Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım sen nasılsın kaç aylık oldun bende yakında gideceğim hastaneye ama hiç öğrenesin yok hergğn görğmcemler erkek rüyası görüyor ve beni arayıp söylüyor kayınpeder dahil 🙄
24.haftadatım canım 6aylık olduk şaka maka. Hayırlısı olsun herkesin hakkında böyle zamanda ağız çok olur boşver takma kimseyi.

24.haftadatım canım 6aylık olduk şaka maka. Hayırlısı olsun herkesin hakkında böyle zamanda ağız çok olur boşver takma kimseyi.
Çok şükür baya ilerlemişsin bende ilk zamanlar çok agırdı ama şimdi baya rahatım şükür herşeyi yiyorum et pek isteksiz yiyorum ama

Onuda ben çürüteyim ikinci kızımda sabahları gaaayet iyi ilken akşamları başlardı bulantım yemek yemek çok zor gelirdi 🤷‍♀️
Benim mide bulantım yok ama içim alev alev bazen afedersiniz su tarzı gibi olur ama çıkartmadım hiç sabah filan asla bi sorunum olmaz ( galiba bn havadan nem kapıyorum kız olsun diye😂😂😂)

Benim mide bulantım yok ama içim alev alev bazen afedersiniz su tarzı gibi olur ama çıkartmadım hiç sabah filan asla bi sorunum olmaz ( galiba bn havadan nem kapıyorum kız olsun diye😂😂😂)
Ay kıyamam rabbim gönlündekini versin inş kız evlat bambaşka inana benim kızım olmasa bende çok üzülür uğraşırdım işte insan olmayanı istiyor ablam da hep kıza hasret ama onunda kızı olmadı bi türlü hayat öyle işte rabbim ne uygun görmüşse ki çok şükür evlat sahibiyiz

X