Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ama işte hala deneme yapmayan arkadaşlar da var ya o arkadaşları da düşünerek yazalım ozaman çünkü burdaki cogu arkadaş zaten duasını ediyor buraya bir ihtimal yöntemle şans artırmak için geliyor o ihtimali de ellerinden almayalım yöntem önemli degil diyerek

Ve şunuda eklemeden geçemicem ben 3 seneyi aşkın bir zamandır burdayım alkalisiydi asidigiydi diyetiydi testiydi fitiliydi derken 3 senedir buraya araştırıp yazıyoruz hep birlikte, testler yorumluyoruz yeri geliyor sabahlara kadar test bekliyoruz birisi cıkıpta yöntem önemli degil dedi mi bütün emekler çöp oluyor buda benim canımı sıkıyor buraya bin bir umutla gelen insanlara böyle şeyler yazmayalım bidaha ki beni bilenler de bilir denemeden sonra ilk önerdiğim,, sayfalarca buraya attıgım tek şey duadır

Aaaa pardon insanlara okadar denediğim bütün yöntemler yazmama rağmen onlara değilde bu arkadaşa morel olsun die yazdığım kısa bir mesaja hatta açıklamama rağmen mesajın o kısmını alacaklarını düşünememişim neyse sizide meşgul etmeyeyim boşuna kendimi de burada üzmeyeyim H geceler

Aslında iki tarafında niyeti o kadar temizki. Sadece mesajlara tam aktaramıyoruz duygularımızı. Boşuna birbirimizin canını sıkmayalım bence. Bende bugün doktora gittim soldan yumurtluyormuşum bu ay. Geçen ay da soldan olmuştu. Sanki sağdan olunca erkek olacaktı gibi hazırlamıştım kendimi. Ama denemeyi yapacam 1 hafta kaldı. Soldan yumurtlayıp erkek bebeğe hamile kalan var mı acaba?

Diger cocuklarından yola çıkarak anlayabilirsin bunu canım. Mesela benim kızım soldaydı bu sefer sag istedim. Bi arkadaş var kızları sagdan olmuş bu sefer soldan istiyor adını hatırlayamadım şuan görünce yazar benim diye

Canım şuan yer yok ama takipte kal cıkarsa hemen alalım seni olur mu. Allah analı babalı büyütsün inşallah bebişi de
M Maviayyy canım girebilirsin yerime

Yeni liste için bnm yerimede başka bir arkadaş girsin diğer gruba yazmıştım gerçi geç okurum diye kimseyi bekletmek istemem

Canım şuan yer yok ama takipte kal cıkarsa hemen alalım seni olur mu. Allah analı babalı büyütsün inşallah bebişi de
Dua ederken buradaki isimlerle mi ediliyor gerçek isimlerinizi veriyor musunuz bir de bu sene erkek senesi olacak gibi arkadaşlar içime doğdu.Son zamanlarda da erkek haberi almaya başladık

Senin hesaplara uymuş mu peki canım
Canım senin tekrardan pik yapma sebebi yumurtanın Yeni çatlayıp orda beklediği için öyle çıkıyor. Eskilerden elifemm vardı onun başınada gelmişti. Ama o iki deneme yapmamıştı. Hakkında hayırlısı olsun rabbim hepimize nasip etsin inşallah K Khvekokusu20 dan Allah razı olsun. Gece gündüz demeden Herkesinn testlerine yardımcı oluyor

Sizden de razı olsun Rabbim tez zamanda saglıklı hayırlı erkek evlatlar nasip etsin inşallah canım

Doğrudur canım bu ay zaten geç olgunlaştı diğer aylara göre
Elifemm dediğin arkadaş hamile kaldı mı peki cinsiyet ne oldu?
Zaten K Khvekokusu20 Hızır gibi yetişti diyorum ben de kendi kendime Allah razı olsun direk msj attı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…