Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-01-31 at 16.02.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-31 at 16.02.24.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 81
Açılma mi var sanki sıvı alımına dikkat ediyorsun değilmi
en son 12.30 gibi çay içtim bitirdim kahvaltıyı fln. 13.30 da yeşil çay içtim. 14.00 de yürüyüşe çıktık. 15.40 gibi eve gelip testi yaptım. Etki etmiş midir? şimdi sadece su içip 3 saati bekleyeyim o halde.

en son 12.30 gibi çay içtim bitirdim kahvaltıyı fln. 13.30 da yeşil çay içtim. 14.00 de yürüyüşe çıktık. 15.40 gibi eve gelip testi yaptım. Etki etmiş midir? şimdi sadece su içip 3 saati bekleyeyim o halde.
Sıvı alimi ile test yapma arası az daha uzun bırakmak gerek bence yaniltabilir
Ben insanlara tarif ederken testi :
Sabah 7 de ilk idrar WC ye ikincisi sıvı almadan 11 de teste,ardından yarım su bardağı su,11-12 arası WC ye gidilebilir.saat 15.00 gibi test şeklinde..

Aşırı sıvı almışsın canım ben daha sabahtan beri üç saat arayla yarım bardak sudan başka bir şey içmiyorum 6da tekrarlıcam testi.

9:32 olanla 12 arası sıvı alımına dikkat ettiysen pik baya kısa sürmüş hemen çatlamaya mı geçmiş ben mi öyle görüyorum diğer kızlar daha iyi bilir
Ben de öyle düşünüyorum. Geçen ay 13. gün gittiğimde doktor hiç yumurta göremedi. önceki gün hemen olmuş bitmişti. bu sefer cuma günü 15 mm pazartesiye ancak çatlar dedi. pazartesi göreyim dedi. Ama o vakte yine kalmayacak gibi. Senbu akşamı değerlendirecek misin canım? Ben değerlendirsem iyi olacak gibi..

Ben de öyle düşünüyorum. Geçen ay 13. gün gittiğimde doktor hiç yumurta göremedi. önceki gün hemen olmuş bitmişti. bu sefer cuma günü 15 mm pazartesiye ancak çatlar dedi. pazartesi göreyim dedi. Ama o vakte yine kalmayacak gibi. Senbu akşamı değerlendirecek misin canım? Ben değerlendirsem iyi olacak gibi..

Ben piki göreyim inşaallah kaçırmamışsam hemen pikte deneme düşünüyorum nasipse. Sende bence hiç vakit kaybetme derim gönlünce oğlun inşaallah

Ben piki göreyim inşaallah kaçırmamışsam hemen pikte deneme düşünüyorum nasipse. Sende bence hiç vakit kaybetme derim gönlünce oğlun inşaallah
ama piki gördükten sonraki 24 -36 saat içinde oluyor diyorlar. yani çatladıktan sonra 24 saat yaşıyor yumurta o sıra değerlendirilebilir

ama piki gördükten sonraki 24 -36 saat içinde oluyor diyorlar. yani çatladıktan sonra 24 saat yaşıyor yumurta o sıra değerlendirilebilir
Evet canım ama ben tutsun diye hem pik hem silinmede düşünüyorum belki tek deneme tutmaz diye 🤷🏻‍♀️ Tabi çatlamamış bir yumurtam varsa şu an 🤦🏻‍♀️

Ben bu testlerden hiçbir şey anlamadım tam koyulaşacak diyorum yine böyle çıktı 🤦🏻‍♀️ Neyse ben geceye kadar yine 3 saat arayla devam edeyim sabahta erkenden doktora zaten 😕

Eklentiler

• 3D5E22FE-7B1B-4A67-B416-8CF3E65F6C95.jpeg
    3D5E22FE-7B1B-4A67-B416-8CF3E65F6C95.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 71
X