Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ah papatyam ahh...
dr lar galiba hastaların daha bilgili olmasını çekemiyorlar...
ne bileyim aklım abaşka birşey gelmiyor....
ben kime ameliyat oldum riskli bir hamileyim dediysem bu daha iyi eğer olmasaydın erken doğum riskin olurdu dediler...
rabbim onları bildiği gibi yapsın...
canım birde benim doğum baya farklı oldu...
rahim ağzı yetmezliği değilde başka rahatsızlıklarda olabilir...
rahim ağzı yetmezliğinde bebek aniden doğarmış...
benim 1 gün sancım oldu ve doğumda zor oldu...
suni sancı bile verdiler...
rabbim hayırlısını versin...
dermansız dert vermesin....

canım öncesi sonrası yok rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...
ben kaybetmenin acısınıda iyi biliyorum beklemeninde...
ikiside çok zor...
rabbim sizlere sağlıcakla nasip etsin inş...

haa bu arada ben 25-12-1980 doğumluyum...
bu sene sonu 30 olacağım...
6.5 yıllık evliyiz...
ev hanımıyım eşimi seviyorum...
istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum(daha fazla açık adres vermek yasak:)))
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)))

benim hatırladığım da şimdilik yeter arkadaşımız hepimizin ablası:KK16:

evet kızlar gelelim şu gbt ye
BEN 11.15.1976 DOĞUMLUYUM
7 YILIK EVLİYİM
EV HANIMIYIM (MALESEF)
MERSİN İN İLÇESİNDE YAŞIYORUM
SİZLERİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK9::KK9::KK9::KK9:

dün gece hafif hafif sancılarım vardı en az 20 defa uyandım uyudum,her uyumamda rüyamda fadikle,yeterrr ikiniz yanımdaydınız ama sadece sesinizi duyuyorum bana destek oluyordunuz.sonra dua ettim o arada rabbim sizlerede nasip etsin diye.

canım hayılara vesile olsun
inşşşş
seni her okuduğumda her duacı olduğunu görüyorum
allah razı olsun

7 YILIK EVLİYİM
EV HANIMIYIM (MALESEF)

Bizdeee seni çokkk seviyoruz..
Mersinde yaşamayı çok isterdim ya hep hayalimde deniz kıyısında bir kasabada sessiz sedasız yaşamak vardır..
Müstakil küçük kutu gibi bir ev, bahçesidne soğan maydanoz ekeceğim bir alan, vızır vızır araba gürültüsünden ve egsoz dumanından uzak..
Off valla Ankara'nın ayazı bazen hiççççç çekilmiyor...
Çok şanslısın yeter :KK70:D

allah razı olsun arkadaşım...
Bende isimleri tek tek sayamıyorum ama bütün arkadaşlara hep dua ediyorum...

Rabbim doğumunu kolay eylesin...
Sağlıckla kucaklarsın inş...

amin canım amin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
rabbim yüzümüze baksın

7 YILIK EVLİYİM
EV HANIMIYIM (MALESEF)

Vay be Yeterim herkesler en fazla 12. aya kadar doğar sen 15. ayda doğmuşsun..
:KK70:DD
Süper valla yaa =))

bizdeee seni çokkk seviyoruz..
Mersinde yaşamayı çok isterdim ya hep hayalimde deniz kıyısında bir kasabada sessiz sedasız yaşamak vardır..
Müstakil küçük kutu gibi bir ev, bahçesidne soğan maydanoz ekeceğim bir alan, vızır vızır araba gürültüsünden ve egsoz dumanından uzak..
Off valla ankara'nın ayazı bazen hiççççç çekilmiyor...
çok şanslısın yeter :dd

valla şanslıyım küçük yerde yaşamını sıkıntıları oluyor
ama güzeilkleride var seviyorum burayı yaaaaaaaaaa

günaydın kızlarr...

Yeterimm hala grip misin .. Of ne fena hastalık ya insanın üstüne yapıştımı hiç geçmeyecek gibi geliyor..
En çok c vitamini yeşil biberde var .. Ondan da tüketebilirsin .. Nane limon falan filan artık birazda bağışıklığın la alakalı hastalığı atlatman .. En kısa zzamanda iyleşirsin umarım..

Yabanım yavruşuna ne güzel isim bulmuşsunuz ya..melisaaaamızzz umarım sağlıcakla doğarda gerçi ben teyzeyim ama bidaha teyze oluruz...

Aşk meleğimm biraz geç oldu kusura bakma eşin için çok geçmiş olsun.. Zor anlar yaşamışsınız .. Ama nöbet aralıklıkları uzunmuş sevindim gerçekten .. Allah veriri inşş şifasını..

