Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Böyle durumlara erken düşük diyoruz dedi. Çok sık olur. Perşembe gel kontrol edelim dedi. Hiç test yapmadan adet olsam, bu kadar etkilenmezdim. Her işte bir hayır vardır. Sen ne yaptın?
Gecmis olsun cnm Expresso Expresso rabbim hayirli sağlıkli evlat nasip etsin seninle yum tarihimiz ayniydi ama ben bu ay denenem yapmadimm bos gebelik gecirdigim icin hep korku oluyor acaba yine ayni olurmu diye benim denemem aralik yada ocak ayina kaldi hayirlisi bakalim nasip olmayinca olmuyor

Kızlar beta hcg 17 çıktı , düşük geldi doktora büyük ihtimal düşük yapıyosun dedi cuma sabahı tekrar gelicem değerde yükselme varsa sıkıntı yok aynıysa yada düşüş varsa düşük 🤲
Cnm yeni hamile oldugun icin beta hcg düşük cikmistir insallah bebegin seninledir

Böyle durumlara erken düşük diyoruz dedi. Çok sık olur. Perşembe gel kontrol edelim dedi. Hiç test yapmadan adet olsam, bu kadar etkilenmezdim. Her işte bir hayır vardır. Sen ne yaptın?
Canım hakkında hayırlısı olacak canını sıkma. Bu ay olmazsa gelecek ay olur en hayırlı zamanda gönlündeki olacak Rabbim in izniyle. Sen gönlünü ferah tut🌼

İnciri nerdeyse 5 aydır yiyorum her sabah aç karnına zeytinyağında 1 tane birde adet bittiği gün 5 günlük kürünü yapıyordum havuçlar birlikte adetimi öne çekti ben neredeyse 45 50 güne anca oluyordum 30 35 güne indirdi bende hergün düzenli yedim Eylül ayında da iki tarafta ağrı oldu yine böyle düzensizlik oldu testte bu ay da aynı şey oldu ama bu ay kürünü yapmadım sadece 1 tane yedim sanırım istemesem de Dr yolu göründü bana ne zaman gitsem daha iyi olur acaba adet gelince mi bu sıralar mı gitsem sence?
Canım bu ay deneme yapıcaktın keşke bu ayda yapsaymışsın kürü. Ben hiç bırakmamıştım. Ya gelişmedi yumurtan yada geç olacak hakkında hayırlısı olsun🌸

Kızlar bu sabah kanamayla uyandım 🥺 İlk kızımda ilk 3 ay kanama olmuştum o yüzden korkmuyorum kanama olunca ama bunu daha kalp atışını duymadımya tedirgin oldum tine doktora gidicem birazdan inşallah bişey olmamıitır 🤲
Kuzum nazaramı geldin sen ya😥 inşaallah bir sorun yoktur ama değer çok düşuk gibi geldi bana. Her şeyde vardır bir hayır sakın üzme kendini❤ doktordan iyi haberlerle dönersin inşaallah 🤲

sizin ultrason fotoğrafını çok merak ettim doğrusu :) (nub teorisi kesin doğru çıkmıyor yazmışsınız) 17. haftamdayım ve daha cinsiyet öğrenemedim , sağlıklı olmasına şükrediyorum ama insan merak etmeden duramıyor
Tek tutmayan ben degilim ki 🙂 burdan ayri instagramda falan da erkek dediler tutmadi nasip, sizin de gonlunuzdeki olsun insallah

Kızlar beta hcg 17 çıktı , düşük geldi doktora büyük ihtimal düşük yapıyosun dedi cuma sabahı tekrar gelicem değerde yükselme varsa sıkıntı yok aynıysa yada düşüş varsa düşük 🤲
Canım, canını sıkmak istemem ama, benim adet günümdü dün, 18 e düşük dedi doktorum. Sanki seninki daha yüksek olmalıydı🧐. İnşallah tutunur bebeğin, düşerse de üzülme, sağlıksızsa düşüyormuş.

Gecmis olsun cnm Expresso Expresso rabbim hayirli sağlıkli evlat nasip etsin seninle yum tarihimiz ayniydi ama ben bu ay denenem yapmadimm bos gebelik gecirdigim icin hep korku oluyor acaba yine ayni olurmu diye benim denemem aralik yada ocak ayina kaldi hayirlisi bakalim nasip olmayinca olmuyor
Seni çok iyi anlıyorum. Benim ilk defa başıma geldi ama bu ay çift çizgi görsemde kalp atışına kadar rahatlamam artık herhalde. Sen de bu ay dene. Kaderde ne varsa, nasip kısmet

X