Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Nasil hesapliyoruz anlamadim.ben harita cikarttim neye bakilacak

Banada bakabilir misin canım deneme yaptım daha var mı yok mu bilmiyorum

Canım Allah yardımcın olsun bir avazda sende bebeğinde sağlıkla kurtulun inşaallah ☺️
Bebek istedigin gunun tarihini giriyoruz oradan ay burcu ne ise cinsiyet onunla alakali mi.mesela terazi cikti ay .o zaman ay erkek burcunda oldugu için erkek mi diyecegiz.cunku burclar da disil erkek oluyor.ayin bulundugu burca mi bagli

Ücretsiz Doğum Haritası Hesaplama - HESAPLAMA.NET

Bu sayfadan,ilişki tarihini bulunduğunuz il ilceyi girin.güneş ay merkur Venüs diye sıralı burçlar geliyor.AY burcunun karşılığı hangi burc ise gelecek bebek o oluyormuş
Ay konumunda burçların bulunduğu zaman 2-2.5 gunmus değişken yani
Kız erkek burçları da ekledim ekteki gibi
Cinsiyeti belli olan arkadaşlar bakabilir mi
Ya burda doğum tarihi girin diyor. Sen ilişki tarihi yazın diyorsun. Yani doğup dünyada var olan biri için yapılacak bir hesappp

Rabbin yardımcın olsun sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah
Amin insallah cok tesekkur ederim
Banada bakabilir misin canım deneme yaptım daha var mı yok mu bilmiyorum

Canım Allah yardımcın olsun bir avazda sende bebeğinde sağlıkla kurtulun inşaallah ☺️
Amin canim cok sagol insallah😔
Ya inşallah sürpriz yapar 🤲🤲benimde ilkinde göbek çizgim vardı 6 aya kustum bunda çok çok az idrat rengim daha açık ablamlar ha bire belli olmaz diyorlar ama dr çok emin konuştu😔
Hayirlisi olsun canim, benim tutmadi hic biri, insallah senin ki erkektir daha vaktin var, Rabbim hepinize gonlundekini versin🙇‍♀️

Ben hep 13. gün yumurtluyorum o ay yapmadım ama yaptıklarımda hep 13.. şimdi yine bebek istiyorum bu sefer gün aşırı belki tersi olur ama çok önemli değil tutsun dıye uğraşıyorum 2. Bebegı yakalayamadım bi türlü 😞 Allah hepimizin gönlüne göre versin
13. Gün çatlamayı mı görüyordunuz yani . Gerçi her ay aynı olmuyormuş tabi.

13. Gün çatlamayı mı görüyordunuz yani . Gerçi her ay aynı olmuyormuş tabi.
Evet öyle diyorlar ama bende şaşmadı, ben ozamanlar bu shettles yöntemini bilmiyordum tabii tamamen tesadüf, bende 2. Bebegı düşünmeye başladığımda farklı olsun istedim tabi değişik olsun diye ama şuan olmuyor ve ne olursa olsun artık o moddayım

Evet öyle diyorlar ama bende şaşmadı, ben ozamanlar bu shettles yöntemini bilmiyordum tabii tamamen tesadüf, bende 2. Bebegı düşünmeye başladığımda farklı olsun istedim tabi değişik olsun diye ama şuan olmuyor ve ne olursa olsun artık o moddayım
Allah gönlünüze göre versin inşallah

X