Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Keçiboynuzu özü 1 hafta boyunca sabah akşam içti . Bide deneme olacağı akşam pekmezini yemişti. Başka yok cnm. Bide testle takip yapmıştım. Ama test yapmadan çatlayacağını hissetmiştim. 6 ay test yapınca alışıyor anlıyor insan
Rabbim sana da hayırlı sağlıklı erkek evlat nasip etsin cnm bol dua et 💙😘
Allah razı olsun çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Normalde beslenmeniz nasıldır Eşinnin ve senin?

Eğer kısa sürüyosa çatlama ve eşitlenme zamanlama doğru olmuş bildiğim kadarıyla tabikide rabbimin hikmeti ❤️🤲🏻 Ama çabuk çatlıyosa çatlama sonrası iyiymiş diye biliyorm yanlışmı biliyorumm kızlar

Eğer kısa sürüyosa çatlama ve eşitlenme zamanlama doğru olmuş bildiğim kadarıyla tabikide rabbimin hikmeti ❤️🤲🏻 Ama çabuk çatlıyosa çatlama sonrası iyiymiş diye biliyorm yanlışmı biliyorumm kızlar
Öyle derler evet 2-3 kişinin de kısa sürdüğünü biliyorum Cat zamanı değerlendirip erkek bebeği oldu

Öyle derler evet 2-3 kişinin de kısa sürdüğünü biliyorum Cat zamanı değerlendirip erkek bebeği oldu
Çok sıkı takip etmek gerekiyor o zaman canım 4-5 ay garanti yazıp
Not alıp fotograflandırmak hatta imkan varsa bir kadın doğumcu eşliğinde , bakalım nasip kısmet herşey

Bebeğini sağlıkla al ins canım kucağına🤲🏻pic yapmadan önce ki eşitleme ile çatlama arası toplamı kaç saat sürüyordu testlerin

Sağol cnm .Valla o kadarını bilmiyorum. Ama çok uzun değildi. Gündüz pikse gece 2 3 gibi çatlama olurdu . Yani gün içinde. Bide ben çok sık test yapamazdım. Yanlışlıkla su içerdim 🤭
Ama kendimi biliyordum akıntım su gibi olunca çatlamak üzere oluyordu

Merhabalar, ilk ultrason görüntüsüne göre cinsiyet tahmini yapılıyormuş sanırım 🙈 bilen biri bakabilir mi 🙏🏻 7+4 haftalık bebeğim.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 76
Keçiboynuzu özü 1 hafta boyunca sabah akşam içti . Bide deneme olacağı akşam pekmezini yemişti. Başka yok cnm. Bide testle takip yapmıştım. Ama test yapmadan çatlayacağını hissetmiştim. 6 ay test yapınca alışıyor anlıyor insan
Rabbim sana da hayırlı sağlıklı erkek evlat nasip etsin cnm bol dua et 💙😘
Tam pikken mi deneme yaptınız yoksa silinince mi bide bi kere mi 😘😘

Tam pikken mi deneme yaptınız yoksa silinince mi bide bi kere mi 😘😘

Silinince cnm aşağıda önceden yazdığım msj ı kopyaladım yardımcı olabildim inş .bu arada Rabbim size de gönlünüze göre hayırlısını versin inş😘🤲💕

"Ben kaç aydır ovu testiyle çatlamayı yakalayıp deniyordum. Tutmayınca doktora gittim. Doktor hiç bir problem olmadığını yumurtalarımın çatladığını söyledi. Her ay takip edince artık çatladığı zamanı tamamen anlıyordum. Çünkü 5 6 ay geçmişti. Testlerimi atayım ama sonradan çekmiştim.
20210220_231011.jpg
2 şubat pikti. 3şubat gece 1de tamamen çatladığını hissettim. Testte baktım silinmiş. 1 saat sonra deneme oldu. Öğlen 2buçuk gibi bidaha test yaptım. Tamamen silinmişti. Yani tek deneme oldu"

Silinince cnm aşağıda önceden yazdığım msj ı kopyaladım yardımcı olabildim inş .bu arada Rabbim size de gönlünüze göre hayırlısını versin inş😘🤲💕

"Ben kaç aydır ovu testiyle çatlamayı yakalayıp deniyordum. Tutmayınca doktora gittim. Doktor hiç bir problem olmadığını yumurtalarımın çatladığını söyledi. Her ay takip edince artık çatladığı zamanı tamamen anlıyordum. Çünkü 5 6 ay geçmişti. Testlerimi atayım ama sonradan çekmiştim.
20210220_231011.jpg
2 şubat pikti. 3şubat gece 1de tamamen çatladığını hissettim. Testte baktım silinmiş. 1 saat sonra deneme oldu. Öğlen 2buçuk gibi bidaha test yaptım. Tamamen silinmişti. Yani tek deneme oldu"
Tam yakalamıssn sağol Canım brnim

X