Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hahha valla cnm hiç güleceğim yoktu allh da seni güldürsün ben poposuna benzettim bence işaretlediğim yerde kizlara ait olan çıkıntı diyeyim
Benim ikinci kızımda böyle bir çıkıntı vardı.doktor net söyleyemem bir kaç hafta sonra tekrar bakalım çıkıntı büyürse erkek yoksa kız dedi.klitoris mis gördüğü çıkıntı. İnşallah senin çıkıntı büyür her zaman ümit vardır.rabbim bilir.olmazsa da hayırlısı böyleymiş kuzu..

Cnm eğer 12 hafttalik fason olsaydı senin dediğin olurdu 17 haftaya yaklaştım erkek olsa mutlaka belli olurdu ben öyle düşünüyorum bilmiyourm

Kacinci haftada söyledi sana

Arkadaşlar merhaba benim adetim düzenli değil 40 50 günde bir oluyorum sağlıklı bir erkek bebek istiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olur musunuz

Aslında gittigim doktor özel hastanenin çok iyi bilgili bir doktoruydu benim şansım istee
Bu cocuk seni catlatacak bana bi kiz bi erkek dediler 33 haftalikken erkek dediler ben kordondur diye dusunmek istedim bi ne gorim 39 haftalik dogumda pipili kizim olmus dedim insalah benim kadar beklemezsin

Ben de ultrapikten sonra yaptım yani t c den daha koyuydu gece, o gecenin sabahında doktora gittim çatlamaya başlamış dedi. sonrasında denedik. Hayırlısı. 1 şubatta denedik, acayip bel ve kasık ağrısı oluyor. yerleşirken ağrın çok oldu mu canım? hemen ilk hafta yani bu..

Benim fikrim pik suresi kisa ise pikken denenmesi. Eger pik uzun suruyorsa ilk silinmede denenmesi
benim ilk çift çizgi yani t ve c nin eşit koyulukta olduğu gün pazar sabah 9.30 de ilk yaptığım testle gördüm. Pazar sabahı bunu gördükten sonra akşam en son testte T, c den daha koyuydu, yani ultra pik dedikleri zaman oldu. Doktora gönderdim. Daha çatlamaz hemen deneme istersen yarın çatlar yarın akşam denersin dedi. zaten çatladıktan 24 saat sonra yani o sürede gebelik oluşabiliyor dedi. bekledim ben de. pazartesi sabah doktora gittim çatlamaya başlıyor dedi. eve geldim test yaptım t silinmeye başlamıştı. 14.00 gibi denedik, bir de gecesinde oldu. hayırlısı olsun..

Gayet guzel olmus zamanlama, peki ultra pik tahminen kac saat sürdü, bide doktora gittiginde yumurtanin seklimi bozulmustu yeni mi catliyordu yoksa sivi hale gecmis miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…