Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sik iliski derken hergunmu gun asirimi acaba benim dongum 25 gunde bi 11-12 gun basliyo zaten yumirtlama adette 6-7 gun suruyo kaliyo yumurtlama 4 gun nasil sik iliski olacakki bi aksam bi sabahmi yapsam napsam anlamadimki
Canim benim adetim bitti sonra hergun oldu ben yumurtlama takibi bilmiyordum 10 falan her gün oldu o ay hamile kaldım hemen kiz bebek oldu işte anneannemde öyle dedi regl bitsin ve hergun olursa dedi 15 gün kiz olur dedi oldu anneannem herseyi bilir erkek bebek içinde az iliski adet bittikten 2 hafta sonra iliski ve erkeğin sizden önce orgazm olması gerekiyormuş kizlar sonra sizin olmanız gerekiyormuş ama erkek te o is bitince devam edilmiyor normalde çok açık yazamıyorum anlayın ama sizde olana kadar devam etmeliymis bu anneannemin tezlerinden her dedigi tutar bu bilgi de benim size hediyem olsun eskiden yumurtlama günleri bilinmedigi için 2. Haftanın son günü olarak demişler anneannemin annesi edermiş o demiş bilmiyorum valla bizim sülalede ki herkes uyuyor buna tutuyor bende kiz olsun dedim tuttu kizlar insallah Allah gönlünüze göre versin sağlıklı

Canım adet bittikten 2 hafta sonra yumurtlama zamanı geçmiş oluyor.yani gebelik ihtimali çok düşük belki adet döngüsü 30-35 gün olanlar için olabilir.yada adet başlangıcından itibaren 2 hafta sonra..eski kadınların teorilerine bende inanırım.iliskiden sonra sağa yatarsan erkek sola yatarsan kız olur falan diye duymuştum bende

Bnm tam olarak öyleydi tutmadı cnm deneyecek olan arkadaşlara başarılar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…