Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ay evet ya nurun da dediği gibi takvim niye yasaklandı çok üzüldümkötükedihüso

canim ya takvim neydi benim birseyden haberim yokbenneyaptımki[/QUOTE]

canım nevrokynin hazırladıgı herkesin adının oldugu küçük bir takvim vardı ya o.hamiş kalanları takvimden cıkarıyordu.onda ne siyasi içerik ne hakaret ne de baska kötü birsey vardı.anlamadım hiç:uhm:

arkadaşlar bende çok şaşkınım. kim neden ceza aldı anlayamadım.sayfaları açmakta sorun yaşadığım için okuyamıyorumda.konulardan haberdar olanlar bizi bilgilendirirse çok sevinirim.

hepimizin adet tarihleri yazan mi yok canim o yasaklanmadi bildigim kadariyla nevro sabah yayinladi onu

Evetttttttttttt , balımdan sizlere haber getirdim kızlar. :sm_cool: Mailleştik kendisiyle. :dance:

Kendisi sizi çok ama çooooooook özlemiş. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyor. Çok duygulanmış. desteğiniz için de teşekkür ediyor. Selamlarımı ilet dedi. Hepinize tek tek selamı var. Sürekli okuyor ve bakıyormuş. :asigim: :1hug: Şeniz

Hala hastalanmamış. Bugün 5. gün. Bir daha test yapmamış. Rahimde kasılmalar varmış. hayırlısıymış. sırnaşık şey

İnşallah bebem vardır diyor. Dualarımız balımla.

Balım seni seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzz. :asigim: Neşe kaynağımız yuvana tez zamanda dön inşallahhhhhhhhhhhh.

İyi halden erken tahliye etseler bari. sengözlerimebaksanab

Don atlet sigara işini ben ayarlıyorum. Sana avukat da tuttum. (esila@mısra) :içelim: :roflol:

arkadaşlar kilo ve doğum çizelgeleri hariç takvimler malesef sistemde yasak
rica ediyorum gebelik bölümünde ve bu topikde bu tip konuları tartışmayalım a.s.

Akadaslar bende de sorun oldu. Zorla acildi. Önceki sayfalarida okuyamadim.
Listemizde ne var onu da anlamadim. Heptenmi silindi isimler.
Kendinize iyi bakin canlar, cikiyorum ben sayfalar acilmiyor sinirleniyorum.

arkadaşlar kilo ve doğum çizelgeleri hariç takvimler malesef sistemde yasak
rica ediyorum gebelik bölümünde ve bu topikde bu tip konuları tartışmayalım a.s.

Tamam canım. Arkadaşlar da üzüldüler haliyle. Hepimiz için pozitif bir hareketti. Ben Kazen'e sordum. Takvim olarak yasak dedi. Mesajlarımın içine resim olarak koyabilirmiyim dedim. Abartmamak kaydı ile tabi ki dedi. kaydirigubbakcemile

Sen nasıl oldun canım? Birşeyler yiyebildin mi? :1rolleyes:

Tamam canım. Arkadaşlar da üzüldüler haliyle. Hepimiz için pozitif bir hareketti. Ben Kazen'e sordum. Takvim olarak yasak dedi. Mesajlarımın içine resim olarak koyabilirmiyim dedim. Abartmamak kaydı ile tabi ki dedi. kaydirigubbakcemile

Sen nasıl oldun canım? Birşeyler yiyebildin mi? :1rolleyes:

tabiki bende üzüldüm ama işde dediğim gibi bazı kurallar var mecburen uymamız gerekiyor :teselli: benim sizlerden tek ricam böyle konuarı bu topikde vs tartışmamak gündeme getirmemek. gerekli açıklamayı zaten yapmışlardır eğerki yeterli gelmediyse bana özelden sorabilirsiniz sizi bilgilendiririm ama topiklere yansıtmalaım lütfen Şeniz
biraz daha iyiyim canım saol. ama adet sancısı vuruyor şimdide benneyaptımki
Allahdan boğazımda ağrım yok şuanda. iğneler saolsun yoksa zor ayakda duruyordum.
şimdi braz temizlik yapıcam tabi yapabilirsem :ecrin_bebek:

evet canim burlardayim aymescigim canim evet hatirliyorum sizinde 6 milyondu sanirim bizim gibisiniz yani valla ben herseyleri yedirip iciriyorum iki ay oldu bir ay sonnra bakalim bir degisiklik olcakmi
aymes canim insallah ayni anda hamis kaliriz cunku bizde2 ay sonra tup bebek de ilk sansimizi deniycez insallah o zamana kadar kendimiz kalir dogal yoldan allahin izniyle:emir_bebek::nazar:

Ah canım ağzından bal damlıyo valla ne güzel dilekler onlar inşallah tatlım ya tüp bebeğe gerek kalmaz ve doğal yoldan hamiş oluruz:CüvCüv::CüvCüv: böyle şişko şişko gezerizkaydirigubbakcemile2

Kıslar ben giremiyorum bi türlü topiğimize ya çok sinir kötükedihüso oldum anam ağladı valla bu sayfayı açana kadar bu sefer ilk sayfada kaldım son sayfaya geçemiyorum -tatlicadiarzu-

vesta, arısütü alırsan bir çay kaşığını balla karıştırıyorsun. öyle tadı iyi oluyor en azından.

bu arada sabah gittim kan testi için sonuç akşama çıkacakmış. dün gece hiç uyuyamadım zaten akşama nasıl bekleyeceğim bilmem:)

bu arısütü nerden alınır ki? CADIARZU organik ürün standlarında olur diye düşünmüştüm, yoktu :uhm:

kıslaar, çok şükür girebildim siteye yaf! deli oldum. ne var ne yok? eski sayfaların hepsini okuyamadım da?? nasılsınııızz??

kıslaar, çok şükür girebildim siteye yaf! deli oldum. ne var ne yok? eski sayfaların hepsini okuyamadım da?? nasılsınııızz??

biz iyiyiz cerencim,aslında biraz sıkıntılarımız var bu aralar ama, yine de iyiyiz.Sen nasılsın?Kendine dikkat ediyorsun değil mi?Yorgunluk falan yok artık.

X