Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın.
- Cuma'dan önce başlamayacağız. Şimdiden okumaya başlayayım demeyin kızlar.
- Muhakkak abdestli okuyacağız.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. :Saruboceq:

Talepte Bulunanlar - Ön Kayıt :
1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra
15-nilay74
16-bengüsu
17-ilknuray
18-sünger53
19-fatos1983
20-mekselina86

fatos gerek yok demis ama sen bilirsin ayrintilarda guzel olsun yarabbim bu cabalarimiza karsilik bizi sevindirir insallah canim sanada kolay gelsin valla her isi bir arad goturuyorsun allahim insallah sana bebek verdiginde en kisa zamanda insallah sen onuda bizim aramizda buyutursungamyoncuiremsu:nazar:

ben cikiyorum uff ya kaynanam aradi ne guzel dualarimi okuyordum nevrosky canim 115 ihlas daha ekle sonra devam ederim yine

Düzenleme getiririz bir şekilde. Çok da karışıklığa mahal vermeden canım.

Güldürdün kız beni. :roflol: Amin canım inşallah hep beraber büyütürüz. :dance:

Bu arada okuduğunu da hemencik ekledim. Allah kabul etsin canım. Şeniz

ZİYARETÇİ MESAJININ AÇILMASI :

1-Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada "visitor messaging" diye bir yer var. Onun hemen altında "enable visitor messaging" yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Ziyaretçi mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

ÖZEL MESAJIN AÇILMASI :

1-Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada “özel mesajlaşma diye bir yer var. Onun hemen altında “Özel mesajlaşma sistemini” yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Özel mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

Nevroskycım ben de adet tarihimi vermemişim.
27 Eylülde malesef yine hastalanırım sanırım. fisfisfis
Birde benden de 200 salavat ve 200 ihlas eklermisin.
Salavatı tefriciye ye de katılmak istiyorum ama tam sölediğin tarihler arası şehir dısında olucam malesef okuyamam. :1no2:
Ama Rabbim insallah sizin güzel kalpleriniz den cıkan dualara benide dahil eder kaydirigubbakcemile5
Bİr de nacizane bir fikrimi söylemek istiyorum.
Ayrıca bir din kitabında okudum.
Salavatı tefriciye sihir değildir.Dinimizde belli sayılara gerek yoktur.
Önemli olan elimizden geldiğince cok okumak.
yoksa Allah korusun Allaha şirk kosmus olmayalım
a.s.

Nevroskycım ben de adet tarihimi vermemişim.
27 Eylülde malesef yine hastalanırım sanırım. fisfisfis
Birde benden de 200 salavat ve 200 ihlas eklermisin.
Salavatı tefriciye ye de katılmak istiyorum ama tam sölediğin tarihler arası şehir dısında olucam malesef okuyamam. :1no2:
Ama Rabbim insallah sizin güzel kalpleriniz den cıkan dualara benide dahil eder kaydirigubbakcemile5
Bİr de nacizane bir fikrimi söylemek istiyorum.
Ayrıca bir din kitabında okudum.
Salavatı tefriciye sihir değildir.Dinimizde belli sayılara gerek yoktur.
Önemli olan elimizden geldiğince cok okumak.
yoksa Allah korusun Allaha şirk kosmus olmayalım
a.s.

Canım ben senin adet tarihini güncellerim yukarıda. Bu arada okumalar için de Allah razı olsun. Hekemn ekliyorum Allah inşallah kabul eder canım. Tatile mi çıkıyorsun canım? Senden ne kadar ayrı kalacağız? :eek:

