Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlae iyi aksamlar . Bende erkek bebek istiyorum. Insllhh Allhin izni ile hepimize nasip etsin. Baya okudum ben 3 aydır deniyorum hala gebelik yok bakalim bu ay da bekliyorum. Esimin isinden dolayı yumurtlama gunu hep kaçıyor bende. Pik olduğu gün genelde evde olmuyor. Ovilasyon testinde silik olduğu zamanlar ilsiki oluyor . Hamile kalan arkadaşlara soruyorum illa yumurtlama gunumu lazim. Aranızda var mi çatlama da Hamile kalan.

Diğer hamileliklerimde de çok rüya görüreidüm. Evet canım psikolojik. Ama bu hamileliğimde hiç bulantım kusmam olmadı nedense
Bende sen gibiyim ne bulantı ne halsizlik var göğüs uçları karardı sivilcelenme oldu, çok erken hareket etti, erkek bebeğe dair herşey var kızımda tam tersiydim insan hep bir açana diyor demi ya

Bende sen gibiyim ne bulantı ne halsizlik var göğüs uçları karardı sivilcelenme oldu, çok erken hareket etti, erkek bebeğe dair herşey var kızımda tam tersiydim insan hep bir açana diyor demi ya
Aynen öyle canım çok erken hissettim hiç bulantım kusmam olmadı ilk zamanlar çok uykum oldu çok ağrılı geçti. Yani kızlarımda olmadı dediğim herşeyi hissettim ama 4.prensesim geliyor . Değişeceğini düşünmüyorum ama mucizelere de Ayla ve Elif bebekten sonra iyice inanır oldum Rabbim hakkımızda ne hayırlıysa onu versin

Valla canım ben artık inancımı yitirdim ovulasyon testi konısında Rabbim dilediğini dilediğine veriyor. Ama yine de elimizden gelen her şeyi eksiksiz yapmaya çalışıyoruz umut işte ya tutarsa. Burda anlayan anneler fazla yardımcı olurlar sana. Ama bildiğim yum anında değil çat anında olasılık yükseliyor hakkımızda hayırlısı olsun

Canim cok teşekkür ederim. Bildiğin kadarını yazmışsın daha ne olsun. Ben 3 aydır oyle yapıyorum ama olmuyor . Insllhh bu ay vardır ne diyim bekliyoruz

Kızlar bende bu gün hastaneye geldim kalp atışinı duyduk. Duygularım körermiş sanki hic bir his yok ya
Aşkolsun sana nasıl yok
Adet günün cumaydı değil mi. Baya baya belirgin çıkmış şimdiden. Artık emin olabilirsin kuzum hayırlı olsun tekrardan
Evet evet yarın adet olmam lazımdı, bende çok şaşırdım o kadar belirgin çıktıki burda bi aekadaş bu kadar erken böle belli olması belkide ikizdir filan dedi o kadarı yüreğime indirir belki ama erken belli oldu baya
Gözünaydın. Seymanur53 ü görünce insan kendini duygusuz hissedebiliyor. O ne güzel dolu dolu yaşıyor mutluluğunu
Ben yanlış zamanda dünyaya gelmişim bacım. 23 yaşındayım ama bi 50 60 sene önce dünyaya gelcektimki doğurcaktım bi 8 9 tane ananem gibi Çoğğğ seviyom napim
Aynen canim ya aynı enerjisinden bende istiyorum
Erkek derse sana o zaman görcem seniii, bu mesajınıda ekran görüntüsü alıyorum zamanı gelince hatırlatmak için atıcam buraya herkescikler görsün die
Şeyma ben gibi ben de en az ilk hamileliğim gibi heyecanlıyım. Sağlıkla gelsin prensesim
Amin inş sağlıkla gelsinler kuzum

Canım inşallah hatırlatırsın❤. Ama ne olursa olsun sen hep böyle pozitif ol. Sen denemede de böyleydin gebelik testinde de.cinsiyeti öğrenmeye giderken düsünemiyorum seni

Canım kaç haftalıksın, kalp atışını duymuşsun, son adet tarihinle uyumlu çıktımı yoksa ilişki gününe göremi hesapladın
Son adet tarihine göre 7 haftalık. Doktor resim vermedi bu sefer. Her şey normal dedi kalp atışı 140 civarı dedi. Resim vermediniz dedim odadan çıkarken unuttum dedi ekranda resim vardı onu çek dedi çektim. 12 haftada 2li test ićin gidicem

merhaba kızlar bugün kalb atışı dinlemeye gideceğim demiştim 6/5 günlük son adet tarihine göre ama doktor baktı 7/2 ye uyumlu erken yumurtlamışsın dedi çok şükür kalb atışını duydum kuzumun çok sevindim elhamdulillahrabbim bu sevinci cinsiyet öğrenmedede bana da herkese de yaşatsın inş şu kese bakanlar felan oluyor ya acaba diyorum baktırsam mı yoksa hiç karıştırmayayım çünkü sonradan motelim çok bozuluyor sizce

Gozunaydin canim saglikla gelsin kuzucuk bence baktirma hic, tutan cok ama tutmadigi zaman hayal kirikligi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…