Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Günaydın canım. Çok sağol bitanem iyiyim. Sen nasılsın?

Keyfin kaçmaması mümkün değil maalesef. Balıma çok üzülüyorum.

Benim de bazen öyle oluyor. Hata olayı yani. Israrla deniyor deniyor zar zor girebiliyorum. Çok üzgünüm çoook

Valla canım çok geçmeden haberi ulaştır. kaydirigubbakcemile2 Ne güzezl bir sürpriz olur ama dimi? Eşin de çok sevinir. İnşallah pozitiftir canım. Net iki çizgi çıktıysa yanılma olmaz bence. Değerler baya düşük görünüyor ama mucizeler her zaman var. Daha 1.5 ay anca oldu sanırım eşinin ameliyatı. O hemen etki etmez. Allahım dualarınızı kabul etmiş , vakti zamanı gelmiş bence. :dance:

ay ay ınsallah cok guzel bır kutlama var aksama.hadı bakalım hayırlısıııı...kızlar herkese gunaydın.sımdıden yenı hamısımızı kutluyorum.ıkı cızgı hayra alamet cunku.nevro heja aymes beyazmelek smsh muallım ve adını suan hatırlamadıgım arkadaslar herkese merhaba...ben dun hemen sayfaları okuyup cıktım fazla kalmadım.bugunde mısafırım var.nısanlı bır cıft.esımın arkadası.o yuzden yıne fazla kalamıcam.hepınıze hayırlı gunler dılıyorum.arada yıne gelırım vakıt buldukca.bu arada balımızın banlanmasına cok uzuldum.bence bu ısın yasak oldugunu bılmıyordu.bılseydı yapmazdı o.masallah baya bır gun vermısler ceza.haksızlık ama bı yaaa.kötükedihüsogercekten bıze nazar degdı galıba..hepınızı opuyorum kızlar.gorusuruz...

canım hayırlı olsun bende 3.kez aşılam denicem .bu sefer fostimon iğne kullanıyorum .ilk ikisi klomenleydi.dr bunda çok umutlu.umarım tüp bebek tedavisine gerek kalmaz.:Saruboceq:

canım merhaba.bende kocaelındeyım korfezde.sen nerdesın.sana bırkac sorum olucak.doktorumu degıstırmeyı dusunuyorum.sen unuversıtede eray beye nasıl ulastın.tup bebek ve asılama bolumu ayrı sanırım artık.ve asılamaya nasıl karar verdınız.yanı rapor falan cıkardınmı ınfertılıte bolumunden.bende rapor cıkarmak ıstıyorum bayramdan sonra asılama dusunuyoruz ınsallah.ve bır sorum daha var canım asılaman nekadar tuttu bır bılgı verdılermı sana..ılaclarda dahıl olmak uzere.ben cıftlıktekı marmara hastanesıne sordum doktor 300 alıyor ılaclar harıc.ılaclarda 500 falan tutuyomus sanırım.ıgneler falan.bana bıraz fazla geldı acıkcası.dıyorumkı bende unuversıtede rapor cıkarttırsam ve sılamamı orda olsam olurmu.bana asamalarını anlatırmısın.bıraz kafanı sısırdım ama kusura bakma canım hakkını helal et.bır umut sarılıyoruz ıste sebeplere.oysa hersey allahtan...

Kıslar nereye kayboldunuz kimse yok ortalarda herkesin işi çıktı galiba bu sabah şansıma kimse gelmemişti rahat rahat sizlerle olabildimkaydirigubbakcemile5
Her sabah erkenden damlıyolardı her sabah böyle yapsalar ne güzel olur:dance:

Canım merhaba. :1hug: Moralimizi düzeltecek bir haber alacağız inşallah bu akşam ya da yarın sabah. Sanırım arkadaşımızın evinde internet yok. Dolayısıyla yarına kalır. Sonuç pozitif olsun da yarın öğrenelim , önemli değil. Akşam evlerinde şenlik olacak Allahın izniyle. Allahım bizlere de göstersin inşallah o mutlu günleri. :dance:

