Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet canım inşallah.
benim adetim bitti heralde banyo yapayım. yarın oruç tutarım belki tekardan olmazsa.sonra da eşimi uyandırırım birşeylr yer yatarız ama çıkamıyorum ya burdannnn:):)......
aaaa bu nasıl bir hastalık. her zaman yazmasamda mutlaka hepsini okumaya çalışıyorum.

Canım valla hastalık. -tatlicadiarzu- Ben de çıkıyorum şimdi. İyi geceler bitanem. Şeniz

evet canım bunları bende duyuyorum inan bana çok zoruma gidiyor bide bilip özellikle gelip sorduklarında boğasım geliyor onları ama işte insanları anlamak okadar zor ki benim eşiminde 0 açıkcası ben o doktorada döllenme olduğunada inanmıyorum ama benim ümüdim allahtan eşim bana dediki benim çocuğum olmuyor eğer istersen başka birininkini kullanarak tüp bebek yöntemini deniyelim sonuçta yine sen doğuracaksın dedi öyle zoruma gittiki o sözü çünkü kendinden umudu kesmiş ona sarılıp hayır aşkım ben senden başkasından bebeğim olmasını istemiyorum ben senden bi parçam olmasını istiyorum bu tek senin sorunun değil ikimizin sorunu dedim ve o günden sonra daha bu konuyla ilgili konuşmadık 2 ay üstünden atamadı yıkıldı ama okada zor ki birini hamile görmek kucağında bebeği okadar iyi anlıyorum ki ama diyorum ya benim eşimle evlenmem bile kader benim anlımda yazıyorsa olur ama ben herzaman bunu için çabalıycam mikro tese şansımızı sordum istanbulda bi hocamıza %10 ama denemeye değer dedi bu bile bana büyük bir ümit veriyor canım

canım tebrik ediyorum seni maşallah ne kadar güçlüsün. ne kadar zor eşinin dediği.onun ve senin hissettikleri.dediğin gibi %10 bile güzel bir umut canım. umudunu hiç kaybetme inşallah sevginiz daim olur ve bir bebekle taçlanır.allah hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar müsadenizle çıkıyorum. Hepinize çok teşekkürler. Doğum günümü önce sizler kutladınız. İyiki varsınız. İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. Şeniz

Canım selam ve bay bay. lülülülülülü İkisi bir arada maalesef. Ben de tam çıkıyordum. Ne yazıkki iş var. Ve çıkmam gerekiyor. Nasılsın canım? İyisindir dilerim. Şeniz

iyiyim canim tesekkurler bende giremiyorum dogru duzgun ya gece geliyorum :eek:
sen nasilsin canim:1rolleyes:
allaha emanet ol canim hayirli geceler Şenizgorusuruz insallah

sağolun canlarım hepinize hayırlı geceler en güzel günler hepimizin olsun allah herkezin gönlüne göre versin

evet canım bunları bende duyuyorum inan bana çok zoruma gidiyor bide bilip özellikle gelip sorduklarında boğasım geliyor onları ama işte insanları anlamak okadar zor ki benim eşiminde 0 açıkcası ben o doktorada döllenme olduğunada inanmıyorum ama benim ümüdim allahtan eşim bana dediki benim çocuğum olmuyor eğer istersen başka birininkini kullanarak tüp bebek yöntemini deniyelim sonuçta yine sen doğuracaksın dedi öyle zoruma gittiki o sözü çünkü kendinden umudu kesmiş ona sarılıp hayır aşkım ben senden başkasından bebeğim olmasını istemiyorum ben senden bi parçam olmasını istiyorum bu tek senin sorunun değil ikimizin sorunu dedim ve o günden sonra daha bu konuyla ilgili konuşmadık 2 ay üstünden atamadı yıkıldı ama okada zor ki birini hamile görmek kucağında bebeği okadar iyi anlıyorum ki ama diyorum ya benim eşimle evlenmem bile kader benim anlımda yazıyorsa olur ama ben herzaman bunu için çabalıycam mikro tese şansımızı sordum istanbulda bi hocamıza %10 ama denemeye değer dedi bu bile bana büyük bir ümit veriyor canım

canimm sen cok takdir edilcek birsey yapmisinnn nekadar cok seviyorsun esiniii ben sizin hikayenizi merak ettimmm..seninkide 0 mis insallah senin olurda banada umut verirsin..biliyormusun biz aslinda erkekler icin nekadar fedakarliklar yapiyoruuz aceba onlar aynisini yaparmiydi merak ediyorumm..evet cok zor ama bununla yasamayi bir sekil ögrenmemiz gerekiyor ustune ustune gitmek lazim aslinda

iyilik canım sahuru bekliyorum sen nasılsın a.s.

