Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım haklısın o duyguyu tattım çok şükür umarım bütün herkes tadar ama inan ikincisini kızım için çok istiyorum niye benim kardeşim yok herkesin var anne diyo canım sıkılıyor ben de kızım gidip odanda oyna diyorum kızıyor tek başıma ne oynıyayım benim kardeşim mi var onunla oynayayım diyor her ezan okunduğun da o minik ellerini açıp allahım ban bir kardeş gönder diyor onu öyle görünce çok üzülüyorum yani tek çocuk zor çok agrasif paylaşmayı bilmiyor hırçın millet yap kızına bir kardeş düzelir diyor tabi ben olmadığını saklamıyorum ne yapayım olmuyor diyorum umarım beni biraz anlaya bilmişsindir ben hep allahım ne olur bir çocuğum olsun daha ne isterim derdim meğer insanoğlunun istekleri hiç bitmiyor inşallah senin olur ikinci düşündüğün zaman beni hatırlarsın canım:1hug:

canım kusura bakma benim sahur hazırlamam lazım yarın görüşürüz iyi geceler Şeniz

ya tabiki senide anlamaya calisiyorum allahimiz isteyin size verim demis...ama varya benim dusuncemde ben eskiden bekarken 5 tane cocuk isterdim simdi diyorumki birtane bile olsa yeter kardesi olmasada yegenleri var onlari kardes bilsin onlara takilsin ayni kandan zarar gelmez...ama tabiki hele benim bir olsunda ozaman seni hatirlarim simdi anlayamam..ama iste insan elindekinin degerini bilmesi lazim ana cikmadik candan umut kesilmez bakalimmmm insallah olurda bende seni anarimmmirmirmirmir

canım selamm haralde senı ben anlayabılrım...benımde tedavıyle bı oğlum var ikinci için bende çok uğraştım herşey kısmet tabı..ama kardeş istekler grçekten insanı üzüyor.. artık onüç yaşına girdı bu arada bı düşük ve bı erken doğum yaşadım mıkro ile hamıle kalmıştım bu imtıhann zor rabbım tum isteyenlere nasıp etsin inş bu güzel geceler hurmetıne tabı hıç plmayann yeterkı bı tane olsun dıyecek haklıar... bu çetın bı imtıhann ama göreceklerkı bı tane oldumu bı de kardeşi ols dıyecekler....rabbım kısa zamanda tum arzu edenlerın duasını makbul eylesın...............hayırlı seherler canımmmmmmmmmmmm:1hug:

Günaydın kıslar
dün bi türlü giremedim topiğimize bazen çok zorluyor insanı bekle bekle sinir oluyosun . Yeni gelen arkadaşlarımız varmış hepiniz hoşgeldiniz kıslar inşallah tez zamanda hamiş kalırsınız.

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum benimde eşimin sprerm sayısı az 14 milyon 5 yıllık evliyiz geçen yıl doğal yoladan hamile kaldım ama 6 aylık erken doğum yaptım ve bebek yaşamadı üzerinden bir yıl geçti korunmamıza rağmen olmadı şimdi aşılama denemeyi düşünüyoruz evlendiğimizden beri hiç korunmadık bu keçi boynuzu kürü dediğiniz ne oluyor biz daha hiç ürolağa gitmedik eşimde çok fazla sigara içiyor ne azaltabiliyor nede bırakabiliyor kadın doğumcuya gittiğimizde sizin çocuğunuz olmaz dedi aşılama yapalım dedi ama ben 2 ay sonrası hamile kaldım ama tabi o bebiş bize nasip değilmiş kucağımıza alamadık aslında ümidimizi kaybetmemeiz lazım.

arkadaşim ne güzel kizin var işte allah sana vermiş uğraş tabikide bence yipratma kendini allah buna ömür versin.bak bizde hiç yok bilmiyorum ama bu işler zor iş ben ikinci için bu kadra uğraşirmiyim diye düşünüyorum .ayrica bende 27 yaşindayim 15 aylik evliyim.sen erken evlenmişsin.peki sebep ne 2.çocuğun olmamasinda.hayirlisi olsun .allah herkezi istediğini versin.

iyi aksamlar arkadaslarrrrrrrrrrrr

nevrosky ben girdim sen ciktin galiba daha yeni bitirdim salati tefriciyeyi..50 tane ihlas 100 tanede salavat yazarmsin canim