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -2-

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 315 İhlâs 200 Salavat
Balsurat : 700 İhlâs 600 Salavat
bobova : 50 İhlâs 50 Salavat
cerencim : 300 İhlâs 400 Salavat
..ELCHIN.. : 100 İhlâs
esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
haci78 : 300 İhlâs 300 Salavat
heja : 400 İhlâs 400 Salavat
KızılDeniz : 100 İhlâs 200 Salavat
Nebahat : 600 İhlâs 600 Salavat
nevrosky : 600 İhlâs 600 Salavat
nilay74 : 100 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 100 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs
xvyz : 100 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 100 İhlâs 150 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 3110 SALAVAT : 3300
2. GÜN : İHLÂS 1215 SALAVAT : 1000

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 4325
SALAVAT : 4300

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın.
- Cuma'dan önce başlamayacağız. Şimdiden okumaya başlayayım demeyin kızlar.
- Muhakkak abdestli okuyacağız.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. :Saruboceq:

Talepte Bulunanlar - Ön Kayıt :
1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra
15-nilay74
16-bengüsu
17-ilknuray
18-sünger53
19-fatos1983
20-mekselina86

kızlar hepinize günaydın dün öğlen sersoyun gidip şifa buldugunu söylediği ermiş attara gittim ne kadar çabuk diye düşünebilirsiniz ama işte insan sebeplere sarılıyo size izlenimlerimi yazmak istiyorum üsküdarı pek bilmediğimiz için bayagı dört döndük sonunda bulduk kutu gibi küçücük bir dükkan içeri girdik ve hüseyin beyi sorduk bizei tam karşı binasının ikinci katına yönlendirdiler önce çok şaşırdım ne yalan söylim adam bürosu var resmen kapıda bir yazı kesinlikle danışmanlık ücreti alınmaz diye ve almadıda neyse içeri girdik sekreteri bizi içeri aldı hüseyin bey çok sakin 60 yaşlarında en azından öyle görünüyordu bir bey büroda sehpanın üzerinde bitkiler ve üzerinde ne işe yaradıklarını yazan kagıtlar vardı şifa görmüş insanların mektupları çerçevelenip duvara asılmıştı ve çok kalabalıktı arı gibi işliyordu yani çok tanınmış bir aktar sanırım
bize derdimizi sordu eşimde anlattı çocuk için neler yaptıgımızı ve fayda bulamadığımızı isimlerimizi sordu ve kaç yıllık evli oldugumuzu tabii sorunumuzun ne oldugunuda bizde anlattık spermlerde hareket azlığı ve sayı azlığı ayrıca varikosal (bu arada listede benim varikosal gözükmüyo yeni fark ettim onuda eklersin nevrosky)oldugunu söyledik bize 3 tane ürün verdi ilk olarak varikoseli halletmeliyiz dedi varikosal çayı verdi o bittikten sonrada bir macuna ve ek olarak bögürtlen kökü çayına başlıcak bögürtlen kökü çayını beraber kullanacakmışız macunu 3 şişesi bittikten sonra sperm tahlili yapmamızı söyledi değişimi görmemiz için bunlar bir kagıda yazdı bizde dükkandan aldık varikosal çayı ve bögürtlen kökü çayı 25er milyon şişedeki macunsa 85 milyon yani toplam 135 milyon para verdik :1shok:
şimdi kullanmaya başlıcak eşim inşallah bu bizim için bir vesile olur bekleyip görecegiz

ayyyy negüzel yapmışsın.inşaallah bebişine kavuşursun da biz de o aktada alalım soluğuuuukaydirigubbakcemile2

kızlar, birazcık moralim bozuk benim. okuldan bir öğretmen arkadaşımla beraber haziran ayında korunmayı bıraktık.(daha doğrusu ben bırakalı 1 yıl olacak da,onlar öyle biliyor) neyse işte bu arkadaşım şimdi 1,5aylık hamilebenneyaptımki yaz tatilinde ilk deneme de kaçırmış,ikinci defa da tutturmuşlar. şimdi herkes bana soruyor, tuba hamile sende yokmu diye:çok üzgünüm: onu gördükçe aklıma bunlar geliyor.
Allah'ım bize de ver meleklerimizi artık ya rabbim, bize annelik,eşlerimize babalık duygusunu tattır!:Saruboceq:

ah canim benim cok zor valla bende senin gibi millete cok dedim biraktim vazgectim simdi geri basladim diye allah en kisa zamanda olur insallah bebegin
olmazsada ben vazgectim geri basladim hapa de ne yapalim dilin kemigi yokki bu konuda