iyiyim canim cok yoruldum bugun misafirlerim vardi:1rolleyes:
yarin son iftar yemegim var daha cagirmicam birilerini ya yoruluyorum valla ramazanin tadini cikaramadim daha esimle :1rolleyes:

iyiyim canim cok yoruldum bugun misafirlerim vardi:1rolleyes:
yarin son iftar yemegim var daha cagirmicam birilerini ya yoruluyorum valla ramazanin tadini cikaramadim daha esimle :1rolleyes:

ay allah kolaylık versin gerçekten insan yoruluyor neyse yarın sonmuş artık dinlenirsin ve daha sık uğrarsın bizlere :1hug:

Insanin zoruna giden ramazan boyunca cagiriyorum milleti biri demiyoki bu kiz beni cagirmis bende onu cagirayim iftara
ne kadar sacma demi:mymeka:
biride beni cagirsa
hep diyorum bu ramazan cagirmicam diye ama yinede dayanamiyom :1rolleyes:

Insanin zoruna giden ramazan boyunca cagiriyorum milleti biri demiyoki bu kiz beni cagirmis bende onu cagirayim iftara
biride beni cagirsa

haklisin...ama aliskanlik yapmis sende galiba..ben is yerinde oldugum icin orda hep iftar veriyorlar orda yiyorum yani ögle bir derdim yok

canım ben eşimin ikinci eşiyim babam evelenmemizi bu yüzden ilkbaşta kabul etmedi sırf benim ısrarlarıma dayanamayıp ve benim halimi görünce tamam dedi bana şunu söyledi ikinci kişi olmak çok zordur bunu kaldırabilicekmisin dedi heryerde bunu duyucaksın herkez diycek ki a bak o kız ikinci eşi sana eski eşini sorucaklar ben ozaman tam anlayamadım ne demek istediğini kayın validem istemiyor beni eşim beni ailesiyle tanışmaya götürdüğü gün ben dedem ve annem gittik ailesine ziyarete o gün bana aynen şöyle dedi ben gelinimi çok seviyorum o geri dönmek istiyorda oğlum işte gururundan kabul etmiyor eşim ayrılalı 1 yıl olmuş ve annesi böyle bir laf söylüyor ben biliyordum eşim beni çok seviyor annem ozaman biraz çekindi kızım sen evlen bişey demeyiz ama ya o kadın gelip huzurunuzu bozar ise ben biliyordum ki eşim buna izin vermezdi herkezin istememsine rağmen evlendik eşimin çocuğu olmuycağını biliyordum evlenmeden önce tanıştıktan 1 ay sonra boşandığını çocuğu olmadığını söyledi benim için biri hastalık diğeri ise bir hataydı
ben onun tanıdığımda aslında yaşımdan çok büyük şeyler kabul etmiş oldum benim hayatım yada kimsenin hayatı kolay geçmiyor ki eminim
ben eşimin 2, eşiyim diye duymadığım laf kalmadı o bununlamı evlenmiş
okız bu ay yazık
ya bu adamın çocuğuda olmuyor nasıl vermişler bu kızı o adama hatta gelip yanımda görümceme eski eşini soranlar bile oldu ama kimsenin ağzı torba değil ki büzesin herkezi allahın takdirine bırakıyorum ben 1 yılda 24 yaşında saçımda beyazlar çıkmaya başladı canım benim ağlamak küzmek hayat isyan etmek hiçbişey değil ben hergün bi umutla kalkıyorum çünkü yaşıyorum hala canım bedenimde

biride beni cagirsa

olsun canım allah hayrını kabul etsin ramazanın bitmesine az kaldı birilerini iftara çağırmak çok hayırmış o evin bereketi artıyormuş tabiki onlarında çağırması lazım ama bu onların düşüncesizliği her şey bitiyor yarınıda hayırlısıyla atlatırsın canım dediğim gibi allah katında çok hayır işlemiş oluyorsun a.s.

hepiniz öpüldünüz kızlar muhabbetiniz bol olsun canlarım ben kocacişkomun yanına gidiyorum özledim onu günde belki 50 kere öpüyorum ama napıyım çok tatlı ya doyamıyorum ona tatlı uykular hayırlı sahurlar. byyyy

X