Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Düzenli olması ne güzel. Yum öncesi yumurtlamada ve çatlamada deniyorlar normalde. Uzun zaman olduysa da bir doktor kontrolunden gecmekte fayda vardır tabi
Canım bende buradaki tecrübeli annelere sormak istiyorum aslında bende spiral vardı, spirali çıkarttığım gün hormon testlerim ve yumurta kontrolüm yapıldı bi sorun yoktu.. acaba bunun spiralle ilgisi olabilirmi 6 ay oldu düzenli ilişki olmasına ragmen olmadı. Spiral kullanıp çıkarıp hamile kalan arkadaslarım benım gibi sıkıntı yaşadınızmı

Benim arkadaşım çıkartdığı ay hamile kaldı

Bebek istedigin gunun tarihini giriyoruz oradan ay burcu ne ise cinsiyet onunla alakali mi.mesela terazi cikti ay .o zaman ay erkek burcunda oldugu için erkek mi diyecegiz.cunku burclar da disil erkek oluyor.ayin bulundugu burca mi bagli
İliskinin olduğun gün saat ve sizin bulunduğunuz il ilçe girip ay burcu hangi burç ise ona bakıyorsunuz ekte var burçlar

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-06-20-21-11-188_com.facebook.katana.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 82
Ya burda doğum tarihi girin diyor. Sen ilişki tarihi yazın diyorsun. Yani doğup dünyada var olan biri için yapılacak bir hesappp
Bende öyle biliyordum nub da azeri bı kadın var o söyledi bunu üç gün önce bende şaşırdım
İlişki tarih saat mi dedim evet dedi kadın

Kızlar bende kasık ağrısı vs gitti.. iki gündür yürümüyorum evdeyim ve çok yormuyorum kendimi ondan mı bilmem ama hamilelikle ilgili hiç bir belirti yok şuan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…