Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Çok şükür canım Allah evlatlarımızla sınamasın kader arkadaşım 🙈 napakkk demekki bizden erkek olmuyor 😅😅
Çok şükür canım Allah evlatlarımızla sınamasın kader arkadaşım 🙈 napakkk demekki bizden erkek olmuyor 😅😅
Aynen canım biz beceremiyoruz bu oğlan işini muhteşem kızlarla yola devam edek canım. Ben +1farkla öndeyim ama senden. Sen de yetiş bana.

Bana da ikra meyra erkek dedi kese ye göre ama hepsi hikaye kandırmaca yapıyoruz artık düşünmeyeceğim hamile olduğumu diyorum ama nitekim beş dakika sonra kendimi burada buluyorum dün gece kaktım dua ettim özellikle hepiniz içinde söyledim rabbim dualarınızı kabul etsin gönlünüzdekini versin inş

Aynen canım biz beceremiyoruz bu oğlan işini muhteşem kızlarla yola devam edek canım. Ben +1farkla öndeyim ama senden. Sen de yetiş bana.
Canım dün bi arkadaşımı gördüm uzun zamandır görüşmemiştik 4 kızı vardı hamileymiş erkekmiş bu nasıl sevindim inan demekki bir umut hep oluyor ya

Kız inşallah bir mucize olur ikimizin de keltoş oğlu olur. Benim diğer hamilelikleirme göre çok fark var. Bir de benim usg fotom tersmiş doktor bakarken de testi demekki acaba ters olduğunda organını görmüş mü ki. Kafamda deli sorular. Biri benim cimdirsin uyan artık kendine gel kızın oluyor işte gerçek bu inan artık desin. 😔
Doğana kadar umut var canım inan ki doğum da gerçeği görene kadar inanmicaz

Sayfalar bayağı ilerlemiş. Böyle kalabalık ne güzel🥰. Bence de üçünüz de tekrar deneyeceksiniz. Ama hamileyken ki fikirlerle doğumdan sonraki farklı oluyor. Ben 2. Kızımda hamileyken, doğurunca hemen 3. Yü yapacam, kaza derim diyordum🙈. Doğduktan sonra tamamen vazgeçtim, eşimin beni 3. Ye ikna etmesi 5 yıl sürdü😌. D dilek062 bakarsın ayrıntılıda farklı çıkar. 🙏🏻. @mely15 stres yapma bence cinsiyeti. 3 erkek havalı cidden. Hem stresli hamilelikten doğan çocuklar huysuz oluyormuş. Allah sana da kız evlat nasip etsin🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İnşAllah canım ama ben o şanslı kişilerden değilim maalesef 😔 😔 😔 kız benimki her ne kadar erkek hissetsem de kız. 3doktor da mı yanılcak bacım veya pipisi nokta kadar mı ki 17+4te görülmeyecek millet bir bacak arası fotosu koyıyo maşallah ben buradayım diyo. Bizim yok öyle bir foto da yok olsa verirdi doktor aha pipi diye🤪

Canım dün bi arkadaşımı gördüm uzun zamandır görüşmemiştik 4 kızı vardı hamileymiş erkekmiş bu nasıl sevindim inan demekki bir umut hep oluyor ya
Ayy kuzum sağlıkla doğursun inşallah sorsaydın kız nasıl yaptın diye 😅bir de ben çalışıyorum 5çocuk çevre çok yadırgar valla buna bile ağzı açık kaldı tanıdıkların. 😅

Kızlar acıkınca nasıl titriyorum ya sizde de oluyor mu mide bulantılarım tiksinmelerim hepsi bitti şükür 💃🏻Şimdi böyle girersem ama baya kilo alcagım
Ben acıkmıyorum canım ac geziyorum hiç titreme olmadı 😮 bulantı olmasında kilo al boşver verirsin kilo dediğin nedir

Ayy kuzum sağlıkla doğursun inşallah sorsaydın kız nasıl yaptın diye 😅bir de ben çalışıyorum 5çocuk çevre çok yadırgar valla buna bile ağzı açık kaldı tanıdıkların. 😅
Soracaktım inan nasıl yaptın DİE 😂utandım amaaaan boşver çevreyi ne bakıyorsun sen yap yanlışlık oldu de

