Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın bayanlar ya benim bugün 37.günüm adet olmadım
ne güzel 35.gün ısım düştü adet olacam derken bugün yine 36.7 çıktı
ya adetim gecikecek yada geç döllenmeyle hamile kaldım inşallah

ve ben 34.gün tet yapmıştım tek çizgi çıkmıştı
sizce hamile olmuş olabilirmiyim

inşallah hamilesindir canım ama bence kesin sonuç için kan testi yaptırmalısın ,inş güzel haberler alırız :sm_cool:

ay işallah yaaaaaaaa.silik çıktıysa hamilesindir.kan testi yaptır daha ne duruyon.koş hastaneye bekliyoruzzzzz müjdeni.:teytey::teytey::teytey:

inşallah hamilesindir canım ama bence kesin sonuç için kan testi yaptırmalısın ,inş güzel haberler alırız :sm_cool:

inşallah canım ısım bu kadar yükselince çok şaşırdın yarın ucuz testlerden yapacam ısım düşmezse tabi yine çıkmazsa hemen kanda baktırmaya gidecemkaydirigubbakcemile5:dance:

bugün bilmiyorum eşim uyanınca ona söylerim isterse yaptırırım
çünkü oda hep umutsuz ve tedavi gördüğü içinde stres içinde belli etmesede
ama ben ikna ederim inşallah pozitif çıkarda bayramımızı yaşarız:)))

bugün bilmiyorum eşim uyanınca ona söylerim isterse yaptırırım
çünkü oda hep umutsuz ve tedavi gördüğü içinde stres içinde belli etmesede
ama ben ikna ederim inşallah pozitif çıkarda bayramımızı yaşarız:)))

inşallah canım bu bayram çifte bayram yaşarsınız ama hamile değilsen bile umudunu kaybetme bir dahaki aya olur inş

herkese iyi pazarlar diliyorum..ben pazar günü bile çalışıyorum yaa çok sıkıcı bi durum vallaaaaaa....

neyse nevrosky canım boş durmadım 110 ihlas 130 salavat....Allah kabul etsin inşallah...eklersin...a.s.

arkadaslar merhaba.yenı hamısımız cerencım senı kutluyorum.allah tamamını erdırsın ve hayırlı evlatlar nasıp etsın.bende sayfaları oku oku bıtıremedım.ne kadar hızlısınız yahu yetısemıyorum vallahı.dun bende cok rahatsızdım.acayıp sancım vardı adet sancısı gıbı.nıyet etmemıstım zaten.kayınvalıdem agrı kesıcı ıgne vurdu.mısafır vardı cok kalabalıktık.orucumu yedım yanı bırgun.bu sancılar benı bırgun oldurucek.acaba yumurtalar buyudude kıstmı olustu dıyorum.zaten var bırsuru kıstım.of esımın spermıde dusuk.allahım ısyan etmıyorum ama dayanamıyorum artııkkkkkkkk...

Merhaba arkadaşlar. hamiş arkadaşımızı kutluyorum. Nevrosky canım perşembe akşamı ne kadar okunması gerektiğini öğrenmek için siteye girip baktım ama cevap yazmamıştım kusura bakma. Cuma akşamı adetim bitti. O gece 65 tane okudum. Dün iftara misafirim vardı. Okuyamadım. Bugün okuyup bitiricem Allah'ın izniyle. Habersiz bıraktığım için kusura bakmayın arkadaşlar.

günaydın kader arkadaşlarım...bende dün çatlatma iğnesini vurundum ayetel kürsüyle çıktım evden.rabbim emeklerimizi araya salmasın işallah.olmazsa diğer aya.herşeyin hayırlısı olsun.allahım herşeyin hayırlısını bilir......ümitleri yitirmedimmi allah nasip eder.tevekkül etmek sabretmek.görün bakın bebişler olduktan sonra birbirimize işte ne kadar üzülmüştük çokta uğraşmıştık filan deriz...sonra yok mama yemiyor yok beni emmiyor.ay dişi çıktı çok ağlıyor gibi şeyler yazarız birbirimize...rabbimde göstersin gözümüze tez vakitte işallah...

merhaba ay işallh o gunlerı goruruz....gece canım cok sıkılmıstı ama oolsun moralımız yuksek tutalım...bak dun cerencımın haberı belkıdebugun baska bır arkads.yada bu tedavı sonunda senın mujdelı haberını alırız.ayyy sonrada nevroskycımın pembe kosesınde adın......hıc canımızı sıkmayalım...pozıtıf dusunelım hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

rosem alemsin sen ya hemen okumuşsun kaptırmayayım diye :roflol: okumasan da tabiki okumayanlar için de dua ediyoruz:1hug: ee elchini merak ettim haber yok de mi duaları okumuş mu?CADIARZU

