Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ya ne bileyim arkadaşimda onu tavsiye etmişti zaten.onun aşilama falan değilde problemli doğumu olmuştu.ayrica jale hanim için bu konuda uzman demişti.sperm yikamasida 300 ün içerisinde mi.aklimda pembe mavi var .medikal parkta prof. Var ona iyi diyorlar bir türlü karar vermedim.

CANIM JALE HANIM GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI BİR JİNEKOLOG.
SPERM YIKAMA DA 300 YTL NİN İÇİNDE...
MEDİKAL PARK FİYAT OLARAK DAHA UYGUN.SSK İLE DE ANLAŞMALI DOĞUM FALAN ÇOK UYGUNA GELİYOR..
AMA ARTIK İNSANIN GÖZÜ PARAYIDA GÖRMÜYOR.
BENİM TAVSİYEM ELBETTEKİ JALE HANIM OLACAK.AMA MURAT ERDEMİR VAR BAHAR HASTANESİ JİNEMED TE ONU DA ÇOK TAVSİYE EDERİM..ÇOK UZMAN BİRİ.
MEDİKAL PARK DÜŞÜNÜRSENDE ORDA DR.AHMET VAR ONU TAVSİYE EDERİM...
İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR:1hug:

beyaz melek canım inşallah balıklar tutunacak ve hamiş olacaksın bu ay sendende güzel haberler bekliyoruz canım hele bide ikiz haberi ver de tadından yenmesin okişşşşşşşşş

İNŞALLAH GÜZELİM YA İÇİM İÇİME SIĞMIYOR.ALLAH VESİLE ETMİŞ OLUR İNŞALLAH AŞILAMAYI..ÇOK MUTLUYU VE HUZURLUYUM NEDENSEŞeniz

Valla canım bir yandan işlere bakıyordum. Sen kuruldun demek bugün internetin başına rahatça. süprizzzzz Akşamları giremiyordun di mi sen evden? Annende vardı. evde yokmuydu. İnan karıştırdım , kimde ne vardı? :uhm:

Evet canım kuruldum valla bugün:dance: Akşamları giremiyorum evdede var pc ama virüslüydü yaptırdım 1 hafta içinde yine virü sbulaştı bi kaç akşam girmiştim o arada sonra giremedim bi daha tekrar formatlamam gerekiyor ne yazıkki

İnşallah isteyen herkes hamile kalsınnnnn!Şu mübarek günler hürmetine her gün kadir gecesi olabilir bol bol dua edelim.Bu arada benden bu sabah leke geldi ama devamı yok normalde yarın adet olmam lazım,başı geldi artık sonuda gelir herhalde,hayırlısı ols.

merhaba,ben efelyaaa henüz çok yeniyim güzellik,bakım ve herşeyi sizinle paylaşmak istiyorum,birbirinize nasıl msj attığınızı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

allah buyuk hepimize birer evlat nasip edecek..kimimize önce kimimize biraz daha sonra..inşallah

Amin canım ya inşallah bir an önce nasip eder okadar ihtiyacımız varki onlara okadar sabırsızlıkla bekliyoruzki inşallah biran önce gelir meleklerimiz bizea.s.

Selam canım hoşgeldin biz iyi olmaya çalışıyoruz sen nasılsın sabah biraz kötü haberler aldık ama akşama doğru güzel haberler gelicek inşallah moralimiz düzelicek.a.s.

bende iyiyim canım saoll inşallahh hamiş haberlerine sevinirizzzz:CüvCüv:

slm kızlar herkes nasıl?cahilliğime bağışlayın morfoloji ne demek?bizim test burada yazılanlar kadar detaylı değil neden acaba testi başka yerdemi yaptırsak!

Canım sağolasın iyi olmaya çalışıyoruz. Morfoloji spermin yapı ve şekli anlamında. Dölleme kabiliyeti morfolojiyle çok alakalı. Sizin kaç çıktı? Yok mu spermiogramınızda morfoloji ile igili değer? :uhm:

Evet canım kuruldum valla bugün:dance: Akşamları giremiyorum evdede var pc ama virüslüydü yaptırdım 1 hafta içinde yine virü sbulaştı bi kaç akşam girmiştim o arada sonra giremedim bi daha tekrar formatlamam gerekiyor ne yazıkki

Ah canım benim ne virüsü öyle o gitmek bilmemiş. Siz formatı bırakın direkt apartmanı ilaçlayın. Başka çare kalmamış. :roflol: :roflol: :roflol:

bende iyyiim saol nevrocum ama bala verilen 15 gün çokkk inşallah affederler yaaaa:a015:

Çok ki ne çoooooooook :çok üzgünüm: :a015: senağlama Onu bizden alıp götürdüler. kaydirigubbakcemile 1-2 gün olsa yine dayanırız da 15 gün gerçekten çok. kafamçokkarıştı

Ah canım benim ne virüsü öyle o gitmek bilmemiş. Siz formatı bırakın direkt apartmanı ilaçlayın. Başka çare kalmamış. :roflol: :roflol: :roflol:

Sorma canım ya başıma dert oldu valla ben kovuyom o geliyo çok sevdi beni kopamıyo benden kaydirigubbakcemile3 yapıştı kene gibi valla:roflol:

merhaba,ben efelyaaa henüz çok yeniyim güzellik,bakım ve herşeyi sizinle paylaşmak istiyorum,birbirinize nasıl msj attığınızı bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

merhaba,katılıyorum size gerçekten medical parkta çok iyi prof'lar var tavsiye ederim bir sağlıkçı olarak..

Canım KK'ya hoşgeldin. Bu sitede çok alt forum ve ilgini çekebilecek bir sürü şey var. Ne ararsan var yani. Bizler bu bölümdeyiz genelde. Bebek sahibi olmak için çabalıyoruz. Allah da senin gönlüne göre versin inşallah. a.s.

Canım bak bu senin geçen gün yazdığın spermiogram. Normal sperm %2 diyor ya o morfoloji işte. Normal sperm ve altındakileri aşağı kadar topla 100 eder. Yani %100. %2 normal morfolojili sperm varmış. Yani her 100 spermden 2 tanesi yumurtayı dölleyebilecek yapı ve şekle sahipmiş.

Yaaaaaaa ama çok düşükmüş bizimkisi. :çok üzgünüm:Ben bilmiyodum % 2'nin morfoloji olduğunu. Çok üzüldüm şimdi yaa. Bu sayının normali kaç olması gerekiyo.Bide keçiboynuzu pekmezi bunu yükseltir mi canım ya?:Saruboceq:

btrc canım gecmıs sayfalarda sana bazı sorular sordum eger gerıye donersen gorursun.ınsallah enkısa zamanda gırersın kk ya.ben beklıyoruuuummmm...

X