Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Heves yok malesef canim. Benim de kucukten kalanlar cok fazla. Dogru duzgun bisey almadim ama eminim dogdugunda hepsi gececek
İnşallah canım önümüzde uzun günler var daha bi an önce bu duygudan kurtulalım. Şahsen benim son hamileliğim nasipse ama bu düşüncelerle hiç bişey anlamadım. Bu gün doktora iki kez girdik bacaklarını açmadı bi de kordon varmış. Kalbim yerinden çıkacak gibi nasıl dua ediyorum yani devamlı stres devamlı düşünce hali çok yordu beni

Aynen canım kesinlikle öyle. Ama sanki bir kızı bir oğlu olanlar dünyanın en şanslı insanları gibi gözümde sanki hep içimde ukte kalacakmış gibi. Aslında biz de iki kız kardeşiz. Çok memnunuz bu durumdan. Ailemize çok düşkünüz. Benim kızlarımında yaşları çok yakın olacak hem kardeş hem arkadaş gibi olacaklar her şeyi paylaşırlar diyorum eşim çok mutlu hatta ama benim içim buruk yine de

2 kiz yada 2 erkek cok guzel kizlar hic uzulmeyin. Oyle guzel arkadas oluyorlar ki, baska arkadasa ihtiyaci kalmiyor inanin. Ikinci kizimda hic aklimdan bile gecmedi erkek olsun diye. Hep icimde kiz istedim,
Ben de düşününce çok güzel yaşları yakın hem kardeş hem arkadaş gibi olurlar diyorum. Ama hem kızı hem oğlu olanlara da imreniyorum. Şahsen kesinlikle bir kızım olması hep hayalimdi. 2. De erkek olursa tadından yenmezdi ama nasip değilmiş

2 kızım var canım
Allah bağışlasın canım. Sana tek tavsiyem kendince tabi ki doğru olduğunu düşündüğün şeyleri yap ama 3. Kız olabilir düşüncesini hiç unutma. Sanırım ben kaptırdım bi ara. Sonra kese nub kız denilince ilk üzüntümü yaşadım şimdi çok üzülmüyorum kendimi alıştırmıştım ama yine de içim buruk o Ümit varmış içimde yani

Hayirlisi canim ilerde belki oda olur simdiden bilemeyiz. Allah hepsini hayirli evlat etsin. Su dakikadan sonra duamiz o yonde

Seni okdr iyi anlıyorum ki bende o psklolojideyim her ikiside olanlar çok nasipli gibi gözümde, biz çok kafaya takarak ters tepki yaptık bu konuda ne kdr gamsız olan varsa her ikiside oldu Bizde üç kız kardeşiz gayet memnunuz ama ben kendime kızıyorum nedir bu kdr kendini doldurup kesinmiş gözüyle kapılmak diye, halbuki eşimin ailesinde hiç kız yok bir bizde var onlarda bize imreniyor Ama derdim elimde olsa iki kız bir erkek olsun isterdim derdim nasip bakalım Rabbim bilir artık elimdeymiş kafasıyla hareket etmicem sonra Rabbim hikmetini hatırlatıyor

O fikir sonradan değişebiliyor canım ya. Ben küçük kızımda çok uğraştım, tutmayınca birdaha çocuk yapmayacam, yaparsam da yöntem denemeyecem dedim. Ama o dönem gelince en azından ijtimal arttıralım diye düşünüyor insan. Tek farkı, artık biliyorum ki, tutmayadabilir.kendimi ona da hazırlıyorum. Hoş geçen ay tutmadı, bu ay iyice saldık ama, en azından zamanlama tutsun, sonrası nasip kısmet diyoruz. Her işte bir hayır vardır. Benim evim mezarlığa yakın, hergün 2-3 cenaze geçiyor koronadan. Böyle düşününce herşey boş geliyor. Allah sağlık versin hepimize.

O fikir sonradan değişebiliyor canım ya. Ben küçük kızımda çok uğraştım, tutmayınca birdaha çocuk yapmayacam, yaparsam da yöntem denemeyecem dedim. Ama o dönem gelince en azından ijtimal arttıralım diye düşünüyor insan. Tek farkı, artık biliyorum ki, tutmayadabilir.kendimi ona da hazırlıyorum. Hoş geçen ay tutmadı, bu ay iyice saldık ama, en azından zamanlama tutsun, sonrası nasip kısmet diyoruz. Her işte bir hayır vardır. Benim evim mezarlığa yakın, hergün 2-3 cenaze geçiyor koronadan. Böyle düşününce herşey boş geliyor. Allah sağlık versin hepimize.

