Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mekselina mrb canim henuz 1 yil olmamis galiba evleneli nasil bukadar cabuk ogrendiniz esinin sorununu

merhaba bitanem evlendikten 6,7 ay sonra doktora gittim bende bir sorun göremeyince eşimden sperm testi istediler yaptırdık ve sonucu ögrendik canım ben çocukları çok sevdigim için hemen istedim hiçde korunmadım ama kısmet olmadı daha İNŞAALLAH enkısa zamanda hepimiz hamile kalırız bu ay sanki birazcık umutlu gibiyim belki ramazan ayının yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur İNŞAALLAH:Saruboceq::CüvCüv:

Günaydınnnnnnnn hihoyyyt Ben iyiyim çok şükür canım , sende ne var ne yok?

Evet yaw haber bekliyoruz. Suskunluk oldu. İnşallah yakın zamanda bir haber patlatan olur. :dance: Biz de hooooooooooppppppp halaya :teytey:

bende iyiyim allaha sukur canim kaltim hemen burdayim iste bagimliyim buraya-tatlicadiarzu-

merhaba bitanem evlendikten 6,7 ay sonra doktora gittim bende bir sorun göremeyince eşimden sperm testi istediler yaptırdık ve sonucu ögrendik canım ben çocukları çok sevdigim için hemen istedim hiçde korunmadım ama kısmet olmadı daha İNŞAALLAH enkısa zamanda hepimiz hamile kalırız bu ay sanki birazcık umutlu gibiyim belki ramazan ayının yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur İNŞAALLAH:Saruboceq::CüvCüv:

ne guzel canim erken ogrenmek ne guzel erkenden ogrendiniz tedaviye erken basladiniz bende hic korunmadim ve hemen dr a gittim sanirim bende 6 7 ayliktim ama esimden 1 yil sonra istediler testi bizde yeni basladik bakalim allahim kimsenin kucagini bos birakmasin cokda bekletmesin yarabbim insallah sende hemen cikarsin listeden de hamis olur pembe listeye girersin:CüvCüv:

arkadaslar merhaba ben geldım ve hemen kacıcam.bugun asagıya kayınvalıdemlere kendı annemler gelcek.e sımdı asagı ınmesem olmaz dımı.kadıncagız yemek hazırlıcak bende sofrayı falan hazırlarım.arkadaslar bayagı sayfa bırıkmıs.okudum hepsını.amma hızlısınız he yetısemıyorum.benımde adet sancılarım basladı.daha var gunume ama ongun onceden bana mısafır olurlar saolsunlar.artık bıze ramazandan sonra asılama yolu gorunuyor.uc asılamayıda denemek ıstıyoruz allahın ıznıyle.rabbım onlara gerek kalmadan bır mucıze olur ınsallah.herkesı opuyorum kızlar.kolay gelsın...

Sana da kolay gelsin canım. Gelmenle gitmen bir oluyor yani. Ama işleri hallet bakalım. Müsait zamanda daha çok gelir ve kalırsın. Adet gelmeden karamsarlık yok yasakkelime Bakıcaz bir yoluna artık. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah , bebeklerimiz gelsin tez zamanda. Zira özlemimiz günden güne büyümekte. :asigim:

evet canımm tefrıcıye.... için......... inşş perşembe akşamı gırıp okurum yazılanlarıı sayıyı sanırım o akşam belırlıceksın ne kadar çekeceğimizi inş herşey güzel olur.... bu günler ve geceler önemli.....ÇEKECEĞİMİZ BU DUALAR OLSUN RABBIM BAŞKA SIKINTI ÇEKTIRMESINN DUA ÇEKTIRSIN İNŞ HAYIRLI GÜNLERRRRRRRRR

Tamam canım o zaman hemencecik ekliyorum listemize. Aminnnnnnn inşallahhhhhhhhh. :Saruboceq: hihoyyyt

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -2-

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 700 İhlâs 700 Salavat
Balsurat : 1120 İhlâs 1020 Salavat
bobova : 350 İhlâs 150 Salavat
BTRKLC : 200 İhlâs 200 Salavat
cerencim : 500 İhlâs 700 Salavat
..ELCHIN.. : 200 İhlâs 200 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 400 Salavat
fatos1983 : 500 İhlâs
haci78 : 300 İhlâs 300 Salavat
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
KızılDeniz : 100 İhlâs 200 Salavat
Nebahat : 1000 İhlâs 1000 Salavat
nevrosky : 900 İhlâs 800 Salavat
nilay74 : 100 İhlâs 200 Salavat
nur82 : 100 İhlâs
rabiş : 100 Salavat
sünger53 : 460 İhlâs 450 Salavat
xvyz : 100 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 150 İhlâs 150 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 3110 SALAVAT : 3300
2. GÜN : İHLÂS : 2620 SALAVAT : 2320
3. GÜN : İHLÂS : 2050 SALAVAT : 1750
4. GÜN : İHLÂS : 100 SALAVAT : 0

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 7880
SALAVAT : 7370

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Son düzenleme:
MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın.
- Cuma'dan önce başlamayacağız. Şimdiden okumaya başlayayım demeyin kızlar.
- Muhakkak abdestli okuyacağız.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. :Saruboceq:

Talepte Bulunanlar - Ön Kayıt :
1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra
15-nilay74
16-bengüsu
17-ilknuray
18-sünger53
19-fatos1983
20-mekselina86
21-^^sabirsiz^^
22-tuliny
23-aymes
24-yabangülüm.
25-xvyz
26-el-muallim

Not : Listeye yazılan arkadaşlar 11.09.2008 Perşembe günü akşam paylarına ne kadar düştüğüne bakmak için topiğe uğramalıdırlar.