CANIM MERHABA...
BENİM DOKTORUM OP DR JALE GÜRLÜLER...
MÜKEMMEL BİR DOKTOR...
ŞU ANDA PEMBE MAVİDE GÖREV YAPIYOR.ASLINDA JİMERDEYDİ AMA ORDAN AYRILDI..
AŞILAMAM PEMBE MAVİDE YAPILACAK.300 YTL MİŞ FİYATI..SSK İLE ANLAŞMALARI FALAN YOK.100 YTL DE MUAYNE ÜCRETİ.
BEN JALE HANIMDAN ÇOK MEMNUNUM MÜKEMMEL BİR DOKTOR...
ÖNCE ALLAHA SONRADA DOKTORUMA ÇOK GÜVENİYORUM İNŞALLAH ALLAH YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRÜR.a.s.

Valla canım bir yandan işlere bakıyordum. Sen kuruldun demek bugün internetin başına rahatça. süprizzzzz Akşamları giremiyordun di mi sen evden? Annende vardı. evde yokmuydu. İnan karıştırdım , kimde ne vardı? :uhm:

ya ne bileyim arkadaşimda onu tavsiye etmişti zaten.onun aşilama falan değilde problemli doğumu olmuştu.ayrica jale hanim için bu konuda uzman demişti.sperm yikamasida 300 ün içerisinde mi.aklimda pembe mavi var .medikal parkta prof. Var ona iyi diyorlar bir türlü karar vermedim.

mrb arkadaslar nasilsiniz ne guzel bir hamile haberi daha alicaz yanilmiyorsam sayi azdi bence buda mucize
balsuratada uzuldum gercekten ayrica sucu ney onu anlamadim tam olarak bilsekde yapmasak bizde

Ballllllllllllllll. Sesimizi duyuyormusun. Seni özledik be kızım. senağlama

Arkadaşlar balla dün gece konuştum en son daha hastalanmamıştı. Endişeliydi. Onun için dua edelim aksilik çıkmasın. Belki idrarda çıkmamıştır. Belki bebek vardır diyorum. Ama yoksa da çok geçmeden hastalansın inşallah. :Saruboceq:

Sıkma canını balımmmmmmm. Herşeyin hayırlısı inşallah. Şeniz

solala insallah hamissindir moral olur herkese
beyaz melek bence sende bu defa hamis kalacaksin ne guzel bir suru yumurtan var ikiz bile olabilir insallah canim dualarimiz kabul olsun yafu

solala canım inşallahh hamilesindir seviniriz ne güzel gelir gelmez pembe listemize geçmiş olacaksın hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz

insallah balsuratda hamiledir hadi kizlar yaaaaa patlama yasayalim burda pozitif olun dua edin hamis olalim hep beraber insallah

beyaz melek canım inşallah balıklar tutunacak ve hamiş olacaksın bu ay sendende güzel haberler bekliyoruz canım hele bide ikiz haberi ver de tadından yenmesin okişşşşşşşşş

mrb arkadaslar nasilsiniz ne guzel bir hamile haberi daha alicaz yanilmiyorsam sayi azdi bence buda mucize
balsuratada uzuldum gercekten ayrica sucu ney onu anlamadim tam olarak bilsekde yapmasak bizde

Merhaba bitanem. İdare eder , senden naber? Sayı ve morfoloji baya azmış canım arkadaşımızda. 14 milyon ve morfoloji de sıfıra yakın bir değermiş. Bakınca yazacak tekrar canım. İnşallah hamiştir valla. Net çıkmış yanılma olmaz sanırım.

Canım kk ticaret puanları vardı. Onlarla ilgili. O ne diye bakarken birkaç yanlış mesaj gönderilmiş. Ama yasakmış. Arkadaşlarla kendi aramızda kurcalarken olmuş yani. 15 gün çok. İndirim yapsalar bari. :çok üzgünüm:

slm kızlar herkes nasıl?cahilliğime bağışlayın morfoloji ne demek?bizim test burada yazılanlar kadar detaylı değil neden acaba testi başka yerdemi yaptırsak!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…