Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnşallah kuzum şimdi e nabızdan diğer kızların ilk kan tahlillerini buldum, 2.kızım sat'tn tam 50 gün sonra ilk kanda değer 19.39 çıkmış beta, bugünkinde tam sat'tan sonraki 40.cı gün bugün 17 çıkmış, bence bende olğan bişey değerde bi sıkıntı yokta kanama bozdu işi ama yine kafam takılıyor knda en ufk bi pıhtı yok tertemiz kan 🙄 Bakalım cuma günü inşallah 🥰 hayırlısı olsun dediğim gibi beterin beteri var en azından kalbi daha atmamıştı 😌 Olsa elbet iyiydi ama olmdıysada nasip önümüzdeki maçlara 🤭🤭🤭
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah Rabbim bizim için en hayırlısını veriyor emin ol 🤲🏻☝🏻 hep böyle pozitif ol 😘🌺

Benim karından sağ da erkek senin solda inşallah erkektir bu teori tutmuyor benim ki kız olmalıydı ama erkek işte nasip canım Allah yazmış gönlündeki nasip olsun inşallah
Canım o plasentaya göre yorumlanıyor. Bebeğin duruş yerine göre değil. Benimki de sağdaydı bebişim

Ne kadar güzel anlatmışsın gülümseyerek okudum inan ki yazdıklarını paşanı kucağında göresin inşallah. Ben de hiçbirşey yapmadım sabahında yıllar önce gördüğüm dedenin türbesine gittim dua ettim. Gecesi tek ilişki ile hamile kaldım bakalım 3kızım oldupu için bu da bana kız gibi geliyor ama hayırlı ve sağlıklı evlat olsun tek duam bu. Cinsiyet 2.planda ama elbet gönül bir paşadan yana. Rabbim ne sınduysa o da benim canımın parçası asla kızdı erkekti diye ayırt etmem.
Allah aşkına söyleyin o türbe nerde 🙏🏻🙏🏻🥺

Canım değere takılmıyorum ben 2.kızımda adetimden 2 hafta sonra ilk kan testimde 19 çıkmıştı hatta gelişmiyor ilaçla düşürelim falan filan demişlerdi başka doktora gittiğimde bekleyelim dedi bekledik oldu sağlıklı doğdu büyüdü 😌 ben kanamamda var diye düşük olduğunu düşünüyorum sadece
Canım üzülme vardır bunda da bir hayır. Sağlıklı hayırlısıysa seninle olsun değilse zaten yapacak bir şey yok

Canım bu öyle bilindik bir türbe değil bebek için gidilen bir yer değil yani sadece rüyamda gördüm orayı ziayert ettim ama her rüyaya inanmamak gerekiyormuş
Aman söyleme ya birine bi faydan olursa yanlışlıkla, ya anladık çocuk türbesi değil ama gitmek istiyoruz belli ki öğrenelim kimmiş o mübarek diyoruz bu kadar yalvartılmaz ki insan ya
Madem söylemeyeceksin niye yazıyorsun türbe diye

Aman söyleme ya birine bi faydan olursa yanlışlıkla, ya anladık çocuk türbesi değil ama gitmek istiyoruz belli ki öğrenelim kimmiş o mübarek diyoruz bu kadar yalvartılmaz ki insan ya
Belki tanıdıklarım var ifşa etmek istemiyirom veririm vermem seni ilgilendirmez. Bitmediniz gitti ya. Gerçekten seviyemi bozmak istemiyorum ama sizin gibi saçma sapan tripler atanı görünce hele ki üstüme laf gelince sinirleniyorum. Yazmayacağımo nerden çıkardın özeline baktım sana mesaj atılmıyor ben snein bayan olduğundan bile şüpheliyim. Vermiyorum ismini cismini sanane benim rüyamdan türbeden.laflarına da dikkat et.

Kızlar 6+2 vajinal görüntü. Yalnız hastane ismi düzken ultrason görüntüsü ters görünüyor.
2. Son fotoda kağıdı ters çevirince ultrason görüntüsü düzeliyor. Öyle ki bebeğin başı belli oluyor. Yorumlarmısınız 😊 cinsiyet nedir sizce

Eklentiler

• 73072F29-7740-4D60-8AD8-C5184900F5A2.jpeg
    73072F29-7740-4D60-8AD8-C5184900F5A2.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 48
  • 5400A741-91E0-48E1-AB0D-E6B4F589518D.jpeg
    5400A741-91E0-48E1-AB0D-E6B4F589518D.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 41
Söylemek zorunda değil. Üslubunuzda hiç hoş değil. Burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.

X