Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İyi yapıyorsun canım bende sadece arzumun takvimine göre gideceğim hep nasipse olur

Aynen benim bazı aylar %65 önermiyorum demişti

Canım doktoruna bağlı bende gidip söylemiştim ama çoğu doktor öyle bir şey yok diyor benimkisi öyle demişti ama yine takibini yapıyordu yumurtamın

Annelerin hissine güveniyorum ben geçenlerde daha arkadaşıma 12.haftasında %90 kız demişler kadın yok benim bebeğim oğlan hissediyorum dedi sonra 18de netleşmiş erkekmiş. Seninde hislerin doğru çıkar inşaallah 🥰

Maşaallah canım sağlıkla kucağınada almak nasip olsun.💙

Benim eşimin doğum tarihini istemedi senden istedi mi ona göre yazayım bende kadına 😁

Rica etsem banada yazabilir misiniz?
Istedi canim benim eşimin net doğum tatihlerimiz gu ay yil şeklinde birde diğer çocuktaki son adet tarihi ben onu hatirlayamadigim için doğum tarihlerine göre yapti bi sor istersen ☺

Canım merhaba senin ovulasyon testinde zamanlaman çok güzeldi senden üç gün sonra da ben deneme yaptım şuan hamileyim kasimda Aralıkta denemiştik tutmadı bana teyzem bişey önerdi onu yaptım da tuttu bu ay hemen denemek istersen yazarım özelden
Mesaj atabilirsin 😌

3.kızıma hamileyim
Rabbim sağlık versın hayırlı evlât olsun bu bir cinsiyet ayrımı değil sadece tekrar çocuk yapmamak için bi tebkı sadece bende 3.kızımı duyduğumda üzüldüm eşime direk ben 4.çocuğu istemiyorum dedim ağladım sonra kızım doğdu sağlıklı sıhhatli bu sefer kız olduğuna üzüldüğüm için ağladım neden
3.kızıma hamileyim
Benimde 3 kızım var rabbim hayırlı evlat etsın takip ettiğiz haldemı kız oldu yumurta doktor

Rabbim sağlık versın hayırlı evlât olsun bu bir cinsiyet ayrımı değil sadece tekrar çocuk yapmamak için bi tebkı sadece bende 3.kızımı duyduğumda üzüldüm eşime direk ben 4.çocuğu istemiyorum dedim ağladım sonra kızım doğdu sağlıklı sıhhatli bu sefer kız olduğuna üzüldüğüm için ağladım neden

Benimde 3 kızım var rabbim hayırlı evlat etsın takip ettiğiz haldemı kız oldu yumurta doktor
Aminn inşallah hayırlı evlat olsun hepsi. Evet takip yaparak hamile kaldım ama tutmadı🤷‍♀️ nasipte yokmuş napalim

Amaniiiin kizi nasil yapiyonuz anam galiba benim esimde hic x kromozonu yok 3du erkek oldu valla 4cuyu bi deniycem diyom bi korkuyom geri adim atiyom arastir arastir 1 sene gecti yas geciyo napacami bilemedim artik yaaaa ooooffffff

Amaniiiin kizi nasil yapiyonuz anam galiba benim esimde hic x kromozonu yok 3du erkek oldu valla 4cuyu bi deniycem diyom bi korkuyom geri adim atiyom arastir arastir 1 sene gecti yas geciyo napacami bilemedim artik yaaaa ooooffffff
Cnm iki kiizimda sık iliskiyle kaldim gerci bazende ne yaparsan yap nasibinde varsa olmuyor insallah hayirli sağlıklı bir cimcimen olur seninde 🥰🤲

Teyzeler bizim paşamız oluyormş doktor teyzemiz pipimizin resmini bile verdi kesin oğluşmuş😂😂

Eklentiler

• 57DDBAFC-2E32-46BC-9940-08B4D1F5777E.jpeg
    57DDBAFC-2E32-46BC-9940-08B4D1F5777E.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 88
X