Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Daha önce yazmıştım buraya yazıları takip ediyordm ara ara firsat buldukça. 2 dr kesin konuştu emin olunca yazmak istedim, erkek bebek bekliyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. 💙
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın💙İsminizi hatırlıyorum ama okadar okuyoruz ki unutmusum neler yapmıstınıx?Daha öncekac çocuğunuz vardı kaçı kızdı?Dualarnda bizi unutma ne olur

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın💙İsminizi hatırlıyorum ama okadar okuyoruz ki unutmusum neler yapmıstınıx?Daha öncekac çocuğunuz vardı kaçı kızdı?Dualarnda bizi unutma ne olur
Sağolun inş. Haklisin geçen gün unutulıyo karışıyor bide. Daha önce 2 çocuğum var ilk erkek 2. Kız. 9 ay önce 14 haftalık erkek bebeğe hamile iken karnımda öldü. Aynı hafta içinde babam da vefat etti bende açıkçası o çocuğum için çok üzüldüm, babam da dünya tatlısı beni çok seven değer veren biriydi öyle olunca tekrar çocuk yapmak istedim rabbime inanarak tevekkül ederek babamın adını koyup onu anmak istiyordum. Zaten eşimde çok sever bende çocuklarımızı iyi yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. 3 ay denedim 2 gün pik gördüm çat ta değerlendirdim ama tutmadı 4. Ayda 12 saat içinde çatladı ve o gün tuttu. 12. Haftadan beri erkek diyorlar dr lar 15 haftalık oldu bakalım doğana kadar yine de sormaya devam ederim sanırım. Açıkçası kız olsaydıda 4. Çocuğu düşündüğümüz için çok takılmazdım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 😇💙🤗 sizde dua edin sağlıkla ilerlesin. İnanın daha ailemden yakınlarıma eşimin ailesine bile diyemedim sadece eşim ben çocuklar biliyoruz ki çocuklar da yeni öğrendiler. Açıkçası ne zaman deriz bilmiyorum eşime kalsa hiç demeyecek ama göbek te çıkmaya başladı anlarlar sanırım bol bol giyiniyorm 😉🤭

Sağolun inş. Haklisin geçen gün unutulıyo karışıyor bide. Daha önce 2 çocuğum var ilk erkek 2. Kız. 9 ay önce 14 haftalık erkek bebeğe hamile iken karnımda öldü. Aynı hafta içinde babam da vefat etti bende açıkçası o çocuğum için çok üzüldüm, babam da dünya tatlısı beni çok seven değer veren biriydi öyle olunca tekrar çocuk yapmak istedim rabbime inanarak tevekkül ederek babamın adını koyup onu anmak istiyordum. Zaten eşimde çok sever bende çocuklarımızı iyi yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. 3 ay denedim 2 gün pik gördüm çat ta değerlendirdim ama tutmadı 4. Ayda 12 saat içinde çatladı ve o gün tuttu. 12. Haftadan beri erkek diyorlar dr lar 15 haftalık oldu bakalım doğana kadar yine de sormaya devam ederim sanırım. Açıkçası kız olsaydıda 4. Çocuğu düşündüğümüz için çok takılmazdım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 😇💙🤗 sizde dua edin sağlıkla ilerlesin. İnanın daha ailemden yakınlarıma eşimin ailesine bile diyemedim sadece eşim ben çocuklar biliyoruz ki çocuklar da yeni öğrendiler. Açıkçası ne zaman deriz bilmiyorum eşime kalsa hiç demeyecek ama göbek te çıkmaya başladı anlarlar sanırım bol bol giyiniyorm 😉🤭
Çok sevindim darısı basımıza insallah😘Biz de çok seviyoruz ama ben çalışıyorum bakıcılarda büyüyor çocuklar o yüzden 2 kızım var Rabbim nasip eder insallah 😍İyi ki sunu yapmışım dediğin bişe va rmı bize

Silinince cnm aşağıda önceden yazdığım msj ı kopyaladım yardımcı olabildim inş .bu arada Rabbim size de gönlünüze göre hayırlısını versin inş😘🤲💕

"Ben kaç aydır ovu testiyle çatlamayı yakalayıp deniyordum. Tutmayınca doktora gittim. Doktor hiç bir problem olmadığını yumurtalarımın çatladığını söyledi. Her ay takip edince artık çatladığı zamanı tamamen anlıyordum. Çünkü 5 6 ay geçmişti. Testlerimi atayım ama sonradan çekmiştim.
20210220_231011.jpg
2 şubat pikti. 3şubat gece 1de tamamen çatladığını hissettim. Testte baktım silinmiş. 1 saat sonra deneme oldu. Öğlen 2buçuk gibi bidaha test yaptım. Tamamen silinmişti. Yani tek deneme oldu"
Canim ya erkek yorgun olmamali diyorlar acaba doğru mu benim eşim hep yorgun da 😏😅

Kizlar bende bu gruptaydim bir zamanlar bana dua edermisiniz pazartesi dogumum var allah hepinizin gonlune gore versin
Hayirla saglikla kucagina al bebisini cnm 🤲rabbim kolay doğum yapmayi nasip etsin doğum aninda eğer aklina gelirsek kuzum bizleride duanda yer ver😇💙

Teşekkür ederim, 1 ay sonra tekrar kontrolüm. O görüntüyü de paylaşacağım sizinle :KK33:
Ikra meyra Ikra meyra şiddetli kasık ağrısı sebebiyle dün akşam doktora gitmiştim yeni görüntü verdi gerçi daha küçük 9+2 ölçtü ama tahminin erkek yönündeydi senin değişti mi ☺️
63E75485-A26E-49A1-9B83-F4A50000579F.jpeg

Siz neler yapmıştınız? Yöntem olarak diyet? Çatlama anımı yoksa pik mi?
Sodyum potasyum diyeti yaptım 2 ay kadar. Baby choice diye bir takvim var ondan da satın almıştık o günleri değerlendirdik ancak yumurta çatlamasına denk getirmeye çalıştık. Folik asit yazdı doktorum (Q-Folin adı. Eşim de kullandı sperm kalitesini güçlendiriyormuş) Birlikte olmadan önce kahve ve soda içtik. Derin ilişki denemeye çalıştık. Bir de eşim keçiboynuzu özü içmişti.

X