Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

KAYITLAR BİTMİŞTİR

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

AÇIKLAMALAR : (12.09.2008 CUMA GÜNÜ ÖĞLEDEN SONRA BAŞLANACAK)

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın. "Ben listeye yazılmak için mesaj atmıştım diyerek sayıyı görüp okumaya başlamayın canlarım. Sizden talep geldikten sonra eğer sizlere geri dönemediysem ve muallakta kaldıysa garantiye almak için eklemedim bazılarınızı.

- Duaya en erken 12.09.2008 Cuma günü öğleyin başlanacak ve en geç 19.09.2008 Cuma günü bitecek. Mümkün olduğu kadar geç güne bırakmazsak iyi olur. Oldu ki hastalanıp okuyamayanlar olursa onlarınkini alabiliriz.

- Listeye yazılıp okuyamayacak durumda olanlar veya mazereti oluşanlar bizlere hemen dönmelidir. Bana özel mesajla ya da buradan ulaşabilirler.

- Sayı olayına çok dikkat edelim arkadaşlar. Size sayıda kolaylık olması açısından 165'er tane ayarladım. Yani 99'luk tesbihi bitirip , iki tane de 33'lük dolaşacaksınız. Bana da 154 tane kaldı. Herkesin yanına okuması gereken sayıyı yazıyorum.

- Muhakkak abdestli okuyacağız. Mümkünse Kıble'ye doğru dizlerimiz üzerinde oturarak.

- Aklınıza takılan birşey olursa buradan ya da özel mesajdan bana ulaşabilirsiniz.

Ben bu gece Cuma'ya geçildikten sonra yapılması gerekenleri yapıp hepimiz için ayrı ayrı dua ve niyet edip okumaya başlayacağım. Sizlerin ayrıyeten niyet etmenize ve dua okumanıza gerek yoktur. Dualarımızı birleştirdiğimiz için bir niyet olmalı. Yarın öğlenden itibaren besmele ile niyetsiz olarak okumaya başlayabilirsiniz.

Okumayı bitirenler buradan veya özel mesajla bildirirlerse isimlerinin yanında okundu olarak yazarız. Hepsi bitince ben yine duasını yapacağım.

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. ALLAHIM KABUL EDER İNŞALLAH :Saruboceq:

OKUYACAKLAR :
1-Balsurat - 165
2-Rosem - 165
3-Nevrosky - 154
4-heja - 165
5-BTRKLC - 165
6-asi74 - 165
7-olymposss - 165
8-nur82 - 165
9-KızılDeniz - 165
10-bobova - 165
11-meltemkilic - 165
12-MONA ROSA - 165
13-fatıma zehra - 165
14-esila@mısra - 165
15-nilay74 - 165
16-bengüsu - 165
17-ilknuray - 165
18-sünger53 - 165
19-fatos1983 - 165
20-mekselina86 - 165
21-^^sabirsiz^^ - 165
22-tuliny - 165
23-aymes - 165
24-yabangülüm. - 165
25-xvyz - 165
26-el-muallim - 165
27-vavelya - 165

Sağol bitanem. Allah razı olsun. Amin , inşallah canım. İnşallah bebeklerimize hayırlısıyla kavuşuruz tez zamanda. :Saruboceq:

Evet kızlar ben gidiyorum. Hayırlısı ile ilk adımı atayım. Sizlere dönerim. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Canım benim ALLAH KABUL ETSİN ALLAH RAZI OLSUN SENDEN.Yaa nevro canımkusura bakma bugünde okuyamdım hiç iyi hissetmiyordum kendımi yorgun ve bitkin bir halim varr kolum kanadım kesilmiş yarın allahın izniyle inşallah birşey olmazsa dularımı fulll okucam hehe :CüvCüv: :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile5 İyiki varsınn....

Sağol bitanem. Allah razı olsun. Amin , inşallah canım. İnşallah bebeklerimize hayırlısıyla kavuşuruz tez zamanda. :Saruboceq:

canım benim nasılsın bugün izinliydim eşimle gezdikkaydirigubbakcemile3 o yüzden giremedim ne kadar çok sayfa atlamışsınız ayrıca duamıza az kaldı yarın başlıcaz allah izin verirse çok az sayı düşmüş ne güzel daha doğru vedaha dikkatli okunur zaten bu inancımız bizi ayakta tutuyor ben yarın gece 12 ye kadar çalişıyorum gelince okurum bi çırpıda zaten iki güne kadar biter cumaya kalmaz çok çok öpüldün tatlım a.s.

Bende gördüm payıma düşeni yarın okuduğumu haber veririm nevrosky yerimseniben

kızlar size iyi gecelermirmirmirmir bugün pazardan salatalık aldım daha turşu yapacam:dance:by by

Bende temiz kağıda salati tefriciye duasını yazdımm seve seve hemde yarını dört gözle bekliyorumm .hihoyyyt :CüvCüv:

merhaba arkadaşlar ben 28.veya 29.gün hasta olacakken 23. gün hasta oldum ve bugün 5. gün nasıl iş anlamadım çok az oldum leke gibi bitti şu an da ama ağrı kesici içmiştim karnım ağrımasın diye o mu kesti acaba ama her zaman artırırdıı üff anlamadımm niye böyle olduu

canım aara sıra banada oluyo bence iklimle alakalı birazda psikolojik endişelenme bence

Sağol bitanem. Allah hepimizden razı olsun. Kendini kasma okuyacağm diye. Kısmet olursa , müsait olursan okursun canım. Şeniz

canım bence ağrı kesiciden olabilir yani ben öyle biliyorum çevremdeki insanlar bana adet olduğumda ağrı kesici içme kanı azaltır diyorlar çokta kafaya takma birde ben kendimde şunu tespit ettim bir ay kanamam fazla ise öteki ay daha az geliyor bir ay karnım çok ağırır öteki ay daha az ağırır :1hug:

Merhaba canım. İyiyim çok şükür. Sen nasılsın? Ben de öptüm canım. Allah kabul etsin inşallah. yerimseniben

saol hejaa alıştımm bol boll kanamayaaa garip geldi ama var ya 3 tane içtim 2 gün de çünkü bıktım karın ağrısın dan bide 23 gün de olunca ne biliyim amannnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…