arkadaslar merhaba.yenı hamısımız cerencım senı kutluyorum.allah tamamını erdırsın ve hayırlı evlatlar nasıp etsın.bende sayfaları oku oku bıtıremedım.ne kadar hızlısınız yahu yetısemıyorum vallahı.dun bende cok rahatsızdım.acayıp sancım vardı adet sancısı gıbı.nıyet etmemıstım zaten.kayınvalıdem agrı kesıcı ıgne vurdu.mısafır vardı cok kalabalıktık.orucumu yedım yanı bırgun.bu sancılar benı bırgun oldurucek.acaba yumurtalar buyudude kıstmı olustu dıyorum.zaten var bırsuru kıstım.of esımın spermıde dusuk.allahım ısyan etmıyorum ama dayanamıyorum artııkkkkkkkk...

arkadsım dedımya dun gece moralım cok bozuktu.bende isyan etmıstım.yeter artık dıye.neden dedım.sonra buraya geldım.duzeldım.saolsun arkadslar moral verdı...bız bole dusundukce herseyı daha cok zora sokuyoruz...emın ol..yapılan dualar ,ıstekler,emeklerımız v.s herseyın karsılıgını gunu geldıgı zamn alacagızdır.ALLAHIN ıznıyle MORALLER YUKSEK kızlar..hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

cerencim kesinleştimi hamişlik.allahım tamamına erdirsin işallah.hamilelik haberi alınca sevinçten göbek atıyoruz...

kesinleşmedi ama büyük ihtimal canım (inşallah). anca salı günü kan testi yaptıracam. ozaman içim rahatlayacak çıkan sonuca göre.

ben burdayım cerencim,sana da günaydın,nasıl gidiyor :CüvCüv:

teşekkür ederim,meraklı ve heyecanlıyım:)

inşallah hamişsindir canımm:) seni umutlandırmak istemem ama o aradaki ısı düşüşü bebek yerleşirken yaşanıyor. 1 yıllık tecrübelerime dayanarak:) inşallah öyledir,arkama sen konarsın listede.

bi daha yaptır test. yumurtlaman geçse,çıkmamış olabilir.

teşekkür ederim arkadaşım. inşallah darısıda sizlere.

Merhaba arkadaşlar. hamiş arkadaşımızı kutluyorum. Nevrosky canım perşembe akşamı ne kadar okunması gerektiğini öğrenmek için siteye girip baktım ama cevap yazmamıştım kusura bakma. Cuma akşamı adetim bitti. O gece 65 tane okudum. Dün iftara misafirim vardı. Okuyamadım. Bugün okuyup bitiricem Allah'ın izniyle. Habersiz bıraktığım için kusura bakmayın arkadaşlar.

teşekkür ediyorum canım.

inşallah hamişsindir canımm:) seni umutlandırmak istemem ama o aradaki ısı düşüşü bebek yerleşirken yaşanıyor. 1 yıllık tecrübelerime dayanarak:) inşallah öyledir,arkama sen konarsın listede.

rosem alemsin sen ya hemen okumuşsun kaptırmayayım diye :roflol: okumasan da tabiki okumayanlar için de dua ediyoruz:1hug: ee elchini merak ettim haber yok de mi duaları okumuş mu?CADIARZU

:roflol::roflol::roflol:
elchin den ses yok sımdılık bakalım belkı gun ıcınde nete gırer..kaydirigubbakcemile2

kim demiş varikosel ameliyatı çok basit diye
eşim çok kötü yaa ben de bi okadar gergin üzgün stresli ne olcak şimdi
adam uyuyamıyo ağrıdan
bişeyde yapamıyorum
Allahım sen yardım et

kim demiş varikosel ameliyatı çok basit diye
eşim çok kötü yaa ben de bi okadar gergin üzgün stresli ne olcak şimdi
adam uyuyamıyo ağrıdan
bişeyde yapamıyorum
Allahım sen yardım et

canım ınsallah bıran once agrıları dıner esının..
doktoruna bır sorsaydınız?belkı bırseyler verırdı..:nazar:

NEŞELİ ben de aynı seyı yazacaktım benden önce cerencim yazmıs.kaydirigubbakcemile3evet yerleşme olurken ısı biraz düşer ve ertesi gün yine yükselir.senin anlattığına göre sende de böyle olmus.:lepi:bizi merakta bırakma hemen test yap canım.insallah hamişsindir:Saruboceq:

merhaba ay işallh o gunlerı goruruz....gece canım cok sıkılmıstı ama oolsun moralımız yuksek tutalım...bak dun cerencımın haberı belkıdebugun baska bır arkads.yada bu tedavı sonunda senın mujdelı haberını alırız.ayyy sonrada nevroskycımın pembe kosesınde adın......hıc canımızı sıkmayalım...pozıtıf dusunelım hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:işallah canım ya rabbim hepimize yaşatsın.tek tek hamiş müjdesi veririiz.:Saruboceq:

X