Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yaa benmde esiminde icinden gecen erkek hatta ablam ruyasinda erkek bebegimin olduguni gormus bende ruyamda erkek bebegim oldugunu goruyodum ama saglikli dogsunda cinsiyeti hc onemli degl diyorum suan ben 13.gun hamile kaldim yani yumurtlama akintim oldugu gun erkek olma ihtimali yuksek midir? Bilen varmi

Tamam inşallah canım öğrenince buraya yazarım mutlaka

Merhaba arkadaşlar hamile olduğumda cinsiyeti öğrenince buraya yazarım demiştim. Artık tam kesin belli oldu. Bebek erkek Rabbim hayırlı sağlıklı evlateylesin sağlıkla doğsun isteyen herkese nasip etsin İnşaAllah

Amin aminHayirla saglikla kucaginiza almayi nasip etsin rabbim uyguladığınız birseyleer varmiydi erkek bebek için

Son düzenleme:

Maviayyy

Bu şekildeydi cnm . Rabbim sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı bi şekilde nasip etsin İnşaAllah

Takviye ne kullandınız peki

Keçiboynuzu özü 1 hafta boyunca sabah akşam içti . Bide deneme olacağı akşam pekmezini yemişti. Başka yok cnm. Bide testle takip yapmıştım. Ama test yapmadan çatlayacağını hissetmiştim. 6 ay test yapınca alışıyor anlıyor insan
Rabbim sana da hayırlı sağlıklı erkek evlat nasip etsin cnm bol dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…