Bana da ikra meyra erkek dedi kese ye göre ama hepsi hikaye kandırmaca yapıyoruz artık düşünmeyeceğim hamile olduğumu diyorum ama nitekim beş dakika sonra kendimi burada buluyorum dün gece kaktım dua ettim özellikle hepiniz içinde söyledim rabbim dualarınızı kabul etsin gönlünüzdekini versin inş
Beni de her sabah namazı ya karnimda ki bebek hareketleriyle yada küçük kızım tam ezan okunurken mutlaka uyandiriyor, ezan okunurken her gece ama her gece Allahim bu bebek erkek olsun adı Muhammed olsun diye gerçeği bile bile gözlerim uykuda dua ediyorum, gerçek belli olsada insan nefsine hakim olamiyor

Doğana kadar umut var canım inan ki doğum da gerçeği görene kadar inanmicaz
Ya ikinci kızımda doktorlar sordu bellimi cinsiyet bileklik felan takmak için ben içimden erkek diyorum ama sürpriz bebek dedim😂😂😂sonra doğdu inan hiç umrumda olmadı göğsüme koydukları an nasıl bi ir mutluluk tabi gereksiz insanların söylemleri başlayınca üzüntüm başladı 😢

Ya ikinci kızımda doktorlar sordu bellimi cinsiyet bileklik felan takmak için ben içimden erkek diyorum ama sürpriz bebek dedim😂😂😂sonra doğdu inan hiç umrumda olmadı göğsüme koydukları an nasıl bi ir mutluluk tabi gereksiz insanların söylemleri başlayınca üzüntüm başladı 😢
Inşallah bunda erkek olur da hem o dili kopasica çevrenin çenesi kesilir hem de muradına erersin insallahhh

Beni de her sabah namazı ya karnimda ki bebek hareketleriyle yada küçük kızım tam ezan okunurken mutlaka uyandiriyor, ezan okunurken her gece ama her gece Allahim bu bebek erkek olsun adı Muhammed olsun diye gerçeği bile bile gözlerim uykuda dua ediyorum, gerçek belli olsada insan nefsine hakim olamiyor
Sağlıklı sıhhatli Salih bir erkek evlat demeyi sakın unutma ablam hep erkek olsun DİE dua etti hep unuttum sağlıklı sıhhatli demeyi dedi bebek down sendromu doğdu o gün ki yaşadığımız üzüntüyü anlatmak imkansız 😢sonra 9 ay bebek yaşadı ve vefat etti ablam ondan sonra artık erkek istemiyorum üçüncüde kız olsun diyor 😢banada erkek istiyorum DİE kızıyor beni görmedin mi neler yaşadım DİE işte bizde insanoğlu unutuyoruz maalesef

Sağlıklı sıhhatli Salih bir erkek evlat demeyi sakın unutma ablam hep erkek olsun DİE dua etti hep unuttum sağlıklı sıhhatli demeyi dedi bebek down sendromu doğdu o gün ki yaşadığımız üzüntüyü anlatmak imkansız 😢sonra 9 ay bebek yaşadı ve vefat etti ablam ondan sonra artık erkek istemiyorum üçüncüde kız olsun diyor 😢banada erkek istiyorum DİE kızıyor beni görmedin mi neler yaşadım DİE işte bizde insanoğlu unutuyoruz maalesef
Allah kimseye yasatmasin canım çok zor. Tabiki en önemlisi hayırlı ve sağlıklı olması o zaten hep dilimizde duamizda

Soracaktım inan nasıl yaptın DİE 😂utandım amaaaan boşver çevreyi ne bakıyorsun sen yap yanlışlık oldu de
Güzel bir yöntemmiş ayol yapıp kazara hamile kaldım derim. Minareyi çaldık kılıfı da hazırladık herşey tamamdır. 😅Ama tüm kuzularımı eşimden önce ben istedim hadi bbek yapalım diye. Erkeğin istemesi konusuna kafam yatıyor. Bir dahakine ona diycem benim haberim olmasın. Haberim yokmuş gibi yap diycem bakalım nolcak 🤪

X