Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Içecek miyim canım onu sonra
Canım brnim arkadasim da vardı sancilandi Dr gitti acilman var doğum başladı demiş kardeşlerini arayıp suya koydurdu otu ve kısa süre sonra doğum olmuştu.ot açıldıkça vajinada acilirmis bu da kolay dogum saglarmis bildiğim bu,içme olarak duymadim

Kızlar meryemana otu nasıl kullanılıyor bilen kullanan var mı
Bende var canım annemler hacca gittiklerinde getirdiler.sancin başlayınca doğum ağrısi su dolu surahiye yıkayıp atıyorsun o açılmaya başlıyor. Sonra ondan içersin bir bardak doğumu inanılmaz hızlandırıyor.dogum bitince hemen çıkarmak gerekiyor surahiden.

Canım brnim arkadasim da vardı sancilandi Dr gitti acilman var doğum başladı demiş kardeşlerini arayıp suya koydurdu otu ve kısa süre sonra doğum olmuştu.ot açıldıkça vajinada acilirmis bu da kolay dogum saglarmis bildiğim bu,içme olarak duymadim
Tamam kuzum çok teşekkür ederim 💕

Bende var canım annemler hacca gittiklerinde getirdiler.sancin başlayınca doğum ağrısi su dolu surahiye yıkayıp atıyorsun o açılmaya başlıyor. Sonra ondan içersin bir bardak doğumu inanılmaz hızlandırıyor.dogum bitince hemen çıkarmak gerekiyor surahiden.
Tamam canım benim inşallah yapalım ya

Evet canim cin takvimine bakmıştım birde anneannem dedi ki sık ilişki olursa kiz olur o ay sık ilişki oldu canim . Bunda 10 gün perhiz düşünüyorum ardından deneyeceğiz insallah
Sik iliski derken hergunmu gun asirimi acaba benim dongum 25 gunde bi 11-12 gun basliyo zaten yumirtlama adette 6-7 gun suruyo kaliyo yumurtlama 4 gun nasil sik iliski olacakki bi aksam bi sabahmi yapsam napsam anlamadimki

Kızlar hayırlı akşamlar. Ya bugün hemşire bi arkadaş bebeğimin cinsiyetini sordu kız dedim hic duymadigim bi testten bahsetti belki siz biliyorsunuzdur bilmiyorsanız da öğrenen öğrenmeyen arkadaşlar denesin .😂(atmaya kiyacaginiz üzülmeyeceğiniz😂 )bi çay bardağına idrarını yap hiç kimildatmadan bir yere bırak 24 saat sonra bak eğer berrak içinde hiç bisey yoksa erkek. Ama içinde dalgalanmalar veya renk bozukluğu varsa kız dedi bende denicem onun hem kızı hem oğulları var hepsindede tutmuş
Canim ya benim hep bulanik oluyor su icsem.bile birde hamile kalirsam ozaman bakayim😁😅

Sik iliski derken hergunmu gun asirimi acaba benim dongum 25 gunde bi 11-12 gun basliyo zaten yumirtlama adette 6-7 gun suruyo kaliyo yumurtlama 4 gun nasil sik iliski olacakki bi aksam bi sabahmi yapsam napsam anlamadimki
Canim benim dongumde kisa 26 gunde bir ben sık ilişki derken günde iki kere oluyordu oyle oldu kizlarimin ikiside

X