2 kiz yada 2 erkek cok guzel kizlar hic uzulmeyin. Oyle guzel arkadas oluyorlar ki, baska arkadasa ihtiyaci kalmiyor inanin. Ikinci kizimda hic aklimdan bile gecmedi erkek olsun diye. Hep icimde kiz istedim,
Aynen öyle canım bende kızıma kız kardeş hep olsun istedim Allahım biliyor içimi zaten ta küçüklükten hayalim 2kız 1 erkek çocuk şükür ki Rabbim kızlarımı verdi bazen oturup ikisini izliyorum her saniye şükrediyorum Allahıma bu yavruları bana nasip etti diye aklıma zerre erkek gelmiyor Allahıma bin şükür ki eşimde de erkek baskısı yok şimdi bile bana kızıyor ben üzülüyorum hamile kalamadım vs diye sen niye bu kadar strese giriyorsun gören de hiç çocuğun yok sanacak diyor aşırı rahat yöntem vs deneme bile gerek yok bırak Allah ne dilerse onu verecek zaten diyor. Yaklaşık 5 aydır takip yapıyorum iyi kötü yum çat vs hepsini çözdüm kendimde geçen ay ultra pikten sonra ki ilk açılmada deneme oldu ultra pik 21.30 da deneme 23.30 da düşünün bu kadar yakınken tutmadı Ya Nasip dedik, bu ay yum gecikti beklediğimden 1 hafta sonra oldu biz eşimle perhiz yaptık perhiz 1 hafta oldu tam bozduk yum gelmedi diye ertesi gün yum oldu her zaman ilk pikten yaklaşık 12 saat sonra ultra pik görüyorken benim ilk pik ultra pik çıktı ve 2 3 saate açıldı oysa ki eşimde evdeydi işe gitmemişti birde geçmiş aylara güvenerek adama hadi git sen daha ultra pik olacak dedim 10 da işe gönderdim öğlen 1 de test silinmeye geçti ve deneme olmadı bile yine Ya Nasip dedik kapattık. Biliyorum ki nasibimde olan benim için en hayırlısı bu aydan sonra daha da çok inandım ki biz isteyince değil Allah isteyip nasip edince oluyor herşey

Amin canim gonlune gore olsun insallah seninde.
Ama benim artik cocuk dusunecek ne vucudum kaldi ne psikolojim, 30 hafta oldu halen bulantilarla geciyor ustune bi de agri sanci basladi. Psikolojim zaten yerle bir. Allah verir basim gozum ustune tabi ama kendi istegimle yapmam imkansiz artik, sizlere nasip olsun insallah

Evet canim gonlunuzde ki nasibinize yazilmis olsun insallah, bol dua tam tevekkul

Bana nubcular herkes erkek demişti gören erkek diyordu o kadar kaptırdım ki kendimi doktor kız diyince ben şok inanamadım detaylıya kdr deyaylıda uzun uzun gördüm inandım ama şu var iki oğlum olsa daha çok üzülürdüm ilk kızım olsun istemiştim Şükür Rabbim aratmadı kızı erkeği yok aslında Nefsimiz işte

Haklısın canım insanın içinde umut oluyor bunu dilimizle itiraf edemesekte gönlümüz den geçiyor ama teslimiyet çok önemli biliyorum ki bu benim de başıma gelse Rabbim gönlümüzü de razı kılacak şimdi hevesin yok çok doğal sakın kızma kendine insanız çünkü bol dua et ki Rabbim ömrüne nasip ettiğini gönlüne de nasip etsin inşallah

Ay valla benimde hayalim hep iki kız bir erkekti ama ben 3. Çocuk düşünmüyorum canım. Allah isteyene nasip etsin. Bi an önce de içimize heves versin kızlarımıza haksızlık yapmayalım

Aynen canım kesinlikle ben de hep kızım olmasını isterdim ama bir de oğlan olaydı iyiydi. Bana nub kese erkek dense sanırım daha çok üzülürdüm ister istemez kaptırıyor insan kendini ben ilk yıkımı kız denilince yaşadım su an çok üzülmüyorum minik bi burukluk var o da 16. Haftaya kadar kız fikrini kabullenmiş olmamdan

Canım hayırlı olsun, sağlıkla doğsun inşaAllah
Her zaman hesapta ki değil nasipteki olur bizler ne yaparsak yapalım.
Allah ne verirse hayırlısindan, sağlıklısından versin önemli olan budur.
Aynen öyle çok teşekkür ederim sağlıklı bir bebek çok şükür inşallah hayırlı da olur

Ben 23 haftalikken ilk bebegimi kaybetmistim oglumu.. o gunden beri hep oglum olsun istedim. Sonra sukurler olsunki 2 tane saglikli kizim oldu tabiki icten ice ikisinden birisinin oglan olmasini istedim bekledim... suan iyiki varlar sukur ediyorum Sonra tekrar hamile kaldim ve 17 haftalikken kizimi kaybettim,. Sonra tekrar hamile kaldim 17 haftalikken oglumu kaybettim yani nasip olmayinca olmuyor iste suan tekrar hamileyim tek dileyim saglikla kucagima alabilmem cunku hem kiz hem erkek kaybettim ikisinin acisida ayniydu sonucta EVLAT. Bu bebegimide icten ice acaba erkekmi dediigm gunler oluyor ama
Boyle duusnmek istemiyorum artik ne verirse Rabbim ona kabulum

Seninki daha acı olmuş cnm Rabbim sağlıkla gönlünden geçeni nasip etsin inşallah ah o nefsimiz olmasa, malesef o etkiliyor ilk gebelikte ne güzel hiç farketmiyor ama 2.de herkeste bir beklenti oluyor o kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…