Kızlar Duayı okumaya 12.09.2008 Cuma günü akşam başlayacağız. Perşembe gecesi yapacağımız duyuru önemlidir. Herkes ayrı ayrı niyet etmeyecek. En önce ben başlayarak listemizdeki herkes için niyet edeceğim. Okumaya başlayacağım. Canlarım sizler de en geç 19.09.2008 Cuma öğleden sonraya kadar okuyup bitireceksiniz. Tabi daha önce bitirilse de olur. Ben yine akşam ayrıyeten duasını yapacağım. Herkes için tek tek dua edeceğim.

Aklınıza takılan bir şey olursa sorun arkadaşlar. Allah kabul eder inşallah canlarım. :Saruboceq:

:CüvCüv:nevrosky canim iyki varsin iyki bu sayfayi acmisin uye olali 1 ay oldu 1 aydir evden zorla cikiyorum arkadaslar zorla cagiriyor daha oncede nereye gitsem acaba diye dusunuyordum burayi cok seviyorum cunku insanlar beni anliyor bende onlari anliyorum hep birlikte birseyler yapiyoruz.valla icime kapanacam diye korkuyorum.ALLAH DA EMEKLERIMIZI BOS CIKARMAZ INSALLAH EN KISA ZAMANDA HEPIMIZ HAMILELIK TOPIGINDE BULUSURUZ:CüvCüv::enbuyukkk:

a.s.BU ARADA CANIM BENDEN 300 SALAVAT 300 IHLAS EKLERMISIN
biraz sonra cikmam gerek aksama dogru tekrar gorusuruz insallah.
BURASI SANA EMANET CANIM OPTUMa.s.:nazar:Şeniz

cok konustum biliyorum ama sunua diyip kaciyorum salavat ve ihlaslari persembe aksami bitirsekte bir guzel duasini yapsanda digerine gecsek iyi olmazmi arkadaslari hatirlatsanda hemen bitirsek canim olmadi ben yarin kalan hepsini okurum

:CüvCüv:nevrosky canim iyki varsin iyki bu sayfayi acmisin uye olali 1 ay oldu 1 aydir evden zorla cikiyorum arkadaslar zorla cagiriyor daha oncede nereye gitsem acaba diye dusunuyordum burayi cok seviyorum cunku insanlar beni anliyor bende onlari anliyorum hep birlikte birseyler yapiyoruz.valla icime kapanacam diye korkuyorum.ALLAH DA EMEKLERIMIZI BOS CIKARMAZ INSALLAH EN KISA ZAMANDA HEPIMIZ HAMILELIK TOPIGINDE BULUSURUZ:CüvCüv::enbuyukkk:

Sağol bitanem. Sizler de iyi ki varsınız. Benim için hepiniz birbirinizden değerlisiniz.

İnşallah Bayramdan sonra bol bol hamiş haberleri alırız. listemiz uzayıpppppppp giderrrrrrrrrr.. Bir an önce terfi edebilmek ve edebilmeniz dileğiyle. Hepinizi çooooooook seviyorum. :asigim:

selamün aleyküm kızlar ben geldim bugün 33.günüm ve hala edet olmadım yarın ısımda yükselme olursa test yapacam
dua edin kızlar ısım yüksek çıksın ve çift çizgiyi göreyim
dualara hiç katılamadım ama başımdan o kadar şey geçtiki anlatamam
hep hasta oldum ya
inşallah cuma günü başlanacak duaya katılacam ama test sonucuna göre dualar dağıtılır ve ben adet olursam okuyamam ve 7-8 gün sürüyor adetim
yarınki test sonucuna bağlı işte:)

selamün aleyküm kızlar ben geldim bugün 33.günüm ve hala edet olmadım yarın ısımda yükselme olursa test yapacam
dua edin kızlar ısım yüksek çıksın ve çift çizgiyi göreyim
dualara hiç katılamadım ama başımdan o kadar şey geçtiki anlatamam
hep hasta oldum ya
inşallah cuma günü başlanacak duaya katılacam ama test sonucuna göre dualar dağıtılır ve ben adet olursam okuyamam ve 7-8 gün sürüyor adetim
yarınki test sonucuna bağlı işte:)

Canım ne diyosun sennnnnn. :dance: Haydi inşallah Yarabbim :sm_cool: Bu kadar bekleyebilmişsin ya helal olsun valla. Canım inşallah hamişsindir. Ateşin nasıl seyrediyor? Herhangi bir belirti var mı? Anlatsana kız işte bişiler anlat. sositososito kaydirigubbakcemile2

X