Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Aynı doktor kız demiş ki kesinlikle kız arkadaşım eminmişiz demiş bukadar tecrübeye göre evet demiş sonra erkek olduğunu görünce oda şaşırmış sonra bu arkaşdşım kendiyle beraber hamile olan arkadaşına benim doktoruma gel beraber sende muayene ol demiş(onada kız demişlerdi başka doktor )belki yanılmıştır di edpktpr bi bakmış cinsiyeti bırak bu bebekte büyük bir tümör var demişti boğaznda kız mahv olmuştı doktor doktor gezdi herkes tümör var deyince kız mahv oldı üçüncü kızdı sonra bi doğdu bebek sağlam sadece dudağında ufak bi kan beni 🤷🏻‍♀️Ondan sonra kız dedi ben tövbe ettim kız erkek asla fark etmez DİE gerçi geçen gördüm bebek düşünüyor acaba erkek için ne yapmak lazımd iyotsuz bana 😂

Onu sormayı unuttum ya senin kaçıncı hafta erkek 👨

maalesef alttan muayene hep hemde hiç karından bakmadılar
Benim 12+4te erkeğe benziyor parlaklık var dedi ertesi hafta başka doktor kıza benziyor ama net değil dedi 17+3 te profesöre gittim kız gibi yüksek ihtimal kolay kolay yanılmam dedi ertesi gün şehir hastanesinde ilk erkek diyen doktora gittim o da kız dedi kesin mi dedim usgde hiçbirşey keisn değildir ama tekrar bakmamı gerektirmeyevek kadar eminim dedi böyle bizim hikayemiz 🎀🎀🎀

Bende kaç ay oldu bebiş tutmadı. Doktora gittim yumurtalıklarım sağlıklı gebe olmama engel bişey yokmuş . Eşime takviyelere başladık. Bende teste takılmayacam artık. Dua edecem hayırlısıysa Rabbim verir inş

Bende kaç ay oldu bebiş tutmadı. Doktora gittim yumurtalıklarım sağlıklı gebe olmama engel bişey yokmuş . Eşime takviyelere başladık. Bende teste takılmayacam artık. Dua edecem hayırlısıysa Rabbim verir inş
İnşAllah biran önce evvelin karnında sonra kucağında gör çok amin 🙏🙏🙏🤲🤲🤲

Sağol canım inşallah. Bakalım yarn bir sürpriz olsa keşke

X