Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bedefçim tebrik ederim canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin merakla girdim senden bi haber varmı diye görünce bi oh çektim şimdide hadi halaya:teytey::dance::dance::dance:

:lepi::lepi:içimden eğer Bedef hamişse benim için de herşey yolunda gidecek demiştim..:hooray:
Çok şükür Allahıma..:Saruboceq:
Gözlerim doldu valla yaaa...senağlama:CüvCüv:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin tatlım..İçime büyük bir moral geldi a.s.:1hug::asigim::emir_bebek:

amiiinn kıslaraa yaaaa alllah her isteyene versin inanılmıcak bişi.şok gibi.gerçekten bize moral olucak aileme...

kızlar eşiminin sprem bilgileri şunlar:

vizkozite:normal
PH:7.5
SAYI:40000000 ml
TOPLAM SPERM SAYISI:40000000 ej
SPREM HAREKETLERİ
A İLERİ HIZLI:10
B.İLERİ YAVAŞ:20
C.YERİNDE HAREKETLİ:10
D.HAREKETSİZ:60
GÖRÜÜNÜM ANOMALİSİ:4
YUVARLAK HÜCRE SAYISI:6000000 ml
LÖKOSİT SAYISI:1000000 ml
ÜROLOG GİTMEDİK.SADECE BENİM DOKTORUM E VİTAMİNİ KULLANIN DEDİ.BİZDE SON ZAMANLARDA E VİTAMİNİ BOLCA TÜKETTİK.KEÇİBOYNUZU KULLANDIK.AMA EŞİM ARŞTIRMIŞ.

TRENTAL VE EVİCAP DİYE İLAÇLAR VARMIŞ ACABA NASIL BİLGİSİ OLAN VARMI

Benim eşimin sperm sayısı 12,000,000. doktoru larginine, trental ve ace plus selenyum verdi. değerleri ii sayılır. sayısı da bu ilaçlarla yükselicek inş. trental sayı yükseltiyor diye biliyorum.. üroloji dr na gitseydiniz bi keşke konunun uzmanı o sonuçta.. ihtiyacınız olanı yazardı.. evicap hormonlu olduğu için önermedi doktorumuz..

benim eşimde de sperm hareket azlığı vardı evicap kullandı ama bidaha dr. gerek görmedi tahlile çünkü varikosel çıktı ameliyat olacak RABBİM den hayırlısı

güzelleim akşam doktora gittim...
3 tane yumurtam oluşmuş
18,5 mm
17 mm
16 mm boyutlarindaydii.....
Doktorum çok kaliteli gözüküyorlar dedi...
Az sonra gidip çatlatma iğnemi olcam

canım maşallah:nazar: hayırlısıyla inşallah sımsıkı tutunacaklar sana güzel haberlşer alacagız senden hihoyyyt

hamileyiiiimmmmmmmmmmm

çoook sevindim allah tamamına erdirsin inşallah eşini ve seni kutluyorum sağlıkla kucagına alıp analı babalı büyüsün inşallah ohhh bee çok merak ediyordum bu haber çok iyi geldi darısı bekleyen tüm arkadaşlara ve bana inşallah hihoyyythihoyyyt:lepi:

inşallah canim ya hayirlis olur inşallah
çok ümit etmek istemiyorum sonra çok üzülüyorum...
Ama doktorum çok kaliteli yumurtalar dedi

canım rabbim istedikten vakti saati geldikten sonra nasip olacaktır inşallah zamanın gelmiştir bebğine kavuşursun bugün 3 tane gebelik haberi aldık inşallah devamıda gelir rabbim yüzümüze baksın muradlarımızı versin inşallah ramazanda sonuç alacaksın bu mübarek ayın hürmetine mutlu haberi alırsın inşallah canım

Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :hooray::hooray::hooray: İşte bu beeeeeeee.. Allahım sana şükürler olsun. Canım çooooooook sevindim. :sm_cool: Seni ve eşini tebrik ediyorum bitanem. Sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah. İtiraf edeyim , çok korkuyordum. Ya değilse , ya stresten geciktiyse diye. Çok istiyorduk hamiş olmanı. Çok şükür hamileymişsin canım. Artık güzel günler sizi bekliyor. İçinde senden ve eşinden bir parça var. Sevginizin , aşkınızın , güzel birlikteliğinizin , uzun yıllar sürecek evliliğinizin bir meyvesi.. Kendine çok iyi bak canım. Bak ki içindeki o meyve de sağlıklı bir şekilde büyüsün ve zamanı gelince aranıza katılsın. Bir yanın buruk olsa da bu gelişme ile hayatına yeni bir yön vereceksin. Çok değişecek sen farkında bile olmayacaksın. İnşallah herşey sonuna kadar yolunda gider de sorunsuz bir hamilelik geçirirsin bitanem. Kendine , ailene ve bizlere neşe getirdi bu haber. Umut oldun bizlere. Çok mutlu olduk çooooooooooooooook.. Pembe köşeye hoşgeldin canım. 7. hamişimiz sen oldun. Arkandan geliyoruz , gözün arkada kalmasın.. :teytey::dance::dance::dance: Şeniz

eeb22ye6.jpg

X