Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Istedi canim benim eşimin net doğum tatihlerimiz gu ay yil şeklinde birde diğer çocuktaki son adet tarihi ben onu hatirlayamadigim için doğum tarihlerine göre yapti bi sor istersen ☺

Mesaj atabilirsin

3.kızıma hamileyim
Rabbim sağlık versın hayırlı evlât olsun bu bir cinsiyet ayrımı değil sadece tekrar çocuk yapmamak için bi tebkı sadece bende 3.kızımı duyduğumda üzüldüm eşime direk ben 4.çocuğu istemiyorum dedim ağladım sonra kızım doğdu sağlıklı sıhhatli bu sefer kız olduğuna üzüldüğüm için ağladım neden
3.kızıma hamileyim
Benimde 3 kızım var rabbim hayırlı evlat etsın takip ettiğiz haldemı kız oldu yumurta doktor

Aminn inşallah hayırlı evlat olsun hepsi. Evet takip yaparak hamile kaldım ama tutmadı nasipte yokmuş napalim

Amaniiiin kizi nasil yapiyonuz anam galiba benim esimde hic x kromozonu yok 3du erkek oldu valla 4cuyu bi deniycem diyom bi korkuyom geri adim atiyom arastir arastir 1 sene gecti yas geciyo napacami bilemedim artik yaaaa ooooffffff

Amaniiiin kizi nasil yapiyonuz anam galiba benim esimde hic x kromozonu yok 3du erkek oldu valla 4cuyu bi deniycem diyom bi korkuyom geri adim atiyom arastir arastir 1 sene gecti yas geciyo napacami bilemedim artik yaaaa ooooffffff
Cnm iki kiizimda sık iliskiyle kaldim gerci bazende ne yaparsan yap nasibinde varsa olmuyor insallah hayirli sağlıklı bir cimcimen olur seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…