Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnanı İnanın zerre umrumda değil cinsiyetleri

Sizce o kadar tedavi sürecinden geçen negatif alan biri cinsiyeti düşünür mü canım rabbim sizin de gönlünüze göre versin

Bunu planyarakmi yaptin
Evet takiple burda arkadaşlarla yaptık. Ama benim hesap biraz saştı. Açılma var sandım deneme oldu fakat sabahı pik oldu test.
Yani pikten önce ve pikten sonra 2 deneme oldu. Bakalım nasipten ötesi yok

Evet takiple burda arkadaşlarla yaptık. Ama benim hesap biraz saştı. Açılma var sandım deneme oldu fakat sabahı pik oldu test.
Benim de testim hafif açılmadan sonra koyulaştı çok karıştı geriye bakalım ne olacak sonuç

Canım açıkcası ben senin testini son derece olumlu buluyorum. Yanılmıyorsam 3 cicek annesi nin de denemesi bu şekilde olmuştu maşallah oğlana hamile. Senin de inşaAllah oğlun olur. Karamsar düşünme bol, bol dua et.

Öyle canım rabbim hakkimiza hayirlisindan erkek bebisler nasip etsin inşallah

Extra bir durum olmadığı sürece sıkıntı yok bence. Kontrolün ne zaman

Evet canım
Normalde cuma günü gitmeyi düşünüyorduk ama heralde yarın gideceğiz çünkü göğüslerindeki sızı ve şişlikte gitti çok telaşlandım çok canım sıkkın hiç biri yapasım yok aslında rüyasını da görmüştüm ilk hamile kaldığım zamanlarda bu bebeginnerkek olduğunu ve düştüğünü felan ayrıca belimde de agrı var baya

Canım inşallah.güzel duan için çok sağol. 3 cicek annesi benim umudum oldu vallahi. RABBİM nasip etsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…