Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım bazı yerler morfolojiye bakmıyorlarmış. Söylemeniz gerekiyormuş. Hatta bakanların hepsi de kruger'e göre bakmıyormuş WHO'ya göre bakıyormuş. Baktırırken kruger'e göre morfolojisine de baktırmak istiyoruz diye belirtin bundan sonra. Yalnız bu sonuçlarınızı doktor gördü mü , ürolog yani. Çünkü lökosit 1 milyondan fazla. İltihap görünüyor. O da bebek sahibi olmaya engel. İlaç verirler geçer canım o. yerimseniben

canım benim sağol,zaten bu testi ürolog doktoru istemişti ilaç felan vermedi, bana lökositi şu şekilde anlattılar:6 mily sperm varya onun yarısı 3 mily yani en iyi sperm sayısı bu sayı 5 mily olsaydı aşılama şansınız çok olurdu deediler,bu sayıylada aşılama yapabiliriz ama şans çok az siz tüp bebek yaptırın dediler yaptırdık ama o da tutmadı hayırlısı ols ne diyelim,inşallah birgün gelir meleklerimiz.

Canım bazı yerler morfolojiye bakmıyorlarmış. Söylemeniz gerekiyormuş. Hatta bakanların hepsi de kruger'e göre bakmıyormuş WHO'ya göre bakıyormuş. Baktırırken kruger'e göre morfolojisine de baktırmak istiyoruz diye belirtin bundan sonra. Yalnız bu sonuçlarınızı doktor gördü mü , ürolog yani. Çünkü lökosit 1 milyondan fazla. İltihap görünüyor. O da bebek sahibi olmaya engel. İlaç verirler geçer canım o. yerimseniben

canım benim sağol,zaten bu testi ürolog doktoru istemişti ilaç felan vermedi, bana lökositi şu şekilde anlattılar(yani kadın doğum doktorunun anlattığı):6 mily sperm varya onun yarısı 3 mily yani en iyi sperm sayısı bu sayı 5 mily olsaydı aşılama şansınız çok olurdu deediler,bu sayıylada aşılama yapabiliriz ama şans çok az siz tüp bebek yaptırın dediler yaptırdık ama o da tutmadı hayırlısı ols ne diyelim,inşallah birgün gelir meleklerimiz.

Selam canım. Hoşgeldin. :1hug: Özlettin kendini. Sen yokken cerencim ve minervaduygu hamiş çıktı listemizden. :dance: :hooray: :nazar: Bu ay olmamış ama inşallah sen de öbür ay pembe köşeye geçersin canım. Şeniz

merhaba canım.hoşbuldum:)vay demek 2 hamişimiz daha oldu.süperrr :) valla ben düzenli regl olduğum için bile mutluyumhihoyyyt ama artık hamiş haberimi vermeyide çok istiyorum :eek: kısmet :CüvCüv: inşallah bizde bu haberleri paylaşırız.:1hug:

nevrosky canim nasilsin bize diyordun bak kendin sarsintili olmusun neoluyor canim sana moral bozmak yok
hersey geciyor unutma onemli olan o gunlerde iyi kalmak

Canım öyle ama canım sıkıldı bugün baya. balım 15 gün ceza aldı. mekselina artık giremeyecekmiş. dıptıs da çok hastaymış. Sarsıntı geçirmem normal bence. Sonra toparlarım elbet. Bir akşam olsun balımla bir yazışayım bakalım. Onun durumu nasıl. Ona göre ruh halim değişebilir. :1closedeyes:

nevrocum soracaktım balıma ne oldu
bugün hiç zaman geçmiyo temizlik yaptım falan ama
gidip yemek yapayım en iyisi
bide kuranda 10 sayfam falan kaldı okuyayım yarın duasına gitcem

size bi bakayım demiştim

ruh halini degistirmelisin hemen ama bize oyle diyordun ya canim
evet mekselinaya bende cok uzuldum insallah kacak girer bir yerlerden
balsuratda insallah hemen geri doner guzel haberlerle sen bize haber getirirsin canim