Canım hiçbir zaman umutsuz vaka demeyiz kimse için. Allah büyük. Azospermli arkadaşımız doğal yoldan hamile kaldı Allaha şükür. :nazar: Bu sebeple mucizelere her zaman açığız. Şansımızı biraz daha artırmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Amacımız bebek sahibi olmak. Allah bu yolda bize bebeklerimizi bağışlayacak inşallah. Sabırla bekliyoruz.

Sizde sorun nedir canım? Ekleyeyim listeye ama , bilgi vermemişsin. Boş olarak ekleyeyim canım. a.s. İnşallah bir dahaki denemeniz size bebeğinizi getirir. :Saruboceq:

Arkadaslar merhaba, bizde 10 yildir bekliyoruz, sorun azosperm, tese ile bulunmustu.
3 mikroenjektion basarisiz. 4. tese de bulunamadi.

Yani tedaviler, muayeneler cok yordu bizi. Maddi yönünü bir kenara birakalim,
manevi olarak cok yiprandim. Sorun erkektede olsa bütün yük kadinda.

Simdi ayrintilara girersem sayfalar yetmez. Birde arkadaslarimin benim hayal
kirikliklarima üzülmelerine istemem. Bizim daha cok basari hikayelerine
ihtiyacimiz var. Ne olur tedavileri geciktirmeyin, zaman cok cabuk geciyor.

Güzel haberlerinizi bekliyorum. senağlama

Arkadaslar merhaba, bizde 10 yildir bekliyoruz, sorun azosperm, tese ile bulunmustu.

amin canim cok sagol allahim insallah cok beklemisin daha cok beklemezsin de bebegini kucagina alirsin yarabbim kimseyi cok bekletmesin :Saruboceq:

nevrosky canim benim oglen yarim kali pek oyle yarim yarim okumuyorum ama acil cikmam gerekti ondan oyle oldu simdide tam sayi olsun diye 185 tane ihlas okudum ekleyiver canim

galiba herkes yemekte allah kabul etsin kizlar nevrosky canim 300 salavat daha eklermisin bana yarin devam ederiz artik bugunluk benden bu kadar yemek yapmaya gidiyorum hoscakalincokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

galiba herkes yemekte allah kabul etsin kizlar nevrosky canim 300 salavat daha eklermisin bana yarin devam ederiz artik bugunluk benden bu kadar yemek yapmaya gidiyorum hoscakalincokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

yurtdışı derken nerdesin canım sen? saat farkı ne kadar ki bizim doyduğumuz saatte sen yemek yapmaya gidiyorsun?:eek:

nevrosky senin adının karşısında selenyum kullandığınız yazıyor.onu vitamin olarak mı alıyorsunuz?devlet ödüyor mu,e vitamini gibi kendimiz mi ödüyoruz?sizin ilacın adı ne?

Biz de senin güzel haberlerini bekliyoruz ama canım. :1hug: Neler yaşadıysanız yaşadınız. Artık yeni bir sayfa açıldı. Birlikte ne mucizeler göreceğiz. Sen de onların en büyüklerinden biri olacaksın. :CüvCüv: :lepi:

nevrosky canim benim oglen yarim kali pek oyle yarim yarim okumuyorum ama acil cikmam gerekti ondan oyle oldu simdide tam sayi olsun diye 185 tane ihlas okudum ekleyiver canim

Tamam canım hemen ekliyorum. Allah kabul etsin inşallah. Çok sağol bitanem. Size de afiyet olsun. Allah kabul etsin. a.s.

X