Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Seninki daha acı olmuş cnm Rabbim sağlıkla gönlünden geçeni nasip etsin inşallah ah o nefsimiz olmasa, malesef o etkiliyor ilk gebelikte ne güzel hiç farketmiyor ama 2.de herkeste bir beklenti oluyor o kesin 🙏🏻
Oyle cnm malesef 3 tane cennetkuslarim var ❤️ Aynen oyle hep nefsimiz... esim cok rahat hic demez erkek olsun kiz olsun ne gelirse gelsin benim evladim der. Ama iste ben oyle degildim ama bu kayiplarimdan dolayi anladimki EVLat acisi ikisindede ayni.. o nedenle ne verirse Rabbim hayirlisini sagliklisini versin❤️

Ben 5 kız annesi olarak duygu konusunda hepinizden tecrübeliyim. 4. Kızımdada 5.de de kız olduklarını öğrendiğimde üzüldüm. Ama inanın doğduktan sonra o kadar seviniyorsunuz ki. Şuan her gün şükrediyorum iyiki olmuşlar diyorum. Tabiki istiyorum oğlum olmasını da ama nasip. Herşeyde vardır bir hayır. Hayırlı sağlıklı olsunlar gerisi boş. Allah herkesin gönlündekini hayırlısıyla nasip eder inşallah.

Ben 5 kız annesi olarak duygu konusunda hepinizden tecrübeliyim. 4. Kızımdada 5.de de kız olduklarını öğrendiğimde üzüldüm. Ama inanın doğduktan sonra o kadar seviniyorsunuz ki. Şuan her gün şükrediyorum iyiki olmuşlar diyorum. Tabiki istiyorum oğlum olmasını da ama nasip. Herşeyde vardır bir hayır. Hayırlı sağlıklı olsunlar gerisi boş. Allah herkesin gönlündekini hayırlısıyla nasip eder inşallah.
Maşallah ne kadar cesaretisiniz. 5 tane çocuk zor olmuyor mu 🙈 ben 2. Ye bile zor karar verdim 3. Hayal gibi bişey benim için.

Canım sana da Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir erkek evlat nasip etsin inşallah 🤲🏻💙

Maşallah ne kadar cesaretisiniz. 5 tane çocuk zor olmuyor mu 🙈 ben 2. Ye bile zor karar verdim 3. Hayal gibi bişey benim için.
Çok zor ama büyüyorlar iste. Bide benim eşim asla yardımcı olmaz hiçbir konuda. Herşeyi tek başıma yaparım . Ailemde yanımda değil. Allah yardım ediyor.

Büyüyünce daha güzel olacaklardır. Allah gönlündeki erkek evladı da hayırlısıyla nasip etsin 🙏🏻

Aynen canım kesinlikle ben de hep kızım olmasını isterdim ama bir de oğlan olaydı iyiydi. Bana nub kese erkek dense sanırım daha çok üzülürdüm ister istemez kaptırıyor insan kendini ben ilk yıkımı kız denilince yaşadım su an çok üzülmüyorum minik bi burukluk var o da 16. Haftaya kadar kız fikrini kabullenmiş olmamdan
Canım kese usg si varmı yollayabilirmsn

Aynen canım kesinlikle ben de hep kızım olmasını isterdim ama bir de oğlan olaydı iyiydi. Bana nub kese erkek dense sanırım daha çok üzülürdüm ister istemez kaptırıyor insan kendini ben ilk yıkımı kız denilince yaşadım su an çok üzülmüyorum minik bi burukluk var o da 16. Haftaya kadar kız fikrini kabullenmiş olmam
Senide görünce bütün ümitlerim yıkıldı iki kız çok ta sorun olmuyor hatta aslında baya baya güzle bi duygu ama üçüncü çok zor oluyor yani dördüncüyü ne düşünecek halin ne de mecalin oluyor ama öyle bir çevreye sahibim ki Buda kız olursa sanki hiç çocuğum yok muamelesi yapılacak ve erkek olana kadar ki oda artık çok çok zor 🙄🥺🥵

Senide görünce bütün ümitlerim yıkıldı iki kız çok ta sorun olmuyor hatta aslında baya baya güzle bi duygu ama üçüncü çok zor oluyor yani dördüncüyü ne düşünecek halin ne de mecalin oluyor ama öyle bir çevreye sahibim ki Buda kız olursa sanki hiç çocuğum yok muamelesi yapılacak ve erkek olana kadar ki oda artık çok çok zor 🙄🥺🥵
Kactane kiziniz var ?

X