Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ay ne güzel ikimizde aynı gün ❤
Canım ben pik ve ilk çatlama anında değerlendirmeyi düşünüyorum yani bu sefer iki ilişkiyle
Dilerim rabbim gönlümüze göre verir inşaAllah
Aminnn canım benim inşallah bizimle birlikte isteyen dileyen herkese nasip olsun benim bu ay 2.denemem olacak bu ay da pek umudum yok yine tutmazsa diğer ay başka şekilde denerim bende

Yaaa annneeeemmmmm Minnoşmuşunnn, paşamısın, herneyseeenn hayırla sağlıkla gell inşallahhh
Kızlarr yaaa ne kadar net çıktııııı, çok şükür
Yaaaa maşallah maşallah artık emin olabilirsin herhalde sağlıkla gelsin bebeğin inşallah gönül muradınla müjdelenirsin yakışıklı bir oğluşun olur

Aynen canım ama kız işte

ALLAH hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin yavrularınızı. Ama bana sorarsanız şimdi bile anlamazsınız bu topikteki arkadaşları; neden diye soracak olursanız 1 kız 1 erkek evladınız olacak. Allah hayırlı evlat eylesin herkesin de gönlüne göre versin hayırlısıyla inşallah

Sağlıkla gelsin minik melek
İnşallah abla inşallah ay çok sevindim
Yaaaa maşallah maşallah artık emin olabilirsin herhalde sağlıkla gelsin bebeğin inşallah gönül muradınla müjdelenirsin yakışıklı bir oğluşun olur
Tamam tamam kesin emin oldummm inşallah öle olur kuzum, Rabbim bu ay sanada nasip etsin çift çizgileri inşallah
Gozun aydin tekrardan canim kendimis gibi seviniyorum rabbim hayirli sağlıklı bir paşa nasip eder
Amin inşallah öyle olur, hepimizin derdi ortak, o yüzden birbirimiz için seviniyoruz bu kadar
Sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah
Amin inşallah çok sağol canım

Ayyy inşallah canım inşallah dualarında beni de unutma bak peş peşe doğururuz kuzuları

Extra bir durum olmadığı sürece sıkıntı yok bence. Kontrolün ne zaman
Canım sen de mi öğretmensin
Evet canım

Yaaa annneeeemmmmm Minnoşmuşunnn, paşamısın, herneyseeenn hayırla sağlıkla gell inşallahhh
MâşhaAllah ikiz olmasın çok erken belli oldu ki gününe daha da var sanırım.
Hemen kan ver canım değerlerini ölç.

Adet günün cumaydı değil mi. Baya baya belirgin çıkmış şimdiden. Artık emin olabilirsin kuzum hayırlı olsun tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…