Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
cerencım cok yakıstı..o kosedekı herkes cok yakısmıs.bedef ve oz. cıvcıv.....emınımkı bızlerde yakısacaz.umıdımı hıcbırzamn yıtırmedım...bebıs istıyorum..herkesınde annelık duygusunu yasamasını ıstıyorum..tabıkı ozellıklede senın...ınan sen bu topıctekı yaptıgın calısmalr...cok guzel.bılıyorumkı dualar karsılıksız kalmaz....elbet bırgun bızlerınde olacak BEBISLERİİİİİİ

nevrosky ben çok kötüyümm :a015: içim bi fena :çok üzgünüm:

adet olamıyorum doktor geçen ay 3 kutu farlutal vermiştiadetimin sökülmesi için ama sadece lekelenme oldu kahverengi dr bekle dedi sökülür ama ilaç biteli 13 günü geçti va hala adet yok geçen hafta kan testi istemişti sonuç negatifti.. benneyaptımki
neden adet olamıyorum ben ya menapoza mı girdim yoksa ... :çok üzgünüm:

Haklisin Canim Ama Artik Umudum Bitti :çok üzgünüm:
Bebegim illa Gelmek icin Para Yemek Istiyo Tup Bebek Yapmamizi iStiyo :ecrin_bebek:
Nasil oLsa oNumuzdeki ay Baslicaz Rabbim Yardimcimiz Olsun :Saruboceq:

iyi geceler arkadaşım fazla kafaya takmammaya çalış biliyorsunki en güvenilir korunma yöntemi strestir o yüzden stresten uzak dur canım o soruları fazla kafaya takma çünkü bu sorular hiç bir zaman bitmez benim kızım beş yaşını bitirdi her gören hani kardeş yapmıyormusuz kızın büyüdü artık diyorlar ama ben kimseye düşünmüyoruz demiyorum ne yapalım olmuyor işte diyorum benim elimde olsa çoktan yapardım diyorum her şey yüce yaradanın elinde ama allahım eminim bizim hakkımızda ne zaman hayırlıysa o zaman verecek inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın aminnn,

canım bence fazla kafaya takma ne demek menepoma mı giriyorum aylarca adet görmeyenler var vede menepoza girmemişler ayrıca menepoz olsa doktor hemen anlardı yine bir doktora görün bence geçmiş olsun :teselli:

Başla tabi canım bir yandan. Doğal yoldan olmaması durumun dapişman da olma. Elbet belli bir zaman beklemişsindir. Ama değerler güzeldi maşallah. İnşallah biraz da tedavi ile yardım alındı mı hemencecik geliverir bebiş. hihoyyyt

Yok canım öyle düşünme. Benim işyerinde bir arkadaş var 1 senedir olamadı. İlaçlar , iğneler. Olabiliyor bazen. Düşük yapmıştı. Rahim küsmüş. Ama menapoz değil kesinlikle. Senin de değildir. İnşallah yakın zamanda hastalanırsın. Hastalanamamak da kötü.

Haklisin Canim Ama Artik Umudum Bitti :çok üzgünüm:
Bebegim illa Gelmek icin Para Yemek Istiyo Tup Bebek Yapmamizi iStiyo :ecrin_bebek:
Nasil oLsa oNumuzdeki ay Baslicaz Rabbim Yardimcimiz Olsun :Saruboceq:

Hayırlısı ne ise o olacak canım. Önüne geçemiyoruz. Her işte bir hayır olduğuna inanmak ve kabullenmek gerek. kaydirigubbakcemile5

Katılıyorum bitanem. :lepi: Şeniz

arkadsım bende takmamaya calısıyorum.ama olmuyor.ılk bır yıl yok dusunmuyoz dedım.2 yıl artık dusunuyoruz kısmetımızde varsa hayırlısıyla dıyorum.ıste bunu dememe ragmen elınızı cabuk tutun dıyorlar...neyse bosverdım.gergın konuları kapattım...belkı yarın yıne mujdelı haberler gelır...hep bertaber sevınırız burda hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Canlarım ben müsadenizi istiyorum. Hepinizi öpüyorum. Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. mirmirmirmir

canım böyle hep mutlu ol iyi geceler tatlı rüyalar Şeniz a.s.

bende gıdıyorum ...sahur vaktı geldı artık bırseyler hazırlayım...hejacım sızlerle olmak hep nese verıyor zaten...bıraz once BALIMIN SPERMLERLE ILGILI BULUSLARINA BAKTIM.VALLA BU SAATTE BENI NESELENDIRDI YINE..allh ıyılıgını versın balımm..ne dıyeyım sana.cok guzeller.herkese iyi geceler.gecenız iyi gunduzunuzun guzel gecmesı dılegıyle...

herkese günaydın!! bizim topiğin tembel kızları,uyuyor mu herkes bakim? sanırım burda yalnızım:çok üzgünüm:

günaydın kader arkadaşlarım...bende dün çatlatma iğnesini vurundum ayetel kürsüyle çıktım evden.rabbim emeklerimizi araya salmasın işallah.olmazsa diğer aya.herşeyin hayırlısı olsun.allahım herşeyin hayırlısını bilir......ümitleri yitirmedimmi allah nasip eder.tevekkül etmek sabretmek.görün bakın bebişler olduktan sonra birbirimize işte ne kadar üzülmüştük çokta uğraşmıştık filan deriz...sonra yok mama yemiyor yok beni emmiyor.ay dişi çıktı çok ağlıyor gibi şeyler yazarız birbirimize...rabbimde göstersin gözümüze tez vakitte işallah...

:teytey:

canım tekrar geçmiş olsun.benim eşim de 2,5 ay önce oldu ameliyat.bayramdan sonra tahlil yaptıracağız.allah tez zamanda verir inşaallah yavrularımızı:ecrin_bebek:gamyoncuiremsu

teşekkür ederim canım,inşallah güzel sonuçlar alırsınız,hepimiz burdan güzel haberleri veririz inş :CüvCüv:

cerencim kesinleştimi hamişlik.allahım tamamına erdirsin işallah.hamilelik haberi alınca sevinçten göbek atıyoruz...

günaydın yabangülüm,
evet arkadaşım dediğin gibi herşeyin hayırlısı olsun,mutlu haberlerini en yakın zamanda vermen dileğimle a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…