Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım, canını sıkmak istemem ama, benim adet günümdü dün, 18 e düşük dedi doktorum. Sanki seninki daha yüksek olmalıydı🧐. İnşallah tutunur bebeğin, düşerse de üzülme, sağlıksızsa düşüyormuş.
Canım değere takılmıyorum ben 2.kızımda adetimden 2 hafta sonra ilk kan testimde 19 çıkmıştı hatta gelişmiyor ilaçla düşürelim falan filan demişlerdi başka doktora gittiğimde bekleyelim dedi bekledik oldu sağlıklı doğdu büyüdü 😌 ben kanamamda var diye düşük olduğunu düşünüyorum sadece

Canım değere takılmıyorum ben 2.kızımda adetimden 2 hafta sonra ilk kan testimde 19 çıkmıştı hatta gelişmiyor ilaçla düşürelim falan filan demişlerdi başka doktora gittiğimde bekleyelim dedi bekledik oldu sağlıklı doğdu büyüdü 😌 ben kanamamda var diye düşük olduğunu düşünüyorum sadece
Kanaman çok mu? Değilse tutunur ozaman İnşallah. İlaç filan verdi mi?

Kızlar beta hcg 17 çıktı , düşük geldi doktora büyük ihtimal düşük yapıyosun dedi cuma sabahı tekrar gelicem değerde yükselme varsa sıkıntı yok aynıysa yada düşüş varsa düşük 🤲
Canım çok geçmiş olsun, umarım bebeğin seninledir.
Hakkında hayırlısı olsun inşaAllah

Aslında en güzeli adet günü geçtikten sonra varsa gebeliği bir hafta sonra öğrenmek, çünkü sonra bebek tam tutunmadığı için düşüklerle sonuçlanıyor ve biz erken gebeliği öğrendiğimiz için bu tür kötü durumlara çok özülüyoruz.
Ahhh bir sabredebilsek...

Ya kızlar vaka sayıları nasıl yükselmiş ya bu zamanda birde hamileyiz valla çok korkmaya başladım evden çıkmasan da olmaz sonuçta eşim hep dışarda 😒

Canım bu ay deneme yapıcaktın keşke bu ayda yapsaymışsın kürü. Ben hiç bırakmamıştım. Ya gelişmedi yumurtan yada geç olacak hakkında hayırlısı olsun🌸
Canım bilseydim böyle olacağını yapardım bende kaç aydır yaptım bu ay da bırakıyım dedim hayırlısı olsun inşallah artık ne deyim 😔 Dr a gideceğim bu hafta

Kızlar beta hcg 17 çıktı , düşük geldi doktora büyük ihtimal düşük yapıyosun dedi cuma sabahı tekrar gelicem değerde yükselme varsa sıkıntı yok aynıysa yada düşüş varsa düşük 🤲
Canımmmmm üzme kendini herşeyde bi hayr vardır bak unutma bunu olur mu 🙏🏻 içini ferah tut inşallah sıkı sıkı tutunur bebeğin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Canımmmmm üzme kendini herşeyde bi hayr vardır bak unutma bunu olur mu 🙏🏻 içini ferah tut inşallah sıkı sıkı tutunur bebeğin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşallah kuzum şimdi e nabızdan diğer kızların ilk kan tahlillerini buldum, 2.kızım sat'tn tam 50 gün sonra ilk kanda değer 19.39 çıkmış beta, bugünkinde tam sat'tan sonraki 40.cı gün bugün 17 çıkmış, bence bende olğan bişey değerde bi sıkıntı yokta kanama bozdu işi ama yine kafam takılıyor knda en ufk bi pıhtı yok tertemiz kan 🙄 Bakalım cuma günü inşallah 🥰 hayırlısı olsun dediğim gibi beterin beteri var en azından kalbi daha atmamıştı 😌 Olsa elbet iyiydi ama olmdıysada nasip önümüzdeki maçlara 🤭🤭🤭

Ya kızlar vaka sayıları nasıl yükselmiş ya bu zamanda birde hamileyiz valla çok korkmaya başladım evden çıkmasan da olmaz sonuçta eşim hep dışarda 😒
O yüzden Türkiye 5 listeden aşağı inmiyor işte asıl sayıları verdiler sonunda Allah sonumuzu hayr etsin arkadaşım

Merhaba kızlar. Diyeti ve karbonatlı su içmeyi sürdürmek ne kadar zor. Ekimde dikkat ettim. Kasım başında rahatsızlandım ne diyet kaldı ne alkali su. Aralık sonu ilk denemeyi yapacam ama içim hiç rahat değil. Daha fazla da ertelemek istemiyorum. Hemen tutmayabilir diye. Ne yapayım sizce?

Merhaba kızlar. Diyeti ve karbonatlı su içmeyi sürdürmek ne kadar zor. Ekimde dikkat ettim. Kasım başında rahatsızlandım ne diyet kaldı ne alkali su. Aralık sonu ilk denemeyi yapacam ama içim hiç rahat değil. Daha fazla da ertelemek istemiyorum. Hemen tutmayabilir diye. Ne yapayım sizce?
Canım ne yaparsan yap nasipten ötesi olmuyor emin ol başka açıklaması yok Dua et bol bol hayırlısı için benim görüşüm bu

Arkadaşlar benim sat 2 Kasım'da vücudum da bazı değişiklikler hissettim bekleyemedim test yaptım negatif çıktı biraz üzüldüm sanki
Üzülme. Bende bata 5 gün varken test yaptım negatif çıktı 3 gün varken yaptım çok hafif silik çıktı. Sabırsız olmak bu süreçte insanı çok zorluyor gerçekten anlıyorum seni. Kendimi meşgul etmeye çalış. Birlikteliğin üzerinden 11-12 gün geçmeden çıkmıyor kesinlikle

X