Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnşallah gönlündeki olur sağlıkla 🤲bunlar tabi varsayım maksat vakit geçirmek
İnşallah canım, dua edin lütfen.. Göbeğim büyüdü bir anda.. regl nedeniyle mi yoksa bir şey mi var bilemiyorum. ikinci de biraz erken ortay açıkıyor göbek diyorlar ama baya bir benden ayrı duruyor göbek :)

İnşallah canım, dua edin lütfen.. Göbeğim büyüdü bir anda.. regl nedeniyle mi yoksa bir şey mi var bilemiyorum. ikinci de biraz erken ortay açıkıyor göbek diyorlar ama baya bir benden ayrı duruyor göbek :)
Sağlıkla canım ins 🤲 inşallah vardır hamilelik,etmem mi herkese ediyorum isteyen herkesin gönlünce olsun ins 🤲

Selam kızlar 3 kızım var benımde çok şükür 1 senedir düşünüyorum çocuk ama bi türlü cesaret edemiyorum bu hafta fetih süresine niyet ettım okurken içime bi soğukluk girdi 4 çocuk nasıl olur dıye neden öyle oldum anlamadım

Cnm senin 3 gebeliğinde aynımi geçti. Mesela benm kızımda göğüs ucum pembeydu bunda siyaha yakın bu tür belirtiler
Canim bu cok farkli gecti, kizlarda 7/24 kustum, bunda da kustum ama full degil, kizlar erken dogdu bu gecikti mesela, kizlarda gobegimde cizgi cikti bunda cikmadi, o kadar farklar var ki

Ücretsiz Doğum Haritası Hesaplama - HESAPLAMA.NET

Bu sayfadan,ilişki tarihini bulunduğunuz il ilceyi girin.güneş ay merkur Venüs diye sıralı burçlar geliyor.AY burcunun karşılığı hangi burc ise gelecek bebek o oluyormuş
Ay konumunda burçların bulunduğu zaman 2-2.5 gunmus değişken yani
Kız erkek burçları da ekledim ekteki gibi
Cinsiyeti belli olan arkadaşlar bakabilir mi

Bana da ver bakayım
İlişki günü tarih saati ve bulunduğun il
Banada bakabilir misin canım deneme yaptım daha var mı yok mu bilmiyorum
Canim aksam hastanedeydim bi kac saat, sanci acilma var ama sancilar duzenli degilmis, sıklasınca gel dedi doktor
Canım Allah yardımcın olsun bir avazda sende bebeğinde sağlıkla kurtulun inşaallah ☺️

Canim bu cok farkli gecti, kizlarda 7/24 kustum, bunda da kustum ama full degil, kizlar erken dogdu bu gecikti mesela, kizlarda gobegimde cizgi cikti bunda cikmadi, o kadar farklar var ki
Ya inşallah sürpriz yapar 🤲🤲benimde ilkinde göbek çizgim vardı 6 aya kustum bunda çok çok az idrat rengim daha açık ablamlar ha bire belli olmaz diyorlar ama dr çok emin konuştu😔

Selam kızlar 3 kızım var benımde çok şükür 1 senedir düşünüyorum çocuk ama bi türlü cesaret edemiyorum bu hafta fetih süresine niyet ettım okurken içime bi soğukluk girdi 4 çocuk nasıl olur dıye neden öyle oldum anlamadım
Hayirlisi olsun canım.Allah gonlüne göre versin.burada paylaş.evlat cok güzel bir nimet.onun kadar degerli bir sey var mı ki.

X