmüştüm. Çok iyi olmuş durumlarının düzelmesi. Hem kendileri adına hem de senin. Çünkü sen de onlarla beraber sıkıntılı günler geçirmişsin. a.s.

slm ne haber daha yeni geldim bilgisayar başına 12 de kalktımda biraz işler ancak bitirdim. ne iyi kociş o bizede lazım öyle kocişler benimki temizliğe elini bile sürmüyor.

kaydirigubbakcemile3 Valla ben aldığımda böyleydi. Sonradan yapmazlar sanırım. kötükedihüso

Slm kızlar, döndüm evime. sositososito
Öğlen başladım biriken sayfaları okumaya,80 sayfa :enbuyukkk: ara verdim şimdi tekrar okudum, nihayet bitti.Merak da ettim neler yaptığınızı, yeni haberleri.Oldukça güzel, bereketli bi bayram olmuş.
Cereni, nuru, menzilgülünü tebrik ediyorum, solalayla gitmeden görüşmüştük zaten.Hepiniz sağlıklı sıhhatli bir hamilelik geçirirsiniz inşallah.Yeğenlerimizin doğum haberlerini de alıcaz hayırlısıyla
beyazmelek, btrklc, badem inşallah bu ay sizden de iyi haberler alırız. :lepi:
balım hoşgeldin, seni tekrar görmek çok güzel. hihoyyyt
sayfamıza,listemize yeni gelen arkadaşlar, hoşgeldiniz.
nevro yine boş durmamışsın, yeni yeni listeler yapmışsın, gündemi takip etmek çok kolay oluyor gerçekten,ellerine, emeğine sağlık. Şeniz

Canım çok nadir giriyorsun. Herhalde fırsatın olmuyor. Kanda baya erken baktırmışsın negatif çıkması çok normal. Adetin 3. günü dediğin de 1 gün geçmiş oluyor sanırım. Yine çıkmayabilir. Dur bakalım bekleyelim. İnşallah gelmez canım. Gelirse de sen çok güçlüsün maşallah bitanem. Bak hamişlerimiz de 14 tane oldu. Bir elin parmaklarını geçeli çok oldu. Sen de orada olacaksın Allahın izniyle. Pozitif olmanın mükafaatını alacaksın tatlım. Şeniz a.s.

Amin bitanem inşallah. Dualarla huzur buluyoruz. Allaha sığındık bu yolda , her işte olduğu gibi. Hakkımızda hayırlısı inşallah. :Saruboceq:

Herkes gelsin , hep beraber de edeceğiz yine dualarımızı Allahın izniyle. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…