Belgin bacımm cmt'ye de az kaldı .. Mutlaka yaz emi.. Kısa zamanda başlada şu tedaviye beni yalnız bırakma ha :)))

melony ile nurcan'ının da hamişlik güzel gidiyodur umarım.. Sağlıcakla gelsin yavruları..

sağol canım bir bakıyorsun geçmiş gibi
sonra bakıyrsun çok kötü yaaaaaaaa
bilmiyorum
ben zaten ağır geçiririm gripi
ama gidecek hep bende konklayacak hali yok yaaaaaa:KK60::KK60::KK60:

bilgemcim hayallerimiz bile ortakmış kız bende hep sahil kasabasında bahçeli bir evde yaşamak isterdim ama nerdeee binalar içinde trafik gürültü hava şartlarına göre psikolojiisi değişen koca bir şehirde yapayanlız yaşıyorum
olsun be yeterim ablamız ol arkadaşımız ol hepimizi dinliyon moral veriyon içimizden biri olduğun

bilgemcim hayallerimiz bile ortakmış kız bende hep sahil kasabasında bahçeli bir evde yaşamak isterdim ama nerdeee binalar içinde trafik gürültü hava şartlarına göre psikolojiisi değişen koca bir şehirde yapayanlız yaşıyorum
olsun be yeterim ablamız ol arkadaşımız ol hepimizi dinliyon moral veriyon içimizden biri olduğun

kızlar sağolu yaaaa
tabiki şakaydı (bana abla diyin )sizler benim kader arkadaşlarımsınız
sizleri burayı bulmak bir şansdı benim için

kızlar bi haber okudum paylaşmak istedim çok ilginç
Meksika’da bir kadın eşcinsel olan ve çocuk sahibi olmak isteyen oğluna taşıyıcı annelik yaptı.
Genç adamın spermleri ile 31 yaşındaki bir kadının yumurtası laboratuvar ortamında suni olarak döllendirildi ve adı açıklanmayan 50 yaşındaki kadına enjekte edildi.
alıntıdır. şookkk şoookk şoookkk oldum yaa

Meksika’da bir kadın eşcinsel olan ve çocuk sahibi olmak isteyen oğluna taşıyıcı annelik yaptı.
Genç adamın spermleri ile 31 yaşındaki bir kadının yumurtası laboratuvar ortamında suni olarak döllendirildi ve adı açıklanmayan 50 yaşındaki kadına enjekte edildi.
alıntıdır. şookkk şoookk şoookkk oldum yaa

Ahlak denen şey kalmamış..
İyiki bizim ülkemizde bu tarz şeyler yasalarla engellenmiş.

Hem anne olmuş hem anneanne iğrenççç !!

meksika’da bir kadın eşcinsel olan ve çocuk sahibi olmak isteyen oğluna taşıyıcı annelik yaptı.
Alıntıdır. şookkk şoookk şoookkk oldum yaa

:18: :18: :18: :KK53: :KK53: :96:

meksika’da bir kadın eşcinsel olan ve çocuk sahibi olmak isteyen oğluna taşıyıcı annelik yaptı.
Alıntıdır. şookkk şoookk şoookkk oldum yaa

yaaaaaaa ne denirki
:KK19::KK19::KK19::KK19::26::26::26::26::26:

Günaydın kızlarr...

Yeterimm hala grip misin .. Of ne fena hastalık ya insanın üstüne yapıştımı hiç geçmeyecek gibi geliyor..
En çok c vitamini yeşil biberde var .. Ondan da tüketebilirsin .. Nane limon falan filan artık birazda bağışıklığın la alakalı hastalığı atlatman .. En kısa zzamanda iyleşirsin umarım..

Yabanım yavruşuna ne güzel isim bulmuşsunuz ya..Melisaaaamızzz umarım sağlıcakla doğarda gerçi ben teyzeyim ama bidaha teyze oluruz...

Aşk meleğimm biraz geç oldu kusura bakma eşin için çok geçmiş olsun.. Zor anlar yaşamışsınız .. Ama nöbet aralıklıkları uzunmuş sevindim gerçekten .. Allah veriri inşş şifasını..

Belgin bacımm cmt'ye de az kaldı .. Mutlaka yaz emi.. Kısa zamanda başlada şu tedaviye beni yalnız bırakma ha :)))

Melony ile Nurcan'ının da hamişlik güzel gidiyodur umarım.. Sağlıcakla gelsin yavruları..

nasılsın arkadaşım güzel gidiyo çok şükür pazartesi keseyi görcez nasip olursa...

iyi akşamlar kızlaarr...
nurcan az kalmış keseye hayırlısıyla onu gördükten sonra kap atışını mı bekleyecekesin?

Tülincim en nasılın... takiptesin biliyorum...ama yazmıyorsun, ben daha başlayamadım tedaviye..yarın sulu ultrason var işte..bakalım artık gidişata...

X