Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Sağol canım. Sana da hayırlı sabahlar. Dur bakalım canım. Hemen hastalanmaya yorma. Hamiş kalanlar da hep adet sancıları çektiklerini dile getirmişlerdir çoğu kez. Ben hamişsindir ondandır bu ağrılar demiyorum. Ama canını sıkma şimdiden diyorum. Hastalanıncaya kadar üzmek yok kendini. Hastalanırsan da eccük üzülebilirsin. Çoğu yasak. İnşallah hastalanmazsın bitanem. Şeniz

Salat-ı Tefriciye listesine hemen ekliyorum canım seni. Mesajının üstündeki listede güncelledim. Senin de katılımınla 25 kişi olduk. Allah kabul eder inşallah. Perşembe akşamı buraya uğramayı unutma ama. Sayıyı ve detayları öğrenmek için yani. a.s.

Son düzenleme:
canım selam benı de ekler mısın inş ben de okumak istıyorumm rabbım yar ve yardımcımız olsssssssssss

canım selam benı de ekler mısın inş ben de okumak istıyorumm rabbım yar ve yardımcımız olsssssssssss

Canım tabi ki eklerim. Salat-ı Tefriciye listesine kaydolmak istiyorsun değil mi? Yanlışlık olmasın. Senden gelecek cevaba göre hemen eklerim. Teyid ettikten sonra yani.

Kaydettiğimde perşembe akşamı buraya uğramalı ve okuman gereken rakamı öğrenmelisin. Açıklamalarımız yukarıda yazıyor. Ne zaman başlayacağımız , ne zaman bitireceğimiz gibi. Ayrıyeten ekleyeceğimiz husus olursa yine buradan duyuracağız. Allah inşallah dualarımızı kabul eder. :Saruboceq:

Günaydınnn kızlarrr herkeze hayırlı günlerrr diliyorumm.Nevrokys canım nasılsınn?dün ve bugün okuyamadım dua bugün misafirim var başladım yemekleri pişirmeye akşama kadar maroton beni bekliyorr :)Allahım kolaylık ver işlerimde:)Öpüyorum seni akşama gelirim allaha emanet olun

Günaydın balımmmm. kaydirigubbakcemile2 Sana da hayırlı günler. Canın sağolsun bitanem. Sen bir okudun mu maşallah katlamalı okuyorsun. Sana Allah kolaylıklar versin. Kolay değil , kaç kişi misafir edeceksin iftarda. Görüşürüz canım. Şeniz

selam canim ben dun aksam giremedim o yuzden okumadim yazdigini daha bugun gördüm..sizin sorun nedir??orda hangi tedavileri uyguladiniz teseyi denediniz ???sigorta artik benimkininde yaridini ödücekti ama artik ödencek birsey kalmadi diyor hayirsizlar:1no2:
bizde insalllah trde mikroteseyi denemeyi dusunuyoruz bizimde son sansimiz..benim arastirmalarima göre memorial tup beek ve genetik hastanesi guzel ama burda nederler blmiyorum istanbulda bir cok hastane var canimmm..konaklama sorunuda hastaneler hotellerle anlasiyor onlar sana bildiriyor ama biraz pahali oluyor ögle 1000 € bakalim biz napicaz bizde istanbulun yabancisiyiz ama hotele yakin bir yerden tutmayi dusunuyoruz ama yil basindan sonra heralde..seninde dedigin gibi isler engelliyor gitmemizi ve aslinda birazda korkuyorum dogruyu söylemek gerekirse...size yardimci olamicaz kelimesini hic duymak istemiyorumm..esim ameliyat oldugundada aramak istemedim bekledim ben telefona baktim o bana:1shok:
hakkimizda hayirlisi neyse o olsun canim yaa napalim kendimizimi asalim kader...turkiyede tup bebek fiyatlari 3 milyar civarinda yanilmiyorsam ama tabiki yurdisindan giden birisi icin konaklamasiydi yemesiydi icmesiydi bu bize heralde daha fazla maal olucak

ALLAHIM BİZLERE DE GÖNDER MELEKLERİMİZİ :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

günaydın arkadaşlar 2 gündür grip,öksürük,kulak diş,ateş,baş agrılarım var gribi atlattım gibi ama öksürük beni öldürüyor öksürmekten bogazım nerdeyse yırtılacak bu yüzden eşimede pek yaklaşamıyorum onada bulaşır diye korkuyorum ya zaten kendide benden kaçıyor bulaşacak diye ödü kopuyor sizler nasılsınız kızlar.

Günaydın canım. Çok geçmiş olsun yaa. Baya ağır geçmiş anlaşılan. İnşallah geri kalan kısmını da çarçabuk atlatırsın. :Saruboceq: Ve eşine kavuşursun. Şeniz Eşin hastalanmasın aman. Onlara bebek gibi bakmalıyız. Ateşli hastalıklar değerleri bozuyor. Ateşlenmesinler. Hastalanmasınlar. yasakkelime

gunaydin kizlar nasilsiniz bugun bu ara haber bekliyoruz ona gore siradakiler bizim gibi tembel cikmayin tutturun artikda morel bulalim biraz

Merhaba canım. Nasılsın? :1hug: Benden iyilik çok şükür..

canim sordugun icin tesekkurler allaha sukur iyim..sen herzaman positiv ve iyisin allah bozmasin..esin nekadar sansli evde sürekli positiv dusunen birisi var..ama erkekler ögle dedil benimkisi mesela hemen pes eder hic güclü degil cok sinir bozucu ben olmasam napardiki:)butun erkekler aynimi???yani kadinlar olmasa napar bunlar

evet canımm tefrıcıye.... için......... inşş perşembe akşamı gırıp okurum yazılanlarıı sayıyı sanırım o akşam belırlıceksın ne kadar çekeceğimizi inş herşey güzel olur.... bu günler ve geceler önemli.....ÇEKECEĞİMİZ BU DUALAR OLSUN RABBIM BAŞKA SIKINTI ÇEKTIRMESINN DUA ÇEKTIRSIN İNŞ HAYIRLI GÜNLERRRRRRRRR

arkadaslar merhaba ben geldım ve hemen kacıcam.bugun asagıya kayınvalıdemlere kendı annemler gelcek.e sımdı asagı ınmesem olmaz dımı.kadıncagız yemek hazırlıcak bende sofrayı falan hazırlarım.arkadaslar bayagı sayfa bırıkmıs.okudum hepsını.amma hızlısınız he yetısemıyorum.benımde adet sancılarım basladı.daha var gunume ama ongun onceden bana mısafır olurlar saolsunlar.artık bıze ramazandan sonra asılama yolu gorunuyor.uc asılamayıda denemek ıstıyoruz allahın ıznıyle.rabbım onlara gerek kalmadan bır mucıze olur ınsallah.herkesı opuyorum kızlar.kolay gelsın...

gunaydin kizlar nasilsiniz bugun bu ara haber bekliyoruz ona gore siradakiler bizim gibi tembel cikmayin tutturun artikda morel bulalim biraz

Günaydınnnnnnnn hihoyyyt Ben iyiyim çok şükür canım , sende ne var ne yok?

Evet yaw haber bekliyoruz. Suskunluk oldu. İnşallah yakın zamanda bir haber patlatan olur. :dance: Biz de hooooooooooppppppp halaya :teytey:

Son düzenleme:

Canım evet erkekler bizim gibi değiller. Ya pozitif düşünmezler ya da hiç düşünmezler. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…