Kıslar iyiki sabah boşum dedim şimdide çok yoğunum sabahın acısı çıkıyor yetişemiyorum aklımda sizde sürekli girip çıkıyorum k.k ne işyerinde olduğum için açık tutamıyorum sayfayı ben yakalanmamak için gizli gizli bakıyomkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Kendi kendine nazar değirmişsin. a.s Evde de olsa tam süper olacak ama evde yok işte senin. Çünkü akşamları böyle hata vermiyor. Daha rahat giriliyor. Hem iş olmayınca daha rahat yazışılabiliyor. Şeniz

canım benim sağol,zaten bu testi ürolog doktoru istemişti ilaç felan vermedi, bana lökositi şu şekilde anlattılar(yani kadın doğum doktorunun anlattığı):6 mily sperm varya onun yarısı 3 mily yani en iyi sperm sayısı bu sayı 5 mily olsaydı aşılama şansınız çok olurdu deediler,bu sayıylada aşılama yapabiliriz ama şans çok az siz tüp bebek yaptırın dediler yaptırdık ama o da tutmadı hayırlısı ols ne diyelim,inşallah birgün gelir meleklerimiz.

Gelir canım gelir hiç endişe etme. Şeniz Bol bol dua et. :Saruboceq:

gaye43canim sperm sonuclari bizimkilere cok benziyor bende gecen hafta dr um sailama degilde tup bebek yapalim dedi direkt oda gecti asilamayi cunku cok dusuk gercektende ama bu sonuca yakin arkadaslarimizdan hamile kalanlar var hersey nasip bence insallah sende bende hepimiz hayirlisiyla anne oluruz

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Kendi kendine nazar değirmişsin. a.s Evde de olsa tam süper olacak ama evde yok işte senin. Çünkü akşamları böyle hata vermiyor. Daha rahat giriliyor. Hem iş olmayınca daha rahat yazışılabiliyor. Şeniz

sorma canım ya renkli gözlüde değilim ama renkli gözlülerin nazarı değer derleryakaydirigubbakcemile3 sabah gelir gelmez akşamki muhabbetlerinizi okuyorum kıskanıyorum valla bi türlü kısmet olmadı şu benim virüstenkötükedihüso ama ben ona gününü göstericem az kaldı:dance: ayrılmıycam sonra bütün gece pc başından

merhaba canım.hoşbuldum:)vay demek 2 hamişimiz daha oldu.süperrr :) valla ben düzenli regl olduğum için bile mutluyumhihoyyyt ama artık hamiş haberimi vermeyide çok istiyorum :eek: kısmet :CüvCüv: inşallah bizde bu haberleri paylaşırız.:1hug:

Bu akşam bir tane daha çıkma olasılığı yüksek. Ama bize yarın sbah gelir sanırım haberi. Daha dün girdi listemize "solala". Akşam test yapmış çift çizgi belirginmiş. Bugün kan testi verdi. Akşama alacak. Ama yarın öğreniriz artık sonucu. :dance:

İnşallah bizler de bu mutluluğu yaşayacağız canım Allahın izniyle. Ben de çok istiyorum. Bütün arkadaşlar çok istiyor. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

size bi bakayım demiştim

Canım balıma ceza vermişler 15 gün. :bbo: Ticaret puanı kullanmaktan. Denemek amaçlı ama birisi ona yazmış o da cevap vermiş öyle. Niyet yokken ama sonuç da çok ağır oldu. Kaldı 14 gün. Nasıl geçer bilmiyorum. Akşam MSN'e girip hasret gidereceğim artık. :çok üzgünüm:

Allah kabul etsin canım bu arada. Tüm dileklerin gerçek olsun. :CüvCüv: :Saruboceq:

:nazar::nazar::nazar:
gerçekten nazar değdi bize kötü haberler peş peşe geliyor, balım kendine iyi bak inş.hamişsindir okuyorsundur eminim.:teselli:
gayecim daha önce de yazmıştım burda başhekim söylemiş arkadaşıma tüp bebek merkezlerindeki sperm sonuçlarına fazla güvenmeyin bilerek düşük çıkartıyolar, tüp bebek yapmak için demiş.:eek:klava: siz nerde yaptırmıştınız ve ayrıca lökosit iltihap demek ilaçla onu düzeltebilirsiniz doktorunuz niye öyle bir açıklama yaptı anlamadım :uhm: doktor konusunda da seçici olmak gerekiyor,çünkü eşime de hiçbir ilaç vermedi dr. ama burdan bir sürü ilaç ismi öğrendim gerçi kullanmadık daha ama dr. önemli gerçektenkaydirigubbakcemile5

gaye43canim sperm sonuclari bizimkilere cok benziyor bende gecen hafta dr um sailama degilde tup bebek yapalim dedi direkt oda gecti asilamayi cunku cok dusuk gercektende ama bu sonuca yakin arkadaslarimizdan hamile kalanlar var hersey nasip bence insallah sende bende hepimiz hayirlisiyla anne oluruz

asi74 canım sendemi buralardasın nasılsın görüşemiyoruz bende sizdenim arkadaşlar bizimde sperm sayımız 6ml direk tüp bebek aşılama şansımız yok ne yazıkki ama kısmet 2 ay bekliycem inşallah o arada Allah nasip ederde gerek kalmaz tüp bebebğe o süre içinde olmazsa başlıycam tedaviye artık:1hug:

size bi bakayım demiştim

Canım balıma ceza vermişler 15 gün. :bbo: Ticaret puanı kullanmaktan. Denemek amaçlı ama birisi ona yazmış o da cevap vermiş öyle. Niyet yokken ama sonuç da çok ağır oldu. Kaldı 14 gün. Nasıl geçer bilmiyorum. Akşam MSN'e girip hasret gidereceğim artık. :çok üzgünüm:

Allah kabul etsin canım bu arada. Tüm dileklerin gerçek olsun. :CüvCüv: :Saruboceq:

selam herkese.olanları yeni okudum çok sasırdım:1shok:ve çok üzüldüm.ben bu puan işi nedir bilmiyorum ne işe yayar onu da.ama 15 gün çok fazla.balımmm seni çok özleriz be güzelim.canım sıkıldı benim de.:çok üzgünüm:

mekselina arada buldugun her fırsatta bizleri haberdar et canım.:a015:

nevroskycım takvim de birsey yoktu ki .o da nıye yasaklandı onu hiç hiç anlamadım:uhm:

işte ALLAH ol diyecek olacak nasip sabırla bekliycez.Allah hepimizin hakkına hayırlısını versin,sağlıklı çocuklarkaydirigubbakcemile5 versin inşallah.

asi74 canım sendemi buralardasın nasılsın görüşemiyoruz bende sizdenim arkadaşlar bizimde sperm sayımız 6ml direk tüp bebek aşılama şansımız yok ne yazıkki ama kısmet 2 ay bekliycem inşallah o arada Allah nasip ederde gerek kalmaz tüp bebebğe o süre içinde olmazsa başlıycam tedaviye artık:1hug:
evet canim burlardayim aymescigim canim evet hatirliyorum sizinde 6 milyondu sanirim bizim gibisiniz yani valla ben herseyleri yedirip iciriyorum iki ay oldu bir ay sonnra bakalim bir degisiklik olcakmi
aymes canim insallah ayni anda hamis kaliriz cunku bizde2 ay sonra tup bebek de ilk sansimizi deniycez insallah o zamana kadar kendimiz kalir dogal yoldan allahin izniyle:emir_bebek::nazar:

nevroskycım takvim de birsey yoktu ki .o da nıye yasaklandı onu hiç hiç anlamadım:uhm:[/QUOTE]
ay evet ya nurun da dediği gibi takvim niye yasaklandı çok üzüldümkötükedihüso

X