Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Artık savaşı kazandım mı kaybettim mi siz karar verin demiş sevgili üyemiz, ona cevabımda elbetteki savaşı kazanmışsın ,seni ve eşini çok tebrik ederim diye yazdım sizce de öyle değil mi? Siz de okuyun ve karar verin. Evlat edinen arkadaşlarımdan da hikayelerini bu sayfalarda yayınlamak için bekliyorum.

Merhaba Sibel Hanım;

Bende hikâyemi paylaşmak istiyorum. Artık savaşı kazandım mı, kaybettim mi siz karar verin. Evliliğim süresince çeşitli hastanelerde her türlü araştırma incelemeler, tedaviler, maddi ve manevi sıkıntılar ile yaşadığım sonu hep hüsran ile sonuçlanan 6 tüp bebek denemesi. Artık bunların ayrıntılarını düşünmek ve yazmak istemiyorum.

Eşim bu tedavilerin hüsran ile sonuçlandığını, benim psikolojimin bozulduğunu gördükçe bırakalım artık evlat edinelim derdi, bende 40 yaşıma kadar deneyeceğim olmazsa sonra düşünürüm derdim. Dediğim gibi de 40 yaşıma kadar mücadeleye devam ettim.

Artık ümidim kalmıştı. Evlat edinmenin bizim için en mantıklısı olduğuna karar verdim ve sosyal hizmetlere başvurduk. Uzun araştırmalar incelemeler sonrasında sıraya girdik. Sosyal hizmetlerden Temmuz ayında 1-1,5 yaşlarında üç çocuk var görmek ister misiniz diye telefon geldi. Apar topar gittik. İncelediğimiz çocuk dosyalarında bir tanesi bize mantıklı geldi ve çocuğu görmek üzere yuvaya gittik. Kıvırcık simsiyah saçlı, gamzeli bir çocuk 1,5 yaşında ama henüz yürüyemiyordu. Çok tatlıydı ama çok zayıftı, esmer güzeli bir çocuk, gel dedim kucağıma geldi omzuma yattı, kucakladı benim için çok duygusal anlardı, onunla biraz vakit geçirdik. Karar verip olumlu yada olumsuz 3 gün içinde cevap vermemiz gerekiyordu. Biz tatil için program yapmıştık ve bir gün sonra tatile gideceğimiz söyleyip tatil sonrasında kararımızı bildireceğimizi söyledik ve tatile gittik. Tabi tatil denirse, kafamız dolu alalım mı almayalım mı başka şanslarımızı mı kullanalım. Ama karar vermemiz gerekiyordu. İçimiz kıpır kıpırdı hep onu konuşuyorduk, keşke melek de yanımızda olsaydı diye ve sonunda karar verdik alacaktık meleğimizi. Bu çocuk bizim kaderimizdi. Gittiğimiz tatil yerinden alışveriş yaptık, bebeğimizin her türlü ihtiyacını aldık. Tatilden doğruca meleğimizi almak üzere yola çıktık, sosyal hizmetlerdeki çeşitli prosedürlerden sonra, kandil günü alıp evimize getirdik.

Kendim doğurmuş gibi ona bağlandım. Geleli 3 ay oldu sanki hep bizimleymiş gibi alıştık ona bir duysanız öğle güzel anne baba diyor ki, ona bakıp Allahıma şükrediyor. Kendim doğursam ancak bu kadar severdim herhalde.

Karnımda değil ama kalbimde büyüttüğüm bir meleğim var artık benim de..

kızlar bu kikayeleri içimizden birileri yazmış
bende sizlerle paylaşmak istedim

bayanlar sanayidennnnnnnnnnn yırttımmmmmmmmm ehliyet sınavını geçmişimmmmmmmmm

topiğin güzel annesisin sen

Şimdi işler karışdı herkes yaşını yazsın sıralama yapalım(kafamda karışdı)
Sen bu yaşdada çıtırsın bence

sağolun kızlar allahın izni ile burası annelerden geçilmeyecek

ben bu arada topiğin sevimli hayaleti olayım bir ara hayalet hayalet dolanırdım ben olmasamda sizi görüyorum ona göre

zambakda uğramıyo hiç ilk konuştuğumuz zaman akşama kadar konuşmaktan gece bile casper diye sayıklamıştı allhdan kocişi duymamıştııııııııııııı

zambakda uğramıyo hiç ilk konuştuğumuz zaman akşama kadar konuşmaktan gece bile casper diye sayıklamıştı allhdan kocişi duymamıştııııııııııııı

Ay evet ya ben ehliyete çalışırken ne kadar etkilendiysem eşim bana birşeyin yerini soruyordu bende ütünün yanında diyeceğime akünün yanında demişim

yaban dohadamı doğurmasın hayırlısıyla kurtarsında

günaydınalr kızlar bende yeni geldim sayılır ne var ne yok bizde bir koşturma gidiyor valla yaban dogum yaptımı acaba

bayanlar sanayidennnnnnnnnnn yırttımmmmmmmmm ehliyet sınavını geçmişimmmmmmmmm
tebrikler canıma.s.
güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin mevlam...

bu arada yaban gelmemiş kesin doğurdu bu sefer heralde

daha erken biraz...
doğum olmasada belki hastaneden daha gelmemiş olabilir...
ama akşamda girmesse o zaman kesindir...
allah yardımcısı olsun...
sağ salim kucaklasın inş....

iyi canım çok şükür büyüyor allahımın izni ile

bu aralar maşallah canım topik şenlenmiş sayfalar almış başını gitmiş çok hoş yaaaa

evet kızlarla kaynatıyoruz

Ama sizler eskiler gelemiyorsunuz yaaaaaaaaaa:26::26::26::26::26::26::26:

fadiğm nasılsın canım
toparlandınmmı biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…