Canım ben çok geç saatlere kadar kalamıyorum. Uykum geliyor maalesef. Okuduklarını ekleyeceğim canım. Salat-ı Tefriciye de bitmiş. Ağzına yüreğine sağlık bitanem. Allah kabul etsin inşallah. Şeniz

Canım çok duygulandım. Çok güzel bir hikayen varmış. :a015: Sonu mutlu bitmiş. Sürpriz olmuş. Ne güzel. İnşallah biz de böyle mucizeler yaşayabiliriz. Allah kızına uzun bir ömür , güzel bir gelecek versin inşallah. Tez zamanda ikinci meleğine de kavuşmanı dilerim bitanem. Şeniz

Nevrosky canım geldinmi bende bu kıs nerelerde kaldı diyodum Şeniz özletme kendini.
Kesin hastalandınmı canım devamı geldimi yani kırmızılarının.

Günaydın canım. Nasılsın? :1hug: Sorma valla. Mahvetti bizi bu girememek olayı. Kapıda kalmak ne zor. Atamadık kendimizi içeri. Çok üzgünüm çoook Genelde gündüz saatleri daha fazla yaşanıyor sorun. :1rolleyes:

Ben iyiyim canım sağol sende iyisindir inşallah. Sorma ya site kapıdan atıyo beni ben bacadan girmeye çalışıyorum büyük mücadeler verdik dün aramızdaÇok üzgünüm çoook.
Biliyosun bende sadece gündüz girebiliyorum olan bana oldu hep çıldırttı beni ama neyseki sabah hemen girdi :teytey:

Merhaba canım hoşgeldin. :1hug: Daha önce düşük değerlerle hamile kalman mucize olmuş. Ama kısmet değilmiş. Kucağınıza alamamışsınız. Başınız sağolsun canım. İnşallah en kısa zamanda yeniden bu duyguyu yaşarsın ve sonuna kadar sağlıkla kucağına alırsın. :Saruboceq: Şimdi değerleriniz nasıl? En son ne zaman spermiogram yaptırdınız? Biraz bahsetsene canım. Hamile kaldığında değerler nasıldı? a.s.

Seni listemize eklememizi istersen muhtemel adet tarihini(gelecek ay) , kullandığınız kür veya ilaç var mı(eşin için) yazarmısın canım. Ekleyeyim.

şimdi okuyorumda bizim gibi eşinde problem olan kişilerde düşük ve erken doğum çok fazla var.şimdi sperm yumurtayi döllemiş ondan sonra 6 aylik olmuş orda artik spermle alakali bir iş değildir herhelde.sanirim hep böyle oluyor erkekte bir problem olunca kadindada çikiyor birşeyler.allah korusun ya allah yardimcin olsun o çok zor birşey ya kaybetmek.ne yapacaksin işte herşey biz insanlar için.ben çocuklari çok severim hep konu komşu getirir birakirdi bakardim.evlendim artik anne olacağim dedim 15 ay oldu yok birşey.acaba diyorum daha kaç aylar geçecek.allah yardimcimiz olsun herkezin ki farki farli işte.

Nevrosky canım geldinmi bende bu kıs nerelerde kaldı diyodum Şeniz özletme kendini.
Kesin hastalandınmı canım devamı geldimi yani kırmızılarının.

Canım işlere de bakıyorum bir yandan. sositososito Valla canım pembe geliyor silerken. Kırmızı da noktalar oluyor. Geldi artık. Dönüşü yok bu işin. kaydirigubbakcemile2 İnşallah gelecek aya. kaydirigubbakcemile5

Dediğin gibi bir mucize olupta hamile kalmış arkadaşımız ve 6 aylıkken kaybetmiş bu çok üzücü bi olay Allah yardımcısı olsun. Ben 4 senelik evliyim 1,5 sene korunduk bi problem olmadığını sanıyodum sonra korunmayı bıraktık ama çocuğum olmadı ogünden beri hala bekliyorum inşallah senin bu kadar zaman geçmeden çocuğun olur canım tez zamanda kavuşursun meleğine:1hug:

Bende canım bide kötü tarafı benim bilgisayarımda internet yok sürekli arkadaşımın yanına gelip ondan kontrol ediyorum ne var ne yok diye benim pcmde sadece muhasebe programı yüklüÇok üzgünüm çoook kızın pcsine ortak çıktım.
Bidahaki aya inşallah cümbür cemaat patlama yaşıycaz:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…