Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aa bu arada sayfalara baktımda yeni gelen arkadaşlar olmuş üzülerek aramıza hoş geldiniz diyorum a.s.

Neden olamıyorsun canım. Pko mu var sende?

Yalnız bu arada renkliyi öğrendim , yakıyorsun yani. kaydirigubbakcemile3

evet malef pco var ama 3 kutu farlutale rağmen gelmemesi normalmi sizce?
hiç böyle olmazdı ilaç bittikten 2 yada 3 gün sonra gelirdi şimdi ise ilaç biteli 15günü geçti
fenalardayım
haa sorma renklileri öğrendim döktürüyorum sayende nevoskcm
:dance:

Canım hiç kullanmadım , maalesef bir fikrim yok. Eğer yolunda gitmeyen birşeyler varsa ihmal etme doktora git bitanem. a.s.

İyi geceler canım. Valla iyi gidiyor. Ama bana uyku bastırdı. mirmirmirmir Çıkıyorum bitanem. Şeniz

Arkadaşlar ; iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

tamam canım sana tatlı uykular yarın görüşürüz inşallah a.s.

iyi aksamlar arkadaslarrrrrrrrrrrr

nevrosky ben girdim sen ciktin galiba daha yeni bitirdim salati tefriciyeyi..50 tane ihlas 100 tanede salavat yazarmsin canim

sanada iyi akşamlar canım sen de benim gibi gececimisin kaydirigubbakcemile2

allah kavuştursun canım neyse çok uzun bir ayrılık değilmiş tabi yinede insan özlüyor ama bak şanlısın biz varız canın hiç sıkılmaz şahsen ben bu kk ye girdim mi canım hiç sıkılmıyor kaydirigubbakcemile2 bayağı bir oyalıyor insanı inşallah hayırlısıyla bir evladın olsun o zaman kocayı bile aramassın :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 aksam aksam neguzel dilekler bunlar canim insalllaaaaaaaaaahhhhhhh tabiki hepimize..bak dualarimiz kabulkl olmaya basladi cerencimizin bebisi oluyor bakalim siradaki kimmm...amin amin hemen gecsede bende koca bebegime kavussam diyorummm o 5 gun bana bir ömür gelir

canım kaç senelik evlisin kaç yaşındasın biraz tanıyalım birbirimizi ayrıca dediğin gibi bu duaların sayesinde inşallah bu topikte hamile olmayan kalmıyıcak :Saruboceq:

canım kaç senelik evlisin kaç yaşındasın biraz tanıyalım birbirimizi ayrıca dediğin gibi bu duaların sayesinde inşallah bu topikte hamile olmayan kalmıyıcak :Saruboceq:

ben 4 senelik evliyim canim 3 senedir cocuk istiyoruz ama esimde azosperm var...25 yasindayim yurtdisinda kaliyorum....allah bu dualari kim baslattiysa razi olsun..
sen ???

canım umarım hayırlısıyla çok beklemeden mucizene kavuşursun biliyorsun ki ne mucizeler oluyor tatlım ben evliliğimin onuncu senesine girdim 29 yaşındayım bir kızım var 5,5 yaşında benimde ikinci çocuğum olmuyor hemen hemen 5 seneye yakındır ikinci çocuğu istiyoruz çünkü biz birincisinede çok kolay kavuşmadık evliliğimiz dördüncü seneye girdiği ay hamile kaldım darısı başına inşallah :Saruboceq:

ayyy allah bagislasin ama en azindan bir evladin var ne mutlu sana ve esine...
siizin neden olmuyordu??ögle oluyor bazen yani abimin 2 oglu var yengem 3. hamile ama 2 sene olmadi

canım sağol allah sanada ve bütün isteyenlere versin dediğim gibi kızımdan öncede olmuyordu sorun o zamanda eşimdeydi hızı azdı aşılama yaptık olmadı çok tedavi gördüm olmadı her adet oluşumda saatlerce ağlardım çok kafaya takıyordum çünkü kaynımında çocuğu yoktu ben evlenince bütün gözler bendeydi ama hep dua ederken allahım önce eltime ver sonra bana derdim allahım dualarımı kabul etti eltim aşılamayla hamile kaldı hemde ikiz tabi çok sevindik birazda rahatladık biraz bizi unuturlar diye eltimin aşılama yaptığı doktorda bende aşılama yaptım fakat sonuç hüsran oldu artık tedaviyi bıraktım altı ay doktora gitmedim tabi hamilede değildim sonra eşime dedim ki terar tedaviye başlayalım oturmaklada olmuyor iyi bir doktor buldum tabi bu arada adetim geçmiş 15 gün ama hiç ihtimal vermiyordum neyse tahlillerimizi aldık doktora gittik sorunumuzu anlattık ve hemen aşılama yapmasını istedik doktorda tabi dedi önce bir muane edeyim dedi bana siz zaten hamilesiniz dedi şok oldum hayır dedim olamaz yanlış görmüşsünüzdür kist falandır herhalde dedim doktor olur mu öyle işte kalp atışlarını dinle tam birbuçuk aylık hamilesin dedi gerisini anlatmama kelimeler yetmez doktor bana peçete yetiştiremiyordu sevinçten eşimle ben deliye dönmüştük kusura bakma canım uzun oldu paylaşmak istedim gerçekten hayat mucizelerle dolu o yüzden yine mucizemin geleceğine inanıyorum :lepi:

bu arada şuan eltimin kızlarıyla benim kızın arasında yedi ay var onlar bu sene okula başladı benim ki ise ana okuluna

ayyy nedemek cok sevindim yazdigin icin hatta gözlerim bile sulandi...allahim neguzel birseydir keskeeeeeee bendede ögle birsy olsa simdi kendimi senin yernde koydum dunyalr benim olurdu yaa..ama birkerede olsa yasamisin bak
yengem önceleri 2 tane oglu olmasina ragmen 3. cocuga hamile kalamiyorum diye yanimda herzaman dile getirirdi uzulurdu derdim yenge ben napim..yani iki tane oglun var neguzel senin boyunu gecmisler ne mutlu sana neden uzuluyorsun hic olmayanlar napsin dyordum icim kan agliyordu simdide karnindakinin degerini bile bilmiyor allahimm buyuksun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…