Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar hayırlı akşamlar. Ya bugün hemşire bi arkadaş bebeğimin cinsiyetini sordu kız dedim hic duymadigim bi testten bahsetti belki siz biliyorsunuzdur bilmiyorsanız da öğrenen öğrenmeyen arkadaşlar denesin .(atmaya kiyacaginiz üzülmeyeceğiniz )bi çay bardağına idrarını yap hiç kimildatmadan bir yere bırak 24 saat sonra bak eğer berrak içinde hiç bisey yoksa erkek. Ama içinde dalgalanmalar veya renk bozukluğu varsa kız dedi bende denicem onun hem kızı hem oğulları var hepsindede tutmuş

Çin takvimine göre planliyorum ben erkek bebek olsun diye. Ayrica yumurtlama testi de yapiyorum. Mart erkek görünüyor o zaman denemek istiyorum. Olur mu acaba
Benim de mart nisan erkek gözüküyor canim 25 yaşındayım cin takvimine göre 26 yim ama bebegim var 10.5 aylik xok erken diye bekleyim diyorum bilemedim canimm :)

Benim de mart nisan erkek gözüküyor canim 25 yaşındayım cin takvimine göre 26 yim ama bebegim var 10.5 aylik xok erken diye bekleyim diyorum bilemedim canimm :)
Bebegin küçük haklısın canım ama dogana kadar da yaş farki olur yine:)
Ilkinde yumurtlama testi ya da çin takvimine baktin mi dogru cikti mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…